Zobacz pełną wersję : II ZLOT FCP >>> 2005 Roku


Strony : [1] 2

A.S.
08-01-2005, 19:36
Witam!!
Z nieokiełznaną i wielce wymowną DZIKĄ RADOŚCIĄ ogłaszam nabór na DRUGI OFICJALNY ZLOT FCP w 2005 ROKU :D :D :mrgreen:
Wstępne USTALENIA to 16/17 KWIETNIA 2005 roku !!!
Plan imprezy nieco później......... ale nocleg jak narazie w tym samym miejscu :D
Koszty niebawem >>> po ustaleniu planu ZLOTU >>> ale pewnie porównywalne z poprzednimi .........

A teraz NAJWAŻNIEJSZE !!!!
Jak sami wiecie (przykład ostatniego ZLOTU i choćby Sylwestra) nie są to bynajmniej ŻARTY !!!!!! Miejsca ZNIKAJĄ JAK PIENIĄDZE Ż PORTFELA NA WYPRZEDAŻY W USA !!! I musicie się drodzy przyjaciele ( :D i koleżanki) deklarować w jak najkrótszym CZASIE !!!!! WIEM, WIEM nie jest to łatwe (wiedzieć co się będzie robiło za blisko 4 miesiące) ale niestety TAK JEST Z REZERWACJĄ MIEJSC !!!!

Sprawami FINANSOWYMI ZAJMIE SIĘ JAK OSTATNIO NASZ FINANSOWY WODZU ZLOTÓW >> JACEK 8-)


EDIT: Plan imprezy tutaj (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=7042)

Jacek
08-01-2005, 22:33
Nasz Zlotmaker A.S. ubiegl mnie w temacie II Zlotu :)
I przypomnial o napisaniu :wink: :D

Ale do rzeczy: Zlot postanowilismy zrobic w tym samym miejscu co poprzednio, czyli dla przypomnienia tym, ktorzy nie mieli okazji byc wtedy z nami - miejscowosc Kroczyce (trasa Zawiercie - Szczekocin).

Deklaracje uczestnictwa - nick z Forum i ilosc osob - prosze przesylac na mojego maila: jacek@fordclubpolska.org.
Im wczesniej tym lepiej!

Aha, termin i miejsce zostaly niejako wymuszone przez sytuacje :) Wiec ewentualne zmiany sa malo prawdopodobne...

Aktualna lista chetnych - tutaj (http://www.forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=5374)

el_kuchcik
09-01-2005, 11:11
No to chciałbym się zgłosić jako pierwszy.
Podobało mi się ostatnio, alternator działa, mam części że mógłbym prawie drugi złożyć, olej napędowy tanieje - nic tylko jechać.
Robota zawsze na 1 zmianę więc czas powinien być.
pozdrawiam
P.S. I oczywiście dopełniam reszty obowiązków rejestracyjnych u Jacka.

denon2000
09-01-2005, 23:06
Osoby które były na I zlocie pewnie pamiętają taką małą pszczółkę ze swoimi rodzicami :D
Otóż pragnę wszystkich poinformować, że zrobimy wszystko, by nie zabrakło naszej trójki również na II zlocie :D

Mam nadzieję, że trafi się nam ten sam pokój :D

A.S.
10-01-2005, 08:35
Witam!!
Wszystko da się załatwić :-)).... A który to był numer ?? ;-)

Dj Brabus
10-01-2005, 10:13
Witam!!
Superowo z tym zlotem!!! Mojego Fusiona też oczywiście nie może braknąć pod "Magdą" i pod grillowym grzybkiem!!! 8-) Obiecuję, że na 100 % ekipa w składzie Dj Brabus i Buli (lub jak kto woli Golec czy MightyBF...) melduje się jako trzecia na liście zlotowiczów!!! Bardzo się cieszę, że to samo miejsce!!! :lol: :lol:

Yotez
10-01-2005, 14:38
Witam - ja i żona piszemy sie na 100%, jesli bedzie to w weekend (praca)
Pozdrawiam

denon2000
10-01-2005, 22:49
ARKU [- ja numeru nie pamiętam, wiem że to był pokój dla nowożenców :D :D :D

A tak z innej beczki:
widzę że zbiera się poprzednia ekipa :)))
coś mi się wydaje że będzie wesoło :))

Mam nadzieję że grono powiększy się o innych forumowiczów !!!

Dj Brabus
11-01-2005, 08:25
Mam nadzieję że grono powiększy się o innych forumowiczów !!!

Żeby przynajmniej stare grono przyjechało w komplecie, to już będzie dobrze! :D

P.S. denon>> Rezerwujemy pokój Kuny na nocne rozmowy? :wink:

A.S.
11-01-2005, 09:20
Witam!!
Nowożeńców :-) ............ To juz wiem który .......... po schodach, potem po drugich schodach i w lewo :-) ........ czarne mabelki i DUŻE łózko :-) ........ Pewnie bęzie dało się załatwić (no chyba że bedzie wesele i młodzi sobie pokoju zażyczą :( )....
Ja bym sie bardzo cieszył gdyby zebrała się "poprzednia" ekipa ale i nowe dusze mile widziane :-) ......... Tylko że czas liczy sie najbardziej :( .........

tango32
11-01-2005, 20:01
mimo ze nie miałem okazji być na pierwszym zlocie tym razem będziemy
razem ze swoją drugą połową :-)
prosze zabukować 2 miejsca

Jacek
11-01-2005, 22:03
Aktualna liste osob chetnych na zlot podaje w nowym temacie - zobacz tutaj (http://www.forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=5374).

Gdyby ktos wyslal zgloszenie i nie bylo go na liscie - prosze o kontakt!

denon2000
11-01-2005, 22:39
Mam nadzieję że grono powiększy się o innych forumowiczów !!!

Żeby przynajmniej stare grono przyjechało w komplecie, to już będzie dobrze! :D

P.S. denon>> Rezerwujemy pokój Kuny na nocne rozmowy? :wink:


To się rozumie samo przez się (czy jak to się tam pisze :D ). Tylko jak narazie to Mr. Kuna nie zapisał się jeszcze na zlot. Zaraz mu wyślę PW żeby się nie ociągał !!!

Jacek
11-01-2005, 23:11
Tylko jak narazie to Mr. Kuna nie zapisał się jeszcze na zlot. Zaraz mu wyślę PW żeby się nie ociągał !!!
Chyba komputer mu padl (albo siec), bo nie ma go juz od weekendu chyba...
Ale zakladam sie w ciemno, ze znowu przyleci na zlot jako pierwszy z uczestnikow :wink: :D
Ten Typ Tak Ma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yotez
12-01-2005, 06:31
Kuna niestety niema jak narazie net'a, a co do zlotu to mysle że będzie - ten typ tak ma :)

Dj Brabus
12-01-2005, 10:30
To się rozumie samo przez się (czy jak to się tam pisze :D )
Tak się pisze :) - my jesteśmy, kuchcik też jest, o Panu Kierowniku Jacku nawet nie wspominam i...

Tylko jak narazie to Mr. Kuna nie zapisał się jeszcze na zlot

... senior Kuna też będzie - rozmawiałem z nim przez telefon i mówił, że go na razie odcięło od netu! Ale jak najbardziej jest chętny na zlot (z resztą jakby go mogło nie być??) i potwierdzi swoją obecność na dniach, bo być może z kawiarenki netowej nam odpisze!

Greg
12-01-2005, 16:32
Hehe , neta juz mam , pisze sie na zlot . I tez jak i na pierwszym postaram sie byc pierwszy , ten typ tak ma :D
Pzdr.

A.S.
12-01-2005, 18:13
Witam!!
Nie......... nie :-)) Tym razem zrobimy spotkanie o 10.00 w sobote a ja będę tam spał juz od ŚRODY :-))................

jaro_krakow
13-01-2005, 11:27
mnie nie trzeba pytac tylko wpisac 2 osoby , co to bylby za zlot jakby " kaczki " nie bylo? :D

Dj Brabus
13-01-2005, 11:45
co to bylby za zlot jakby " kaczki " nie bylo? :D

Jaro co to byłby za zlot, jakby Ciebie i Twojej żony nie było?! :))) Witamy w gronie zlotowiczów i cieszę się bardzo, że też będziecie!

jaro_krakow
13-01-2005, 12:25
oki , mam zabrac skrzynke wodki czy beczke piwa? :572:

Greg
13-01-2005, 12:32
Piwo bierz , piwo :D
Pzdr. i nie robmy OT

Dj Brabus
13-01-2005, 14:24
No właśnie senior Kuna :evil: - to topik zlotowy a tematy żywieniowe będą rozwiązywane właśnie tu - w śmietniku (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=5358.) :lol: Zapraszam!!

kozipl
14-01-2005, 22:15
witam!
tez sie pisze na ten zlocik (2 osoby). po raz pierwszy i mam nadzieje ze nie ostatni :)))

kozipl
15-01-2005, 08:27
nie wiem czy dam rade przyjechac bo skasowalem dzis autko (dachowanie) ;( , ale postaram sie do tego czasu kupic spowrotem escorcika :)

kamax
15-01-2005, 20:05
Nadal będę bez prawka ...
Gdyby przesunąć o miesiąc ... dojechałbym ... a tak ... II ZLOT FCP poza moim zasięgiem :(

Dj Brabus
17-01-2005, 09:17
nie wiem czy dam rade przyjechac bo skasowalem dzis autko (dachowanie) ;( , ale postaram sie do tego czasu kupic spowrotem escorcika :)

Twoje dwa posty bardzo mnie zszokowały - to tzw. "szybka akcja" była! Życzę Ci powodzenia z autkiem - wielka szkoda, że tak wyszło... :( Zawsze jak będziesz chciał jechać a nie zorganizujesz środka transportu, to możesz się z kimś zabrać! :)

Radomir
17-01-2005, 16:02
Cholewa bardzo chetnie ale 2800 km, nie to dla mnie za duzo :D

Dj Brabus
17-01-2005, 16:59
Cholewa bardzo chetnie ale 2800 km, nie to dla mnie za duzo :D

Przypominam Ci, że zlot jest po drodze z Częstochowy do Kielc a nie na Lazurowym Wybrzeżu :wink: :lol: !! Nie musisz robić prawie 3.000 kilometrów!! :D

essi
17-01-2005, 19:55
:D oficjalnie mnie nie bedzie a to dlatego,ze planuje dluzszy wyjazd,ktory na dzien dzisiejszy wisi na wlosku wiec nawet jesli nie zdaze sie zameldowac na rezerwacje pokoju a nie wyjade to i tak przyjade chocbym mial spac w samochodzie ;) z reszta jakie spac... :D :D :D

Dj Brabus
18-01-2005, 08:20
z reszta jakie spac... :D :D :D

No właśnie!! Jakie spać...!! :lol: :lol: Korzystać z dnia i nocy a odsypiać będziemy jak wrócimy do domów!!! 8-)

impactom
18-01-2005, 12:59
Jak najbardziej wpisuje sie na ten zlot! Ja napewno bede swoim Mundim (bede zonke namawiał żeby tez pojechała) i kumpel fiestą! Zgłoszenie wysłąłem do organizatora :) jacek@fordclubpolska.org. A i jeszcze pytanie: sa jakies fotki z poprzedniego zlotu? Chetnie bym zobaczył jak sie towarzystwo fordowskie bawi :) . Jesli ktos ma to prosze na maila lordc@o2.pl

Greg
18-01-2005, 13:03
Fotki sa na stronie w dziale Zloty
Pzdr.

