Zobacz pełną wersję : Czy w Katowicach nikt się nie zna na Fieście?


Pawel
04-11-2007, 14:12
Czy zna ktoś mechanika z prawdziwego zdarzenia. Czy w Katowicach nie ma fachowców z prawdziwego zdarzenia? Byłem już u dwóch. Kupiłem Fiestę 1,1i. Strasznie kopci i śmierdzi z rury benzyną. Jeden mechanior pogrzebał wymienił uszczelkę gumki popychaczy i rozłożył ręce. Twierdzi że za bogata mieszanka i nie wie co. Drugi kazał wymienić sondę. Trochę mniej kopci ale przerywa i jak się rozgrzeje po 4-5 km gaśnie i koniec.

Unitral
04-11-2007, 14:34
w katowicach może nie, ale jedz do GRAND MOTOR TYCHY.

Powodzenia

Pawel
04-11-2007, 16:02
A dokładniej?

Unitral
04-11-2007, 17:36
W tychach na Starokościelnej jest dobry serwis forda, szczerze polecam za fahowosc i podejscie do klienta, na cene tez nie ma co narzekac...

Pozdrawiam

jagrall
05-11-2007, 10:45
ale jedz do GRAND MOTOR TYCHY.
to jest o ile się nie mylę ASO, może się i znają, ale zapłacisz straszną kasę

-waldi-
05-11-2007, 15:58
sprawdz MAP i jego przewód podciśnieniowy najlepiej to na poczatek odlacz wtyczke od MAP jak sie zacznie normalniej chodzic to sprawdz czy podcisnienie dochodzi do niego jak tak to do wymiany czujnik

a nie masz uszkodzonej uszczelki pod dysza? lub membrany w regulatorze ciśnienia paliwa?

Pawel
09-11-2007, 15:39
W tychach na Starokościelnej jest dobry serwis forda, szczerze polecam za fahowosc i podejscie do klienta, na cene tez nie ma co narzekac...

Pozdrawiam

A ja mam wręcz odwrotne zdanie na temat tego serwisu. To co wyprawiali panowie na serwisie z naszym Focusem na gwarancji wołało o pomstę do nieba. Niestety, spora rotacja wśród personelu to nie jest zbyt szczęśliwe dla klienta rozwiązanie. Swoją drogą polecam kontakt z P.Z. Auto w Mikołowie na Pokoju (na terenie warsztatów szkolnych ZST). Oprócz sklepu z częściami do Fordów (mają autoryzację na sprzedaż części), ludzie Ci zajmują się od kilkunasu lat profesjonalnie naprawami tych autek. Polecam naprawdę :)

Adi Grabczyk
23-05-2008, 18:04
Ja wiem, że to niekoniecznie do Fiesty ale pamiętam, że z gaźnikami, po regulację LPG czy ogólnie sprawdzenie układu zasilania jeździłem do Chorzowa na Kruszcową do "chłopców-gaźnikowców", którzy charakteryzują się tym, że zajmują się tylko takimi układami. Dawno tam nie byłem ale wiem, że chłopaki dawali rady i rozwijali się. Trzeba sprawdzić w książce telefonicznej.
pzdr