Zobacz pełną wersję : Giełda samochodowa Łódź


Kaczuszka
11-11-2007, 11:10
Witajcie,

Gdzie w Łodzi jest giełda samochodowa? - chodzi mi o dokładną lokalizację. Byłam tam rok temu i bez problemu trafiłam na "czuja" a dzisiaj zjeździłam całą okolicę Przybyszewskiego, Lodowej i Puszkina i nic nie mogłam znaleźć :fcp19 ...

Może to z powodu dzisiejszego Święta jej nie było, czy też sobie coś ubzdurałam?...

Pozdrawiam
Kaczuszka

motorek26
11-11-2007, 12:50
Witaj bardzo dobrze pamietałaś ale tak jak piszesz dziś jest świeto i nie ma żadnej giełdy i nawet markety pozamykane co u nas w Polsce to bardzo dziwne

bloch
11-11-2007, 12:52
Prawdopodobnie nie było dzisiaj giełdy z powodu święta. Jeśli się odbywa to nie sposób na nią nie trafić kręcąc się ulicami o których mówisz.

qboslav
11-11-2007, 13:41
heh
no niestety na 100% dziś nie było bo świnto
także niefortunnie wybrałaś sobie niedzielę
w każdym razie w następną wszystko po staremu (jeśli na szybko nie wymyślą jakiego święta)
:fcp2

Kaczuszka
11-11-2007, 13:47
dzięki za pomoc, pewnie jest tak jak piszecie czyli Święto :fcp22 i z moją pamięcią nie jest tak źle jak rano przypuszczałam :fcp23

Pozdrawiam
Kaczuszka

[ Dodano: 11-11-2007, 14:53 ]
także niefortunnie wybrałaś sobie niedzielę to nie ja wybierałam tylko mój emeryt Orionek, któremu już różne części odpadają przy dużych prędkościach :fcp23 w następną wszystko po staremu chyba musze jednak coś zaradzić przed tym terminem bo zabiorą mi dowód rejestracyjny... :fcp5

adi
12-11-2007, 07:28
kup tasmę klejącą i zcalaj co sie da:) a dowodu nie oddawaj!!!!

Kaczuszka
12-11-2007, 15:35
zcalaj co sie da:)
no niestety się nie da bo odpadło i poleciało w siną dal gdzieś na trasie Łódź - Kielce :fcp20

qboslav
12-11-2007, 20:20
oo to troche za długa trasa na rekonstrukcje zdarzeń :fcp2

jumper1
13-11-2007, 08:18
no niestety się nie da bo odpadło i poleciało w siną dal gdzieś na trasie Łódź - Kielce

Dowodu niezabiorą możę bo na tej trasie mała coś łapią ostatnio.

Co do giełdy to byłem z pół roku tenu i sie bardzo irytowalem, chciałem kupic pare czesci poszedłem na tę "częściową" strone i kicha coraz mniej "dywaników" z częściami, za to meble, króliki, psy, koty, gumowe kanarki i pełno chnczykow z podkoszulkami, przeastaje to przypomnać giełde samochodową tylko jakis chiński bazar. A Szkoda bo jak sie chce cos konkretnego kupc to sie strasznie cieżko szuka.

bloch
13-11-2007, 08:28
poszedłem na tę "częściową" strone i kicha
To fakt, w tej części giełda robi się coraz mniej "samochodowa". Mnie irytują do tego te tłumy ludzi, jakby pół miasta wyszło tam na spacerek po niedzielnej mszy

jumper1
13-11-2007, 08:33
Niewiem kto tym zarządza, ale powinni przegonić te golarki i płyty i inne duperele, niech sobie na górniaku handluja czy gdzies tam. Albo przynajmniej podzili skupic samochodziarzy w jednym punkcie, nie byłoby potrzebne duzo miejsca

bloch
13-11-2007, 09:21
Z czasem cały handel częściami może zniknąć z giełdy. Jest allegro, sporo sklepów internetowych i coraz więcej ludzi ma do tego dostęp.
Swoją drogą, jak lepiej robić zakupy: siedząc przed kompem i popijając kawkę czy przeciskając się przez dziki tłum w mrozie lub upale, że o deszczu nie wspomnę?

qboslav
13-11-2007, 11:41
tak to już jest niestety że od pewnego czasu to już jest coraz bardziej giełda samochodowa tylko z nazwy a się zrobił taki łódzki stadion dziesięciolecia :fcp8

btw. jakby ktoś miał do zbycia zimówki na kołach ewentualnie same zimówki 4 albo chociaż 2 na 15" (bieżnik 5mm i powyżej) to jestem zainteresowany :fcp1

karex
15-11-2007, 07:49
chciałem kupic pare czesci poszedłem na tę "częściową" strone i kicha coraz mniej "dywaników" z częściami, za to meble, króliki, psy, koty, gumowe kanarki i pełno chnczykow z podkoszulkami, przeastaje to przypomnać giełde samochodową tylko jakis chiński bazar. A Szkoda bo jak sie chce cos konkretnego kupc to sie strasznie cieżko szuka.

Narzekacie. Ja tam byłem ze dwa miesiące temu ze szwagrem wybrać bloczki na ładne ogrodzenie betonowe :D . Duży wybór, można obejrzeć, podotykać. A w necie bym nie dotknął ;) .

Ale macie rację, to jest teraz giełda wszystkiego :( .

Pawel
27-12-2008, 22:47
czy w dniu 28.12 odbędzie się giełda samochodowa w Łodzi????

wojtbf1
27-12-2008, 22:56
chciałem kupic pare czesci poszedłem na tę "częściową" strone i kicha coraz mniej "dywaników" z częściami, za to meble, króliki, psy, koty, gumowe kanarki i pełno chnczykow z podkoszulkami, przeastaje to przypomnać giełde samochodową tylko jakis chiński bazar. A Szkoda bo jak sie chce cos konkretnego kupc to sie strasznie cieżko szuka.

Narzekacie. Ja tam byłem ze dwa miesiące temu ze szwagrem wybrać bloczki na ładne ogrodzenie betonowe :D . Duży wybór, można obejrzeć, podotykać. A w necie bym nie dotknął ;) .

Ale macie rację, to jest teraz giełda wszystkiego :( .
Pocieszę Was, teraz jest tak wszędzie, w Szczecinie też, ale ma to swoje dobre strony.
Pozdrawiam :fcp26

motorek26
27-12-2008, 23:33
czy w dniu 28.12 odbędzie się giełda samochodowa w Łodzi??


powinna być ale na 100% nie wiem

black_time
28-12-2008, 09:22
A na Słomczynie to już wogóle można kosmiczne zakupy zrobić.