Radomir
18-01-2005, 17:05
No taak... ale ja jestem w Manchesterze i tak troche trudno sie tam przebic, :roll:

Dj Brabus
19-01-2005, 10:22
No taak... ale ja jestem w Manchesterze i tak troche trudno sie tam przebic, :roll:

:shock: Skoro tak, to inna sprawa - zwracam honor!! P.S. Swoją drogą to gdzie Cię tam zaniosło?? :))) Taki faktycznie "malutki" kawał świata od nas...

Radomir
20-01-2005, 16:24
Za chlebem panie za chlebem... :lol: A tak miedzy nami dwoma szykuje sie do kupienia FOCUSA!!! Gdzies za dwa miesiaczki.Wiec juz dzis zapytam jak powiedziec walek rozzadu po angielsku :neutral:?

Dj Brabus
20-01-2005, 17:36
juz dzis zapytam jak powiedziec walek rozzadu po angielsku :neutral:?

"Między nami dwoma jaskiniowcami" :lol: to jest to "camshaft"! Gratuluję wybrania nowego autka! P.S. Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy w sprawie słownika technicznego to polecam się - mam taką "malutką" (coś chyba ok. 1000 stron) książeczkę "ILUSTROWANY SŁOWNIK SAMOCHODOWY w sześciu językach" z 1982 roku - koooltowa książka!!

A.S.
20-01-2005, 20:46
Witam!!
A ja tak troche off-topic ........ ale do najbardziej aktywnego uczestnika więc ;) ........
Czyżbyś DJBRABUS ogladał pewnego pana na kanale CLUB ????
Bo ten podpis z "dbaniem" coś mi się kojarzy :)

Dj Brabus
21-01-2005, 11:07
Czyżbyś DJBRABUS ogladał pewnego pana na kanale CLUB ????
Bo ten podpis z "dbaniem" coś mi się kojarzy :)

(Ja również do chwilowego off-topicu:) Hehe!! :D Widzę A.S., że oglądamy ten sam program i tego samego Pana! :lol: Po całym dniu pracy, zabawy z malutką, gdy wreszcie zasiądę do TV to jakoś tak wypada godzina 22:00 i z żonką sobie na CLUB włączamy... ;)

P.S. I tak pewnie większość osób nie będzie wiedziała A.S. o czym tu piszemy! Pozdrawiam fana tego zabawnego programu!! 8-)

EDIT:: senior Kuna się zdenerwował! A ja tu sobie z Panem Dyrektorem Zlotowcem mały off-topic tylko zrobiliśmy - ale obiecujemy, że się to nie powtórzy!! 8-)

Greg
21-01-2005, 11:42
Lubie Was bardzo , ale zostawmy to na zlot :twisted: Postow coraz to wiecej , a konkretow wciaz malo .
Pzdr.

A.S.
22-01-2005, 11:04
Witam!!
Eeeee......... :-( jak to, konkretów ci u mnie dostatek.......... No to ILE OSÓB będzie >>> konkretnie :) ???

kozipl
23-01-2005, 01:36
nie wiem czy dam rade przyjechac bo skasowalem dzis autko (dachowanie) ;( , ale postaram sie do tego czasu kupic spowrotem escorcika :)

Twoje dwa posty bardzo mnie zszokowały - to tzw. "szybka akcja" była! Życzę Ci powodzenia z autkiem - wielka szkoda, że tak wyszło... :( Zawsze jak będziesz chciał jechać a nie zorganizujesz środka transportu, to możesz się z kimś zabrać! :)

srodek transportu by byl tylko tak troche glupio przyjechac autem ojca i na dodatek cc 700. ale cos poradze na ten temat. szkoda bylo by opuscic taki zlocik :)

jabko
23-01-2005, 15:02
witam
czy bedzie ktos na zlocie z poludniowej wielkopolski ?
pozdrawiam

krzys-68
23-01-2005, 16:07
Konkurencyjny MondeoKlubPolska organizuje Zlot w tym samym terminie w 15-17.04.2005 w Darłowku Zachodnim.Wiecej info na http://www.mondeoklubpolska.org

tango32
23-01-2005, 18:53
a propo konkretów czy już znzne są chodz przybliżone koszty zlotu?

denon2000
24-01-2005, 23:56
Konkurencyjny MondeoKlubPolska organizuje Zlot w tym samym terminie w 15-17.04.2005 w Darłowku Zachodnim.Wiecej info na http://www.mondeoklubpolska.org

hehehe, nie wiedzą co tracą :)), kto był na I Zlocie FCP wie co mam na myśli :)

Dj Brabus
25-01-2005, 11:07
a propo konkretów czy już znzne są chodz przybliżone koszty zlotu?

Jak już Kierownik ZlotMaker A.S. wspomniał na pierwszej stronie tego topiku, II Zlot będzie "techniczne" dość zbliżony do pierwszego (to samo sprawdzone miejsce noclegowania i żywienia) więc koszty również będą zbliżone - całość powinna oscylować w granicach 200 złotych (plus oczywiście indywidualne "zachcianki" i paliwko do naszych smoków ;) ). Jeśli chciałbyś jakiś konkretów co do miejsca zlotu to polecam Ci przeglądnięcie tego linku (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=3842) - zostały tam zebrane wszystkie ważne informacje co prawda do PIERWSZEGO ZLOTU, jednak jak już wspomniałem dużo z tego może się pokryć przy drugim spotkaniu :)

denon2000 -> Kwestia ta nie podlega żadnym komentarzom...

Greg
25-01-2005, 11:55
FCP zadzi :D

el_kuchcik
25-01-2005, 16:08
FCP zadzi :D

Naturalnie. W ramach przeglądu auta przed zlotem wymieniam gumki na przegubach. Prewencyjnie. Nie żeby wciągnęło mi oponę pod silnik na placu manewrowym przecież :D No i podczas zlotu to ja zamierzam pobić magiczną barierę 1,1 przy śniadaniu następnego dnia :D
pozdrawiam

Greg
25-01-2005, 16:30
No to musisz sie starac , Kuna zadzi w wynikach :D
Pzdr.
Ps . Moze jakas mala sprzeczka przed zlotem ? zeby bylo co wyjasniac :D

Jacek
25-01-2005, 17:25
Ja Wam dam sprzeczke..... :evil:
:P

denon2000
25-01-2005, 21:16
el_kuchcik - jak będziesz chciał to dostarczę ci "paliwa " :D , tylko jak ty do domu wrócisz ?? :)

Dj Brabus
26-01-2005, 11:01
el_kuchcik tylko jak ty do domu wrócisz ?? :)

Wężykiem :570: :mrgreen: A i tak przecież pomożemy koledze, żeby nie cierpiał i nie czuł się samotny!! :lol: 8-)
Kuna >> Nie wolno szaleć ani zadymy robić!! :evil: Śmietnik masz od tego!! 8-)

el_kuchcik
26-01-2005, 16:45
Mała sprzeczka nie jest zła - ale musi być mała :D Z udowadnianiem - czemu nie - na słowo nie ma co wierzyć. Żartuje rzecz jasna. Zaś wrócę do domu oczywiście dzięki przytomności umysłu i sprawności pojazdu - a jakżeby inaczej.
pozdrawiam
P.S. Przed zlotem ścisła dieta przez dwa dni i zapas paliwa od Denona - efekt murowany. Nowym rokordzistą el_kuchcik z wynikiem 2.0 ! Wiwat zgromadzonych na sali :D

A.S.
26-01-2005, 17:59
Witam!!
No wiec pytam raz drugi :-)) ILE JEST JUZ OSÓB NA LIŚCIE ?? :-))

Jacek
26-01-2005, 21:20
Lista jest tu: http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=5374 :))
Dostalem info, ze moze dolaczy Ka Klub Polska - ale to jeszcze nic pewnego.
Scorpio tez sie zastanawia, bo rowniez organizuja cos w kwietniu. Pytanie, czy sie przylacza... :))

Dj Brabus
27-01-2005, 10:15
Dostalem info, ze moze dolaczy Ka Klub Polska - ale to jeszcze nic pewnego

Jackuczy to jest ten klub, z którego rozmawiałeś szefową? :))) Bo jeśli tak, to... albo już nic! :roll: Przy okazji fajnie, jakby Scorpiony też się pojawiły - a przynajmniej te z poprzedniego zlotu, bo bez Asi i Struny to już nie będzie to samo...

Jacek
27-01-2005, 15:26
Tak, to ten sam klub.... :wink:
Mam nadzieje, ze Scorpiony sie zdecyduja - trzymam za nich kciuki :))

Asia
31-01-2005, 07:16
Struna i Asia przyjadą z wielką ochotą :)))

A i napewno parę osób jeszcze pojedzie, na razie nikt się nie zadeklarował,
ale mamy styczeń, ludziom ruszy wyobraźnia dopiero na wiosne :wink:
Jeszcze są zamarźnięci.

Dj Brabus
31-01-2005, 09:10
Struna i Asia przyjadą z wielką ochotą :)))

A i napewno parę osób jeszcze pojedzie, na razie nikt się nie zadeklarował,
ale mamy styczeń, ludziom ruszy wyobraźnia dopiero na wiosne :wink:
Jeszcze są zamarźnięci.

Cała przyjemność po mojej stronie!! :D Miło, że ludzie już się zaczynają deklarować na Zlot, mimo właśnie tak jak Asiu piszesz, "zamarzniętej wyobraźni"! Pozdrawiam i czekamy na mobilizację reszty "Fordowiczów" 8-)

Yotez
01-02-2005, 09:45
Witam
Widzę że niezły skaładzik się szykuje :)
Co do zlotu, to może by go zrobić w maju? Będzie cieplej, pogoda mniej kapryśna, no i takzawany dłuugi weekend. Co wy na to ?

Dj Brabus
01-02-2005, 10:02
Termin 16/17 kwietnia to bardzo dobry termin!! A dobry dlatego, że bliższy niż długi weekend maja!! :D Jednak Jacek pisał, że raczej ciężko będzie zmienić termin... Powodem chyba są "malutkie" niespodzianki w brzuszkach niektórych kobiet związanych z klubem... :wink: :)))

Asia
01-02-2005, 10:32
mi bardzo pasuje 16-17 :)))
Jedyny w kwietniu wolny od szkoły.

Jestem za :)

Jacek
01-02-2005, 21:04
Maj odpadla z dwoch przyczyn - o pierwszej wspomnial Brabus, a druga to to, ze jest to tzw. "okres komunijny" :wink:
Ale na pocieszenie - w lecie tez moze cos zorganizujemy.... :D

tango32
01-02-2005, 21:21
ja też jestem za kwietniem już nawet wziełem wolne w pracy bo póżniej już bym nie dostał

Greg
01-02-2005, 21:48
Termin juz jest , prosze nie kombinowac :D tylko wpisywac chec udzialu .
Pzdr.

Yotez
02-02-2005, 11:25
OK, OK, nie bijcie :) Wpisany juz jestem i tylko mam nadzieje że w tym czasie w pracy niewypadnie nic nagłego.
Pozdrawiam

A.S.
03-02-2005, 21:34
Witam!!

DRODZY towarzysze i towarzyszki......... w skutek nie słabnącego naporu wywrotowych sekcji wrogów, jedynej i jedynie słusznej SPRAWY II ZLOTU FCP.... Kolegium organizatorskie.... wysoce zatroskane o świetność podjętych przed członkami ZLOTU zobowiazań.... zarówno w kwestii jasności co do podejmowanych zań działań jak i odgórnie komunikowanych zaleceń ....... przedstwawia co nastepuje :

- wszyscy towarzysze i towarzyszki nie będący obojętni wobec w/w JEDYNEJ I JEDYNIE SŁUSZNEJ idei II ZLOTU FCP..... uprasza się o składanie DEKLARACJI uczestnictwa OSTATECZNIE do dnia 1 MARCA 2005 roku....

Po tym to dniu wszelkie zgłoszenia checi budowaniu mostów przyjaźni na podwalinach błekitnego owalu będą oględnie mówiąc >> BEZCELOWE :(
Wielkie idee zmuszją do poświęceń jednakże nie pozwólmy TOPNIEĆ szeregom szczerze oddanych słusznej sprawie działaczy...... W tej mierze DYSCYPLINA jest kluczem sukcesu dobra ogólnego ......
Tak więc mówiąc po "LUDZKU" proszę się deklarować do 1 MARCA ....... po tym terminie lista uczestników będzie zamknięta.....

Dj Brabus
04-02-2005, 10:36
DRODZY towarzysze i towarzyszki.........

Towarzyszu Prezesie Kierowniku! Piękne przemówienie!! :) Jeszcze u mnie echa rozbrzmiewają tej szlachetnej mowy! Przemówienia wysokich szczeblem Towarzyszy za czasów PRL-u i pięknych lat 70-tych i 80-tych nie dorównują temu, co przed chwilą z trudem zdołałem odczytać! Tak więc rodacy - do pracy i zapisujcie się na listę!!

P.S. "Wersja dla niekumatych" - wystarczy, że przeczytacie ostatnie 2 linijki z postu A.S.a a będziecie wiedzieć o co chodzi... 8)

tango32
04-02-2005, 22:50
piękna odezwa do ludu:-)towarzyszu A.S


niebieski sztandar do góry wznieśmy ...........niech się owalem swiat przezwycięży

damonk
10-02-2005, 19:59
Witam
podajcie mi pare argumentow na temat czy warto wybrac sie na zlot
i co sądzicie o nowych forumowiczach, czy moga sie wybrac na zlot ?

Greg
10-02-2005, 20:11
Nie powinienes zadawac takich pytan . Argumenty poznasz na zlocie , a wszystkich nowych i starych serdecznie zapraszamy :D
Przyjedz , nie pozalujesz :D
Pzdr.

Jacek
10-02-2005, 21:30
Gdyby nie bylo warto, to bysmy nie organizowali zlotu... :wink:
Poczytaj opis poprzedniego i sam ocen. Mam nadzieje ze ten bedzie jeszcze ciekawszy (przygotowujemy atrakcje :D ).
Bez wzgledu na to czym sie przyjezdza, jest sie takim samym uczestnikiem - nikt sie nie wywyzsza, nie zadziera nosa, itp. Po prostu spotkanie przyjaciol.
No i przy okazji mozna cos zwiedzic :)

Jakub
11-02-2005, 11:24
Kilka Scorpio też będzie - na pewno ja i mój nowy nabytek ;)

peys
11-02-2005, 23:12
Jako świeży użytkownik forum i ogólnie forda mam pytanko.
Cały czas w temacie Zlotu przewija się czas dwóch dni oraz opłaty i noclegu.

Bardzo chętnie wybrałbym się na zlot, ale raczej z noclegiem będzie trudno. Czy jeżeli w ostatniej chwili zdecyduję się na odwiedzenie zlotu na jeden dzień to również muszę się zadeklarować? Zakładam, że nie. Wyprowadźcie mnie z błędu jeżeli się mylę.

Pozdrawiam wszystkich

Jacek
13-02-2005, 19:08
jakubbi - 8)

peys - nawet jesli obecnosc bedzie jednodniowa, to prosilibysmy o informacje o tym. Po prostu jako organizatorzy chcielibysmy wiedziec ile bedzie osob, tym bardziej, ze w poszczegolne dni beda konkretne imprezy, na ktore trzeba zdeklarowac ilosc uczestnikow.... :)

Struna
13-02-2005, 23:24
A czy planujecie znowu jakiś czadzik w wyrazowie ?? :) Bo ja jakby lubie bardzo takie driffty :) a że furka po drobnmym liftingu to będzie można w pełni delektować się jazdą bokiem i nie tylko :)

Jacek
13-02-2005, 23:37
No baaa... :D
Zabieraj kapcie na zmiane :wink: :mrgreen:

Jakub
14-02-2005, 13:32
Melduję sie na 100% :D

Dj Brabus
15-02-2005, 13:38
Witam
podajcie mi pare argumentow na temat czy warto wybrac sie na zlot
i co sądzicie o nowych forumowiczach, czy moga sie wybrac na zlot ?

Argument jest jeden - UCZESTNICY!! Choćby poprzedni zlot byłby organizowany na sali gimnastycznej i musielibyśmy siedzieć tam dwa dni, to i tak byłby najlepszym spotkaniem na którym byłem!! Na atmosferę nie wpływają sztuczne ognie, napoje "wysokoobrotowe" czy inne atrakcje - jedziesz spotkać się z nowymi i starymi znajomymi i to właśnie MY - uczestnicy zlotu - tworzymy niezapomniane chwile!!

Co do nowych forumowiczów to jak najbardziej zapraszamy wszystkich na zlot - nikt nie mówi przecież, że zapraszani są tylko "starzy bywalcy" - więc pakuj się, organizuj wolne w kwietniowy weekend i przyjeżdżaj swoim Fordzikiem!! 8)

michalkrak
17-02-2005, 12:54
piszę się i ja ale na jeden dzień ma ktoś jakies plany i spis imprez w który dzień co bedzie sie działo ??? pozdrawiam :))) :))) :))) :))) :))) SCORPIO

Jacek
17-02-2005, 13:09
Dokladny plan przedstawimy pozniej :)
Najprawdopodobniej w sobote bedzie jakas wycieczka krajoznawcza, byc moze cos "ekstra" i oczywiscie ognisko itd. Niedziela to byc moze wycieczka, super obiadek i tor w Wyrazowie.
To oczywiscie tylko zarys na podstawie poprzedniego spotkania.
Na pewno wszystko zostanie przedstawione na Forum :)

misiek
17-02-2005, 17:15
No wiec tak, do tej pory nic nie pisałem bo nie mialem nic konkretnego do powiedzenia.
bla bla bla ... ( paplanine sobie odpuszczam :D )

Tak wiec MIŚ zgłasza swoje uczestnictwo w II zlocie towarzyszy ;)

Jak na razie ilość sztuk: 1 (słownie jeden) - jak sie zmieni to bedziemy sie zastanawiac

A teraz do rzeczy
oczywiscie ognisko
No pewnie ze trzeba sie zagrzac przy ogniu. Mysle ze zrobimy zwyczaj grania brabusowozu :D
Mam nadzieje, ze rownie udane bedzie to po ognisku, heh ( to jest to co misie lubia najbardziej)

oki , mam zabrac skrzynke wodki czy beczke piwa?
Jareczku, jak dla mnie wodki, zdecydowanie :oops: :D :shock:

Bardzo sie ciesze ze powtorzy sie tez poprzedni sklad. Ciesze sie ze szmyksia na liscie widze, golec=piotrk=mightbeef tez bedzie to i dzwigac kielon z kim bedzie :D.
heh, przyspieszccie czas. Mam tylko nadzieje ze zajecia nie wypadna mi wlasnie w ten weekend, a jak beda to bedziemy sie martwic.

Dj Brabus
18-02-2005, 12:49
Co prawda Misiu marudziłeś ostatnio strasznie na Zlocie (szczególnie do mnie i do Golca), ale też się cieszymy, że jedziesz! Będzie napewno dużo rozrywki i dobrego humoru i to nie koniecznie przy "enerdżi drinkach"! :lol: A jak Ci uczelnia wyjdzie w weekend zlotowy, to przecież raz możesz opuścić zajęcia... :wink:

misiek
18-02-2005, 15:23
jak Ci uczelnia wyjdzie w weekend zlotowy, to przecież raz możesz opuścić zajęcia...
to zaden problem. Do sesji jeszcze troche bedzie, wiec mysle ze w tym przypadku nie ma co o tym myslec.


Co prawda Misiu marudziłeś ostatnio strasznie na Zlocie (szczególnie do mnie i do Golca)
:P znowu zaczynasz, zle to odebraliscie i tyle. Koniec tematu

Będzie napewno dużo rozrywki i dobrego humoru i to nie koniecznie przy "enerdżi drinkach"!
No mam nadzieje ze sie i odpowiedni chetni w tym temacie znajda.

Dj Brabus
18-02-2005, 16:06
Misiu nie ma się co stresować - ja żartuję!! Przecież wiesz, że ja Ciebie lubie nawet jak się kłócimy w piaskownicy!!! Looozik - fajnie, że będziesz!!! Pozdro!! 8)

misiek
18-02-2005, 17:31
Misiu nie ma się co stresować
absolutnie i w zadnym wypadku nie bylo nawet grama stresu. Przeciez pokazalem jezor wielki :lol:

nie ma to jak ostra bitwa o zabawki w piaskownicy

A.S.
19-02-2005, 17:04
Witam!!
No to może JA teraz troche POMARUDZE........ Ogólnie mówiąć plan zlotu będzie (mam nadzieję) dość zblizony do ostatniego........ ALE...... może nie całkiem. Z pierwszego zlotu wiem że nie lubicie jednak jeździć swoimi "maszynami" więc staram się "zorganizować" WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU ...... I tu jest własnie ten problem :( ........ Nocleg jest naprawdę SUPER, salka na "nocne rozmowy" też ..... obsługa i przychylność właścicielki pensjonatu (POZDRAWIAMY PANIĄ BOŻENKĘ :) :) :) ) też EKSTRA ..... ale niestety ma to swoją cenę !!! Wiecie że "podróże" w 1 częsci sagi pt. "ZLOT FCP" były WYMUSZONE jak najniższym budżetem :( ....... Bo niestety, ognisko, poczęstunki itp. były NIECO droższe od IMPREZKI POD " GRZYBKIEM" :) ....
Tak więc tym razem, jeżeli chcemy POPRAWIĆ wszystkie niedociągnięcia pierwszego zlotu, musimy zgodzić się na nieco INNE CENY !! NIE MA STRACHU :) ..... nie jest to duża różnica .......... ale jednak !!
Co do KONKRETÓW to żeby rozpocząc JAKIEKOLWIEK rozmowy o cenach i programie MUSIMY MIEĆ ZAMKNIETĄ LISTĘ ....... tylko wtedy mogę (znając ilość chetnych) rozmawiać o posiłkach, noclegach i innych ......... Zainteresowanie jak widze DUŻE i np. jedna z restauracji już odmówiła mi podjęcia się OBIADU na tyle osób ...... :( ....
Tak więc IMPREZA BEDZIE NAPEWNO SUPER !!!! KOSZTY ZBLIZONE DO OSTATNICH ALE NAPEWNO NIE NIŻSZE !!!

misiek
19-02-2005, 23:42
Mysle ASie, ze benzyna ktora bysmy wyjezdzili pewnie pokryje roznice w cenie i wyjdzie na to samo. A tak bedac w jednym miejscu, mozna spokojnie wypic browarka czy cos wiecej.
Tak wiec nie ma sie czym przejmowac. Jak juz bedzie lista zamknieta to wynegocjujesz nam dobre ceny :D

corejack
20-02-2005, 17:39
Kurczę, zapowiada się zajefajna impreza :!:
Szkoda, że mnie z żoną nie będzie ;(
Nestety nie damy rady finansowo...
Może następnym razem... Może w ciągu roku będzie jakiś pomniejszy zlocik w Wawie lub okolicach (np. lotnisko Modlin-można by tam troszkę pojeżdzić)...

WSZYSTKIM WAM ŻYCZYMY UDANEJ IMPREZY :!: :!:

Dj Brabus
21-02-2005, 09:03
Ja wciąż podtrzymuję swoją obecność!! Z drugiej strony szkoda, że będzie mało jeżdżenia samochodzikami, bo kolumny kilkunastu Fordów w Myszkowie długo nie zapomnę! :wink:

Ludzki - dopisujcie się do listy bo naprawdę warto!!

suhotnik
21-02-2005, 18:14
Czy jako niezrzeszony klubowicz mogę być na zlocie ??

Jacek
21-02-2005, 18:21
Na zlocie nie ma podzialu na Forumowicze - Klubowicze.
Kto ma czas i ochote - zapraszamy 8)

suhotnik
21-02-2005, 18:24
A jakieś fotki pokoi ??Bo resztę przełknę, ale chciałbym się gdzieś wyspać ;)

Greg
21-02-2005, 18:28
Nie przespisz sie zbyt dlugo :D Juz nasza w tym glowa .
Pzdr.

Jacek
21-02-2005, 18:33
Kuna, moze lepiej nie strasz Kolegi.... :wink: :D
Fotki tutaj (http://www.jura.turist.pl/magda/). Jak widac "pelen wypas" :wink:

suhotnik
21-02-2005, 18:39
No właśnie, nie przestrasz ;P :mrgreen:
A jak ceny się kształtują za 2-kę ??

misiek
21-02-2005, 18:41
kiedy ty chcesz spac. Pkoje sa ladne i czyste. Moze znowu na weselicho trafimy :D

Greg
21-02-2005, 18:46
Ja tam nie strasze , jak na zeszlym spocie zapraszam na nocne pogaduchy do mojego pokoju :D
Pzdr.
Ps . oczywiscie z wlasnymi trunkami :D

Jacek
21-02-2005, 18:49
A jak ceny się kształtują za 2-kę ??
80zl za 2 osoby na 1 dobe.

suhotnik
21-02-2005, 19:05
I mam nadzieję, że impreza zaczyna się w piątek :D :mrgreen: :D

Jacek
21-02-2005, 19:13
Jest taka mozliwosc :)
Ale wiekszosc raczej przyjedzie w sobote rano.

Dj Brabus
22-02-2005, 09:18
I mam nadzieję, że impreza zaczyna się w piątek :D :mrgreen: :D

No ostro kolega zaczyna!! :razz: Poprzednim razem impresska zaczęła się w sobotę, żeby towarzystwo "zdechło" dopiero w niedzielę!! ;) Pokoiki naprawdę Ci polecam - ja ostatnio spędziłem w łóżeczku zaledwie 4 godziny! :P A to wszystko między innymi przez Kierownika Jacka, Kuchcika no i oczywiście senior Kunę!! Naprawdę niezapomniane chwile!!

el_kuchcik
24-02-2005, 09:27
Mhm ... bo to dobra impreza była :D
pozdrawiam

Asia
24-02-2005, 18:22
Już czuję klimat tej imprezy :D

proponuje zająć tę wielką salę, gdzie wesele wtedy było
tańce hulanki swawola, a co!
profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy jest do załatwienia
karaoke również
może komuś urodziny zrobimy, albo imieniny na siłe :twisted:

Noo ruszcie wyobrażnie, jak się urżnąć to z klasą ;) :D

Ps, Scorpiaków, na dzień dzisiejszy przyjeżdża ok. 15 osób.

Greg
24-02-2005, 19:15
No i pieknie :D Sila w Nas jak az tyle osob ze Scorpio .
Pzdr.

misiek
24-02-2005, 19:55
może komuś urodziny zrobimy, albo imieniny na siłe
ja mam ur w styczniu, a imieniny we wrzesniu. Jak nikt nie bedzie mial w terminie zlotu to wybierzemy tego kto ma najblizej :)


Noo ruszcie wyobrażnie, jak się urżnąć to z klasą
cos w tym jest :D

Greg
24-02-2005, 20:02
Ja mam w Sierpniu , urodziny :D
moze sie nadam :D
Pzdr.

Asia
24-02-2005, 20:08
Ja mam w czerwcu, ale też 17-stego :D
Za to Struna ma imieniny tydzień po zlocie g:hmm

Jacek
24-02-2005, 20:14
Za to Struna ma imieniny tydzień po zlocie g:hmm
Nada sie! Bierzemy! :mrgreen:

Struna
24-02-2005, 21:52
Co mnie tu wrabiają w jakieś takie ?? :D:D A co to okazji do popijawki nie ma - to ja wam dam :) może by tak z okazji tego, że się kupa miłośników FORDA spotkała już drugi raz z ramienia FCP :) to jakby niezła okazja chyba co :)

PS. No i weź tu coś powiedz kobiecie :D:D

tango32
24-02-2005, 22:06
i to jest okazja :D za to wypije :))) na zlocie oczywiście :D

michalkrak
25-02-2005, 09:52
na 99.99 % pisze sie i ja ze swim SCORPIO a moze jeszcze i kobietę swoją namówie :lol:
jeśłi bedzie ciepło to mam zamiar przetestować wnetrze mojej scorupki podobno jest full miejsca i to nawet wygodnie. proszę o informacje co do szczegółów... pozdrawiam.

[ Dodano: 2005-02-25, 11:11 ]
a urodzinki mam 14 maja........ ze struną mamy najbliżej??? :roll:

DaSilva
25-02-2005, 12:22
Jak zlot ma być w połowie Kwietnia to na 80% zapisuję się na spotkanie, ale dokładnie mogę się określić dopiero na jakieś 2 tyg. wcześniej – taka praca.
Na fotkach przepiękne pokoje widziałem i zlotowicze w takich mieszkają ??
W takim klimacie to wygląda na pełen snobizm i rozpustę (dobro bytową of corse)
Znam klimaty zlotów ale w hotelach III * to raczej niezbyt często się wypoczywa :)
Co do noclegu to ja mogę na karimacie pod stołem bilardowy – z tego co wiem to nie ważne warunki a ważne towarzystwo – i takie jest moje motto spotkania. :)

Jacek
25-02-2005, 12:58
Wiecie, to nawet dobrze, ze wspominacie cos o nocowaniu poza pokojami... :razz: :D
Bo po malu zaczyna miejsc brakowac, wiec jakby co..... :wink: :D

Dopisalem Was na liste.

Asia
25-02-2005, 12:59
Co mnie tu wrabiają w jakieś takie ?? :D:D A co to okazji do popijawki nie ma - to ja wam dam :) może by tak z okazji tego, że się kupa miłośników FORDA spotkała już drugi raz z ramienia FCP :) to jakby niezła okazja chyba co :)

PS. No i weź tu coś powiedz kobiecie :D:D

Kobieta g:hmm2 nie będzie piła cały wieczór za to samo , bo sie zanudzi g:D
oczywiste ze pierwsze toasty pójdą na cześć super II zlotu FCP :)

...ale potem trzeba rozruszac towarzystwo :509:

tango32
25-02-2005, 13:08
a kto mówi że za to samo cały wieczór :D

DaSilva
25-02-2005, 13:15
A następne toasty będą za konkretne modele fordow i ich pomyślne next 100 tyś przejechanych km :)
Czyli bedzie spore urozmaicenie :)

Dj Brabus
25-02-2005, 14:02
Co do noclegu to ja mogę na karimacie pod stołem bilardowy – z tego co wiem to nie ważne warunki a ważne towarzystwo – i takie jest moje motto spotkania. :)

Co prawda stołu bilardowego nie pamiętam, ale znajdzemy dla Ciebie miejsce! :lol: Bardzo mi się podoba Twoje motto - tak trzymać!! Najważniejsi uczestnicy i zabawa!! 8)

Struna
01-03-2005, 12:09
Zawsze pod stół biesiadny można paść:D

Asia
01-03-2005, 12:13
a tam paść :D

ot po prostu przejść na inną imprezę.. na tę pod stołem,
tam pewnie wielu już sie będzie bawiło :twisted: :D

A.S.
01-03-2005, 15:33
Witam!!
Nie chcę wiele pisać żeby nie zapeszyć :) ....... i tak na 100 % to tylko ode mnie to nie zalezy ......... ale ............ cos kolezanka ASIA >>> przewidziała z tą DUŻĄ SALĄ :) ........... być może się ZAŁAPIEMY :) .........
Ale narazie ........... cicho - sza !!! Możemy trzymac kciuki :) !!!

misiek
01-03-2005, 17:24
tam paść

ot po prostu przejść na inną imprezę.. na tę pod stołem,
tam pewnie wielu już sie będzie bawiło

to sie nazwya przejscie na kolejny poziom :) wtajemniczenia :D

el_kuchcik
01-03-2005, 20:17
tam paść

ot po prostu przejść na inną imprezę.. na tę pod stołem,
tam pewnie wielu już sie będzie bawiło

to sie nazwya przejscie na kolejny poziom :) wtajemniczenia :D

To dobry poziom - nie jest już w nim potrzebna fonia, o wizji też można zapomnieć ... a że pod stołem to nikt po cżłowieku nie depta :D

pozdrawiam

corejack
02-03-2005, 15:33
To dobry poziom - nie jest już w nim potrzebna fonia, o wizji też można zapomnieć ... a że pod stołem to nikt po cżłowieku nie depta

A jak powszechnie wiadomo :)
Nie jest się urżniętym póki się z podłogi nie spada :D :D :D

lapers
03-03-2005, 06:08
Czesc wszystkim


Dla tych wszystkich co im juz wyobraznia dziala w temacie zlotu.

Podobno jest to autentyczna historia z jednego z obozów
>> wspinaczkowych, w których uczestniczył jakiś koleś:
>>
>> Podczas jednego z obozów wspinaczkowych w Tatry pojechaliśmy w rejon
>> Morskiego Oka. Dotarliśmy pod ścianę. Nasz instruktor (jako, że
>> byliśmy przygotowani na wyprawę pod każdym względem) zaproponował,
>> żebyśmy sobie strzelili po jednym - "żeby nam się ściana trochę
>> położyła - będzie się lepiej wchodzić". Towarzystwo nie namyślało się
>> długo i zaczęli "kłaść ściany" dosyć intensywnie, z czasem flaszki
>> zaczęły topnieć jedna po drugiej i skończyło się na kompletnym uboju.
>> Gdy grupa ocknęła się równo ze świtem zauważyli, że brakuje wśród nich
>> prowodyra libacji - instruktora...
>>
>> I tutaj następuje wersja GOPR-owców:
>> - "Zapieprzamy gazikiem, wyjeżdżamy zza zakrętu, a tu jakiś facet na
>> środku drogi idzie na czworaka, wbija haki w asfalt i asekuruje się
>> liną..."




Pozdrawiam i zycze milej zabawy :D

Dj Brabus
03-03-2005, 08:57
Niezła historia!!!! :lol: :lol: A powiem Ci szczerze, że jest to bardzo możliwe i u nas na Zlocie bo w okolicy troszkę skałek napewno się znajdzie!! 8) O chętnych do "topienia flaszek" już nie wspomnę... :razz: :P ;)

Przemko
04-03-2005, 07:55
Witam.
Kiedy będą znane szczegóły dotyczące organizacji zlotu?
Chodzi mi głównie o rezerwację pokoi tzn. czy jeśli przyjadę np. w środę i następnie będę uczestniczył w zlocie nie pokryją się płatności za nocleg?
Pozdrawiam!
Przemko

Dj Brabus
04-03-2005, 10:49
jeśli przyjadę np. w środę i następnie będę uczestniczył w zlocie nie pokryją się płatności za nocleg

Rozumiem, że chcesz siedzieć w pensjonacie od środy do niedzieli i płacić samemu za pobyt? To płatności za pokój napewno się nie pokryją - będziesz pewnie po prostu rozliczany indywidualnie z kosztów zlotu :)))

Jacek
04-03-2005, 12:29
Jezeli ktos chce przyjechac wczesniej, to prosimy o kontkat!
Wlasnie zeby nie doszlo do jakis nieporozumien z rozliczaniem.

Dj Brabus
05-03-2005, 10:51
Chciałbym zamieścić małą ciekawostkę - w imieniu FCP wysłałem właśnie zaproszenie do pewnej osoby, która może pojawi się u nas na zlocie. Jeśli się uda, będzie to nielada niespodzianka!! Powiem tylko tyle - V.I.P....

A.S.
05-03-2005, 11:45
Witam!!
Nie mam nic przeciwko i BRDZO SIE CIESZE ale wolał bym być odpowoednio wcześniej POINFORMOWANY ...... kto, gdzie, kiedy i na ILE !!! Z rezerwacją pokoi dla grupy PONAD 50 osób nie jest tak łatwo...... Tylko dzięki świetnemu wrażeniu jakie zrobiliście na WŁAŚCICIELCE :) ..... załatwiła nam dodatkowe pokoje ......
OD TRZECH dni jestem niestety ODCIETY od internetu ..... i mimo OSTRYCH słów nadal nie mogę wejść na www :( musiałem iść do kumpla :( ..... JAK TYLKO się z tym uporam podam już ceny i proponowany program ZLOTU .....

Greg
06-03-2005, 20:05
Czekamy .
Pzdr.

Dj Brabus
07-03-2005, 09:42
wolał bym być odpowoednio wcześniej POINFORMOWANY ......

Przez to, że masz problem z netem, to niestety ważne informacje klubowe do Ciebie nie dochodzą! ;) :) Sprawa była załatwiana w sobotę (od razu dałem znać Jackowi) i na razie jeszcze nie dostałem potwierdzenia. Co do tej osoby to powiem krótko - Maciej Polody... 8)

el_kuchcik
07-03-2005, 16:21
(...) Co do tej osoby to powiem krótko - Maciej Polody... 8)
No to ja mogę się przyłączyć do zrzutki na komplet tylnych opon do Escorta mkII :D
Jakby się udało to mam nadzieje że będzie pokazik driftingu ...
pozdrawiam

Dj Brabus
08-03-2005, 08:38
niestety Drogi kuchciku nic z tego nie wyszło... Oto mail który właśnie przeczytałem:

"Witam

Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Niestety w dniu 17 tego kwietnia na torze w poznaniu odbędzi się pierwsza
eliminacja Drifting Cup i z tego powodu się nie spotkamy w Kielcach.

Zapraszamy wszystkich na tor do wzięcia udziału w zawodach.
info znajdziecie od 14tego marca na http://www.drifting.pl

pozdro Polody Driftime."

To może zamiast do Wyrazowa to do Poznania skoczymy? :P

A.S.
10-03-2005, 21:20
Witam!!
No nareszcie jest net, więc powoli do szczegułów :)

1. Spotaknie tak jak ostatnio ok. 10.00 - 11.00 pod pensjonatem MAGDA w KROCZYCACH... (mapki i inne nieco później)
2. Po zakwaterowaniu wyjazd na małą wycieczkę lub inne "zajęcia ruchowo - integracyjne"
3. Wieczorkiem ognisko i "imprezka" w MAGDZIE
4. W niedzielę rano ( kto bedzie na siłach :) ) śniadanko i/lub zwiedzanie okolicy lub leniuchowanie i pogawędki :)
5. Ok. godziny 12.00 wyjazd do POCZESNEJ pod Czestochową na OBIAD
6. Po obiedzie wyjazd do WYRAZOWA
7. Ok. bliżej nie ustaolnej godziny :) pożeganie i wyjazd do domu :)

KOSZTY :
Koszty podobnie jak ten OGÓLNY plan są narazie ORIENTACYJNE, ale raczej będziemy się trzymać tych ustaleń :
1. pokój 2 osobowy 80 zł , trzy osobowy 100 zł, cztero osobowy 120 zł
2. ognisko (grill) z salą, kiełbaską, żurkiem, itp.... 20 zł od OSOBY
3. Śniadanie w niedzielę (kto sobie zażyczy oczywiście) 10 - 15 zł od osoby
4. OBIAD w restauracji ok. 30 zł od osoby

5. Razem z Jackiem chcemy jeszcze "wykombinować" jakąś atrakcję na to sobotnie popołudnie ....... wiec ORIENTACYJNIE można doliczyc ok. 20 - 30 zł od osoby za "uczestnictwo" ale to "ustalamy" więc narazie NIE jest to tak na 100% :)

POZATYM chcielibyśmy zamówić jakieś drobiazgi które będą pamiatką z II ZLOTU FCP .... to będzie coś taniutkiego ..... ale jadenak :) ...... Z tym że tutaj kwota będzie oscylować ok. 10 zł >> OD ZAŁOGI :-) ......

Więcej........ już dokładnych szczegułów na początku przyszłego tygodnia (no chyba że znowu coś padnie :( tfuu, tfuu ).......

Yotez
11-03-2005, 08:25
Dla mnie bomba! - juz sie niemoge doczekac :)

Dj Brabus
11-03-2005, 12:14
No mniam!! Mnie też się czas do zlotu bardzo dłuuuuży... :wink: Przy okazji wydaje mi się, że chyba warto byłoby zamieścić jakieś info dotyczące już konkretnego deklarowania się na zlot - poprzednim razem też tak gdzieś chyba z miesiąc przed spotem zaczęliście zbierać pieniążki... Bo dużo osób się teraz zadeklaruje a jeśli przyjdą konkrety to będzie "ee... bo kasy nie mam" albo "no znowu mi wypadł weekend w pracy" itp. itd.

Przynajmniej taka moja skromna propozycja choć wierzę, że A.S. i Jacek cały czas panują nad sytuacją! ;) 8)

A.S.
11-03-2005, 13:20
Witam!!
No, tak , tak .......... juz od jutra zbieramy konkretne deklaracje poparte środkami finansowymi ;) ....... Ten poniedziałek i wtorek już tak na 99% musze wiedzieć kto, co i jak :) ... Dzisiaj wieczorkiem ustalimy z Jackiem co i jak i ruszamy ostro :) .........

Jacek
12-03-2005, 23:39
Uwaga!

Wazne informacje dotyczace zlotu umiescilem w drugim temacie, zeby nie zginely w natloku postow. Link: http://www.forum.fordclubpolska.org/vie ... 3483#43483 (http://www.forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?p=43483#43483) .

Bardzo prosze o przeczytanie! Pilne!!

:)

Dj Brabus
14-03-2005, 09:13
W zaleznosci od liczby chetnych, pogody i wynegocjowanych kosztow moga odbyc sie rozne imprezy: paintball, wspinaczka, zjazd na linach, zejscie do groty...

Brawo!! Brawo Panowie organizatorzy!! :lol: Aż mi "koparka" opadła jak przeczytałem te informacje - zabawa będzie odjazdowa a te atrakcje to super pomysł!!! Gratulacje!! :)))

tango32
21-03-2005, 17:35
witam :D niestety jestem odcięty od netu i niewiem na jak długo ;(
Jacku mam prośbę jak już będzie wiadomo gdzie wplacać kaskę to puść mi smsa a ja zajże wtedy do jakieś kafejki@
pozdrawiam wszystkich :lol:

Jacek
21-03-2005, 22:23
tango32 - nie ma sprawy. Pamietam :)

Dj Brabus
30-03-2005, 14:50
Pojawiła się jakaś cisza przed burzą - widzę, że topik coś ucichł a do zlotu pozostało już całkiem niedużo czasu! Jak będzie dobrze, to moja żona się jeszcze ze mną zabierze - po ciężkich i długich namowach, że naprawdę będzie miło i fajnie chyba się wreszcie przełamała.... ;) :razz:

Greg
30-03-2005, 15:01
A jak tam z przeslaniem kaski :?: Sa juz jakies terminy :?:
A tak wogole to kiedy tez Zlot :?: :D
Pzdr.

Jacek
30-03-2005, 15:04
Wlasnie rozsylam maile z informacja o wplatach!

Jak ktos nie dostanie takowego do 17:00 dnia dzisiejszego to prosze o kontakt!



PS. Brabus - namawiaj namawiaj :wink: :)

Greg
30-03-2005, 15:10
No wiesz ja jeszcze nie dostalem , ale bede czekal :D
Wlasnie Brabus , namawiaj , namawiaj :D
Pzdr.

Jakub
30-03-2005, 15:15
Jakieś konkrety w sprawie zlotu , termin nagli a tu cisza. Jakieś konto może co?

Greg
30-03-2005, 15:17
Bedzie dzis do 17 :D
Pzdr.
PS to jest moj 900 post :D

Dj Brabus
30-03-2005, 15:33
Gregu stary nabijaczu postów!!! :razz: Żartuję - tak naprawdę to lecą te posty nawet się człowiek nie oglądnął a tu już do 1.000 zdążamy a ja niedawno na liczniku patrzyłem kiedy "setka" się pojawi... 8) :lol:

Jacek
30-03-2005, 15:35
Jakieś konkrety w sprawie zlotu , termin nagli a tu cisza. Jakieś konto może co?
Maile juz poszly do wszystkich :)

PS to jest moj 900 post :D
Congratulations :!: :D

Greg
30-03-2005, 15:51
Senkju :D
Jacku dopisz jeszcze jedna osobe do mnie , kolega jedzie na 100% ( tez uzytkownik Forda - jedynej slusznej marki :D )
Pzdr.

[ Dodano: 2005-03-30, 17:11 ]
Moj kolega wlasnie staje sie klubowiczem , wiec pewnie sam zapisze sie na zlot :D
Jako pierwszy chce powitac Nowego Klubowicza na forum ;)
przepraszam za OT .
Pzdr.

-=Blue=-
30-03-2005, 16:13
Moj kolega wlasnie staje sie klubowiczem , wiec pewnie sam zapisze sie na zlot :D
Jako pierwszy chce powitac Nowego Klubowicza na forum ;)
przepraszam za OT .
Pzdr.

Witam serdecznie i potwierdzam informacje Grega. Czekam na info o koncie, wpłacam kaskę i pędzę na zlot.

misiek
30-03-2005, 20:03
ja tez nie dostalem maila. haaalo, nadal czekam :D


a tak w ramach offaa, to chyba cos przed chwila na chwile siadlo :?

-=Blue=-, witam w teamie :mrgreen:

Jacek
30-03-2005, 22:28
Wiamy -=Blue=- :)

Maile juz poszly.

Pawel
30-03-2005, 22:31
Witamy , witamy -=Blue=-, bedziemy szaleć z G-techem :D

-=Blue=-
31-03-2005, 08:24
Witamy , witamy -=Blue=-, bedziemy szaleć z G-techem :D

Ja chyba tym razem wybiorę się bez foki i postawię na piwko, oczywiście bezalkoholowe ;-)

Dj Brabus
31-03-2005, 09:21
Ja chyba tym razem wybiorę się bez foki i postawię na piwko, oczywiście bezalkoholowe ;-)

Jednym słowem wykorzystasz Grega ;) Witaj w Klubie i na forum - miło, że będziesz na zlocie - dwóch Grześków i jeden -=Blue=- może zwiastować dobrą zabawę!!! :lol: 8)

Greg
31-03-2005, 11:49
dwóch Grześków i jeden -=Blue=- może zwiastować dobrą zabawę!!
Oj bedzie sie dzialo :wink:

bedziemy szaleć z G-techem Jak niezapomne zabrac :D
Pzdr.

Yotez
31-03-2005, 14:10
Brabus, "wyprodukować" 1000 sztuk ulotek FCP, tak jak na pierwszy zlot ??

Pawel
31-03-2005, 15:26
Laptopa niech ktoś weźmie :!:

Greg
31-03-2005, 18:01
Sluchajcie , a moze by tak napisac info do TVN TURBO odnosnie zlotu . Trzeba to zrobic najpozniej 14 dni przed zlotem , wiec mozemy jeszcze zdazyc :)
Moze byliby zainteresowani i nas odwiedzili , termin jest taki ze za duzo zlotow nie jest organizowanych . Co o tym myslicie :?: Trzeba by sie pospieszyc jak cos :D
Pzdr.

A.S.
31-03-2005, 18:27
Witam!!
Hmmmm.......... tak się składa że ja dosc dużo ogladałem tvn Turbo i powiem wam że poziom tych reportaży to nie grzeszy "wysokimi lotami" ......... no nie wim czy bym chciał się tam oglądać :( ........ No ale jak chcecie .......

Greg
31-03-2005, 18:39
No wiesz co do lotow to wszedzie to roznie bywa ( sam wiesz co zrobili w gazecie ) , bardziej chodzilo mi o to ze klub pojawilby sie w mediach . Moze jeszcze wiecej osob niz teraz dowiedzialo by sie o tak fajnym klubie Forda . Nie chodzi mi tu o jakis lans ( zle wygladam w telewizji :D ) tylko o szersze info dla posiadaczy Forda . Siedzialem przy kompie i wlasnie leciala reklama o zlotach i takich tam , wiec pomyslalem ze moze warto . Ale tak jak juz napisalem , czekam na opinie . Zlot bedzie zorganizowany profesjonalnie ( rowniez dzieki Tobie , a nawet zwlaszcza ) wiec pomyslalem ze mozna to pokazac .
Pzdr.

A.S.
31-03-2005, 18:47
Witam!!
Witam ON LINE :) ........ wiesz mi chodziło o to ze tak poza klubem miłosników "turbo" to cała poska sie smieje z tych wywiadów a to z właścicielami najlepiej nagłosnionych aut którzy tak na dobra sprawę to wogóle nie wiedza o czym mówią, a to z tymi co najlepiej zzzzz tuningowali cos tam .......... ja sie poprostu boję o reakcje i uczestników zlotu i ogladaczy ...... OT TAK GŁOŚNO MYŚLĘ :) .......... Tak po cichu TO JAK NAJBARDZIEJ JESTEM ZA .......... :) ale to tak POCICHU :-) ......
Ale całkiem poważnie ....... to watpie żeby ktos się zjawił a tak jak słusznie zauwazyłeś po ostatniej wpadce z prasą to WOLE SOBIE ODPUŚCIĆ !!!!!

Zaba287
31-03-2005, 18:49
Oooo jakbyście poczekali z miesiąc... aż wyklepie swojego Mundka... oj !! byłbym wdzięczny....


Pozdrówko

Greg
31-03-2005, 18:57
Tu akurat nie chodzi o tjuning czy walenie basami :D Chodzilo mi o zlot ludzi ktorzy wiedza za co kochaja swojego Forda . Wszyscy jestesmy raczej powaznymi ludzmi ;) wiec obciachu nie powinnismy zrobic . Przekroj aut na zlocie jest spory , czy to jezeli chodzi o model czy tez rocznik . Wiec pomyslalem ze moze warto , ale to tylko pomysl byl.
Pzdr.

-=Blue=-
31-03-2005, 19:08
A ja akurat popieram Grega, poza tym moim skromnym zdaniem TVN Turbo nie jest tylko dla miłośników basów, mega-spojlerów, itp. Widziałem tą reklamę i rzeczywiście nie chodziło o jakiś kiczowaty reportaż o bandzie tjuninkowców lecz o możliwość zaprentowania klubu miłośników danego auta. Uważam, że nie powinni nas olać (w końcu Ford to jedna z wiodących marek na naszym rynku a i sam klub działa od jakiegoś czasu) i zgadzam się z tym że jest to fajna okazja przedstawienia podstawowych informacji o klubie i klubowiczach a także pokazania że można coś ciekawie i w interesujący sposób zorganizować dla osób mających podobne zainteresowania i pasje (w przeciwieństwie do palenia gum np. na zlotach BMW).
Podsumowując, myślę że nie mamy się czego wstydzić i samochody mogą wyglądać właśnie tak jak wyglądają, w końcu każdy Ford jest piękny :-)

P.S. Nadmienię, że sam akurat modyfikuję mój samochód (na razie mechanicznie) ale każdemu wg. potrzeb ;-)

A.S.
31-03-2005, 19:27
Witam!!
No więc tak jak pisałem...... JAK CHCECIE ......... ja mam akurat tę przewagę że już raz w czymś takim uczestniczyłem ....... i miało byc o klubie, o historii, o autach a wyszło jak wyszło ........ bo to się ludziom bardziej śmiać chciało niż mówic, a to historii nie było a to to a to tamto.......... więc dlatego podnosze ten głos ...... Ja też lubię pisac WEŹCIE I ZRÓBCIE ......... tylko potem ani widu ani słychu ..... Męska decyzja kolego GREG !!! POWIEDZCIE CZY SIĘ WAM PODOBA A JAK CO, TO JA ZAŁATWIĘ ........ tak to możemy DYWAGOWAĆ......... a w przeciwnym razie tooooooooooooooooo...... Ja za to odpowiedzialności nie biorę :) ........
I prosze bardzo się na mnie nie denerwować ...... ani obrażać czy coś :) ....... TAKA JEST PRAWDA ........ Ja i tak juz staję na głowie bo miesiąc po terminie jeszcze mi się ludzie ZGŁASZAJĄ :( ........ a ja teraz musze pokoje WYMUROWAĆ !!!

[ Dodano: 2005-03-31, 20:37 ]
Laptopa niech ktoś weźmie :!:

a można wiedzec w jakim celu .......... to może się "narucha" :)

Greg
31-03-2005, 19:38
Bardzo szanuje Twoje zdanie i opinie . Co do ludzi po terminie to chyba trzeba sie cieszyc ( wiem ze to klopot z miejscami )ze sa nowi i chetni na Super Zlot Forda . Rozmawialem przed chwilka z Jackiem i ma poslac maila do tvn , jezeli beda chcieli ruszyc na nasz zlot z kamera to dobrze , jak nie to kij im w oko :D Jezeli przyjada i okaze sie ze relacja jest do bani , to mozecie mnie Wszyscy zbesztac za pomysl . Biore pelna odpowiedzialnosc za kiepska relacje ( jezeli dojdzie do tego ) jak i za dobra :D Jeszcze raz musze to napisac " Jestes naszym guru - zlotmajkerze :D "
Specjalne pozdro dla Ciebie , Malzonki i jeszcze nienarodzonej pociechy .
Pzdr.

Pawel
31-03-2005, 19:44
a można wiedzec w jakim celu .......... to może się "narucha"
Mat taki fajny fejsik do forda(nie działa ze wszystkimi). Możemy kody poczytać i takie różne. Spytaj -=Blue=- i Grega.

A.S.
31-03-2005, 19:52
Witam!!
No cieeee ..... choroba ......... i co tu napisac :) ....... Teraz to już tylko PRAWDĘ ...... chciałem was zniechęcic celowo żeby zobaczyć waszą DETERMINACJĘ :) ...... Teraz wiem że dla was jest to cenne i napweno WARTO !!!
SPOKO .......... tylko niech kolega JACEK tym razem naprwdę coś PRZYGOTUJE o klubie !!! :) ......... A ja sie zajme resztą ....... zanczy się EKIPĄ >> jak juz dotrze !!! Tylko proszę O WSZYSTKIE INFO NA ICH TEMAT albo najlepiej jak chca przyjechac to niech się odezwą DO MNIE !!!!! Bo ustalimy plan ........ i BEDZIE GIT !!!!

P.S. Dzieki za pozdrowienia ........ dzidzi aż zrobiło fikołka wystawiając ŁOKIEĆ przez pępek jak czytałem posta!!!

[ Dodano: 2005-03-31, 20:55 ]
Witam!!
SLAWKO >>>
Mówisz i masz :) ... powiedz wymagania sprzętowe (OS, port itp... ) a sie zrobi ;)
W ostateczności to mam przetwornicę z 12V na 220V wiec można nawet jakis proste PII czy co tam z małym monitorkiem podpiąć :)

Zaba287
31-03-2005, 20:05
Zaaaaraaz... strasznie wolno czytam.... dlatego proszę koledzy(żanki) piszcie wolniej!!
Nie doczytałem ( w zwiazku z powyższym) GDZIE i KIEDY planowany jest następny zlot?...
PLS.... ( i nie gniewajcie sie jak to gdzieś już wisi na słupie OK?)

Pozdrówko ;)

Greg
31-03-2005, 20:08
Zlot to 16 - 17 Kwiecien .
Pzdr.

Zaba287
31-03-2005, 20:11
:( .. chyba że pojadę Escortem.....

Mundek będzie pewnie dopiero rozebrany.....


smutno...

A.S.
31-03-2005, 20:14
Witam!!
Ale tak jak PISAŁEM !!! MIEJSC JUŻ BRAK !! No chyba że na imprezkę z atrakcjami i grilek wieczorny ........ :) w sobotę poiedzy 13.00 a............. :)
ALE NA NOCLEG NIE MA CO LICZYĆ :( ........ no przynajmniej ten w "naszym" pensjonacie

Greg
31-03-2005, 20:15
Jezeli chcesz byc obecny to spiesz sie z powiadomieniem ze bedziesz .
Pzdr.

Pawel
31-03-2005, 20:17
... powiedz wymagania sprzętowe (OS, port itp... ) a sie zrobi

OS-windows 98 wzwyż
Port- COM-1 sztuka
napęd - CD-rom(jakikolwiek)
Procek od pentium wzwyż.

Warunek ! zasilanie z akumulatora lub zasilacza samochodowego. Przeciesz bedziemy z nim jeżdzić :D

Zaba287
31-03-2005, 20:21
Zaaraz.

To skoro to tak mało miejsca ... to moze przenieść spotkanie na CIEPLEJSZE dni gdzie można w namiotach spać ..np.


Pozdr.

Jacek
31-03-2005, 20:26
W cieplejsze dni tez moze bedzie...... Jaki problem?? 8)

Pawel
31-03-2005, 20:26
Zaba287, w cieplejsze dni też pewnie coś się zorganizuje, może nie na tak dużą skale, ale....
Akto powiedział , że 16-17 ma być zimno :?: :P

A.S.
31-03-2005, 20:31
Witam!!
Heheh ..... dobre :) JESTEM ZA :)

Greg
31-03-2005, 20:31
Zlot jest juz ustawiony , nie bedzie zmian
Pzdr.

A.S.
31-03-2005, 20:33
Witam!!
NIE, NIE DLACZEGO ............... odwołajmy to wszystko z tych ostatnich 3 miesięcy i pod NAMIOT :-))

Jacek
31-03-2005, 20:33
Heheh ..... dobre :) JESTEM ZA :)
Zamierzasz bic rekord najmlodszego uczestnika zlotu FCP?? :D

A.S.
31-03-2005, 20:38
Witam!!
Nie, nie ............ tylko się trochę ROZBAWIŁEM :-)

misiek
31-03-2005, 21:43
hmm co do tvn to sam nie bardzo wiem co byloby w tym reportazu i ile mogloby to trwac. Turbo t kanal motoryzacyjny, nasz zlot trwa 2 dni. Z tego co widzialem do tej pory z takich relacji to pokazuja bryki ludzi, zazwyczaj troche zgrzebane, tkaie wyrozniajace sie. Jest jakas pokazowa przejazdza czy cos w tym stylu.
My glownie spotykamy sie towarzysko, wiec co beda nas filmowac jak sczelamy sie kulkami czy jedziemy dorozka ... sam nie wiem.
Chyba zeby spotkac sie z tvnowcami w niedziele w wyrazowie, przyjechac tam solidna kolumna samochodow. Tam bedzie juz sie dzialo cos motoryzacyjnego :D. Mozna by tam ladnie rozstawic auta, mahcy w gore itp, a do tego pare pokazowych rundek. Przeciez bedzie struna smigal, moze ja sie skusze, ktos jeszcze napewno przedmucha swoj silnik.

termin zlotu, ustawiony na sztywno i planowany od dluzszej chwili. AS sie nalatal, nadzwonil i nazalatwial. Nietaktem byloby teraz wszystko odkrecac :shock:

co do terminu zlotu, to dokladnie w tych samych dniach mazdziarze robia 2 dniowy zlot na lotnisku w rykach, ktore i ja juz kiedys proponowalem. Tam to dopiero mozliwosci pojezdzenia po pasach startowych :)

co do braku miejsc... DLA chcacego nic trudnego :) jesli ktos bardzo chcialby przyjechac to pokoje z tego co pamietam byly spore. lozka sie skoncza to bedzie miejsce na postawienie karimaty lub materaca. Mi to nie bedzie przeszkadzalo jesli w pokoju przewidzianym m.in dla mnie ktos rozwali sie na materacu. W koncu i tak bedzie to chwilowy sen :mrgreen:

Dj Brabus
01-04-2005, 10:21
NIE, NIE DLACZEGO ............... odwołajmy to wszystko z tych ostatnich 3 miesięcy i pod NAMIOT
Zabrzmiało to bardzo groźnie Panie Kierowniku! :twisted: Zaba287 jak chcesz to mogę Ci połowę swojego pokoju odpalić - jadę z bratem więc w jednym łóżku się jakoś pomieścimy ;) a jakbyś chciał to drugie możemy Ci oddać w "dobre ręce"! Daj znać jakbyś był zainteresowany - no problem!! :))) Z resztą jak kolega misiek wspomniał, spania będzie raczej niewiele! 8)

Chyba zeby spotkac sie z tvnowcami w niedziele w wyrazowie, przyjechac tam solidna kolumna samochodow. Tam bedzie juz sie dzialo cos motoryzacyjnego . Mozna by tam ladnie rozstawic auta, mahcy w gore itp, a do tego pare pokazowych rundek.
A moim Fusionem możemy zrobić w Wyrazowie jazdy testowe!! :lol:

Yotez - ulotki spokojnie - będą!! Do zlotu spokojnie jeszcze dodrukuję odpowiednią ilość! ;)

Yotez
01-04-2005, 11:49
O te ulotki to chodziło, czy ja mam je wyprodukować i w jakiej ilości, bo dla mnie to żaden problem :wink:

A.S.
01-04-2005, 12:20
Witam!!
Tak, tak wszystko dobrze ale jak chcecie jeszcze kiedyś nocować w "MAGDZIE" to dzielenia się 2 osobowym na trzech TO NIE POLECAM !!! No ale wasza wola :)

Dj Brabus
01-04-2005, 13:21
dzielenia się 2 osobowym na trzech TO NIE POLECAM

Wszystko zależy od Pana Zaby - się zobaczy!!
Yotez >> każdą ilość możesz przywieźć - wiesz, że zawsze się przyda!

misiek
01-04-2005, 13:31
Witam!!
Tak, tak wszystko dobrze ale jak chcecie jeszcze kiedyś nocować w "MAGDZIE" to dzielenia się 2 osobowym na trzech TO NIE POLECAM !!! No ale wasza wola :)

nie lapie, w czym problem ?

Dj Brabus
01-04-2005, 15:44
nie lapie, w czym problem ?

Jak to mawiają "żuliki spod monopolowego" - "aaale o soo choodzi??" - misiek wszystko jest pod kontrolą!! 8) :D

Struna
01-04-2005, 15:54
qrna a ja takim rozpieprzonym autem przyjadę - no chyba że do tego czasu 4x4 uruchomię :) al eraczej nie zdążę - poza tym 4x4 to jeszcze musiałbym poćwiczyć coby się dobrze naumieć tym slizgać itp :D

misiek
01-04-2005, 16:02
Struna, jak cos grzebiesz w aucie to pochwal sie, zaloz nowy temat :D :mrgreen:

Brabusik, ale ja nie zalapalem, dlatego pytam. Moze ASowi chodzi o spanie na kocia lape, a mi o legal po dogadaniu sie z wlascicielka.

Dj Brabus
01-04-2005, 16:10
Brabusik, ale ja nie zalapalem

Już misiu wszystko wyjaśniam. Chodziło o to, że ja Żabie zaproponowałem ewentualny nocleg w moim pokoju, bo A.S. napisał, że już miejsca nie ma. Potem A.S. napisał, żeby tego nie robić, bo właścicielka może się zdenerwować, że ktoś na tzw. "pałę" śpi w jakimś pokoju (czyt. za darmo).

misiek
01-04-2005, 16:24
no tak, ale ja myslalem caly czas o tym:
Moze ASowi chodzi o spanie na kocia lape, a mi o legal po dogadaniu sie z wlascicielka.ł

Wiadomo ze wiochy nie bedziemy robic, jak ktos chce to moze przekimac ta chwile na karimacie albo materacu. Kto pozno przychodzui ten samo sobie szkodzi, zgodnie z przyslowiem. No warunki ciut gorsze niz na lozku, chociaz w tym stanie swiadomosci ktory bedzie wtedy panowal, to moze byc bez znaczenia :D
A moze ze wzgledu na te warunki bylaby jakas drobna znizka za nocleg dla takiego delkfenta :)

btw
jeszcze w pracy czy siec w domu? :) Dostales ode mnie kiedys wiadomosci na gg w sprawie gadzetow do opla?

Struna
01-04-2005, 16:30
a ja nie dlatego napisałem, że robię coś az autkiem tylko w kwestii, że jakby faktycznie to TVN Turbo było to jak się pokaże takim zdekompletowanym bolidem :D

Greg
01-04-2005, 16:34
Dasz rade :D
Pzdr.

misiek
01-04-2005, 16:39
Dasz rade
no wlasnie :mrgreen: przynajmniej widac ze cos sie z nim dzieje, a nie tylko w garazu stoi :)

btw
struna, a grzebiesz w nim cos na powaznie, robisz przekladke na 4x4 ?

jaro_krakow
01-04-2005, 17:13
kase wpłacilem , jestem na 100% ale pije mniej niz ostatnio bo głowa mnie bolała.

Dj Brabus
02-04-2005, 10:49
jaro nie bój - przypilnujemy... ;) :D

Yotez
04-04-2005, 15:29
Yotez >> każdą ilość możesz przywieźć - wiesz, że zawsze się przyda!

OK, ale weźcie ze soba nożyczki :wink:

Greg
04-04-2005, 15:44
Yotez >> każdą ilość możesz przywieźć - wiesz, że zawsze się przyda!

OK, ale weźcie ze soba nożyczki :wink:
Nozyczki nie sa potrzebna , ja swoja cala ostatnia czesc ulotek rozdzielalem za pomoca linijki . Przykladasz linijke i odrywasz kartke pod odpowiednim katem :D Ja to nawet po piec sztuk rwalem naraz :D ( chodzi mi o ulotki oczywiscie )
Pzdr.

Yotez
04-04-2005, 17:06
Hehe - jak kto woli :) W tej chwili jest już jakieś 1500 sztuk :)

Dj Brabus
05-04-2005, 09:08
Ja to nawet po piec sztuk rwalem naraz

Dobrze, że zaznaczyłeś, że chodzi o ulotki! ;) Co by Twoja żona pomyślała, jakby to przeczytała... :P

Rafi ABC
05-04-2005, 20:26
a tak nieśmiało zapytam :oops: gdzie będzie zlot?

Pawel
05-04-2005, 20:55
siema jestem nowym w waszym klubie i chcialbym sie dowiedziec gdzie jest zlot

denon2000
05-04-2005, 22:41
Rafi_ABC i damian - nie to że jestem złośliwy, ale przeczytajcie ten wątek od początku a w 2 pierwszych postach znajdziecie odpowiedź na swoje pytania. W paru następnych znajdziecie inne, dodatkowe szczegóły co do zlotu.

Greg
06-04-2005, 11:33
denon2000, Dawno Cie na forum nie slyszalem , juz myslalem ze ze Zlotu zrezygnowales :D
Pzdr.
Ps . To juz 11 strona o zlocie , wszystko jest na poczatku :D

Dj Brabus
06-04-2005, 15:00
TU JEST RELACJA (http://www.fordclubpolska.org/fordclub/zlot2004.php) z poprzedniego zlotu FCP - Rafi i damian (przy okazji witaj w Klubie i na forum!!) to specjalnie dla Was - miejsce zostało to samo, więc macie nawet mapkę!! Zapraszam szczególnie posiadacza FF :wink:

Yotez
06-04-2005, 19:21
Witam
Pytako, do której maxymalnie czekacie w sobotę na uczestników? 10:00 to dla mnie za wcześnie musiałbym z Sanoka wyjechać około 5:00 :evil: Więc jak?
Ktoś coś mówił o laptopie, jakby co mogę coś zakombinować, ale to tylko by na sobotę był.
No i mysle że wreszcie będą te zdjęcia i filmiki z pierwszego zlotu :D

Struna
06-04-2005, 19:39
ja mogę laptopa wziąć :)

A.S.
06-04-2005, 21:29
Witam!!
Mam troche zajęć i nie bardzo do końca tego tygodnia moge "tu" zagladać ale .......
Koło soboty - niedzieli będzie już dokładny plan całego zlotu ... myślę że i tak wcześniej nie jest potrzebny ;) .......
W sobotę czekamy maksymalnie (według wstępnych ustaleń, ale to raczej nie ulegnie zmianie :) ) do godziny 12.30 !!! Póżniej BARDZO ciężko będzie się "znaleść" bo jedziemy w tereny których nawet ja za dobrze nie znam :) ..... więc lepiej się nie spóźnić :) . Wiadomo, róznie może wypaść :) ........ droga to droga dlatego postaram się dowiedzieć gdzie jedziemy i namazać jakąś "mapkę" ale może nie być zbytnio dokładana bo to są tereny lasów, skał i polan :) ........ Co prawda staram się "załatwić" umówione atrakcje nieco bliżej ale (i dlatego nie chce jeszcze nic DOKŁADNIE pisać) odpowiedź będę miał dopiero w sobotę ........
Tak czy inaczej :
SOBOTA DO GODZINY 12.30 ....... pod pensjonatem MAGDA (wstępnie :) )

denon2000
06-04-2005, 23:55
Greg : jestem cały czas, z tym że ostatnio udzielam się tylko na dziale Escorta i zlotu :D, niestety, ale brak czasu...

Dj Brabus
07-04-2005, 11:10
Yotez jakbyś miał się spóźnić, to wal do mnie w koma - numer powinieneś mieć. Będziemy się w razie czego namierzać GSPowo!! :wink:

P.S. Czy Pan Kierownik Jacek rozsyła jakieś powiadomienia o kasie? Bo ja znowu wysłałem kasę przez bank, ale jakoś mi jej nie ubyło na koncie... :roll: Albo znowu przez pocztę muszę posłać! :twisted:

Greg
07-04-2005, 13:20
dokładana bo to są tereny lasów, skał i polan ....
A czy moja foka tam sie da rade wspiac , chodzi mi oczywiscie o drogi dojazdowe .
Pzdr.

Struna
07-04-2005, 13:23
heheh - na lawecie się powiezie :D

Greg
07-04-2005, 13:27
Moje elementy w tej chwili znajduja sie jakies 10 cm nad ziemia :D dlatego pytalem czy dam rade wjechac . Foka zrobila sie teraz autem raczej autostradowym niz terenowym ;)
Pzdr.

Dj Brabus
07-04-2005, 13:52
Drogi Gregu - zapnę Cię na linkę to wyjedziesz wszędzie!! Obiecuję Ci to! :wink: Poza tym jak wspiąłeś się Foką poprzednim razem na takie "ogromne" góry, to tym razem miałoby Ci się nie udać?!

P.S. Ale mówisz, że progi zwalniające (zwane w niektórych kręgach "śpiącymi policjantami") to dla Ciebie równie wielkie wyzwanie?? :razz:

Greg
07-04-2005, 14:17
Teraz wyglada tak , ale powinien jeszcze troche osiasc :)
Jak sobie nie poradze to mysle ze nie odmowisz mi miejsca w swoim bolidzie .
Pzdr

Dj Brabus
07-04-2005, 15:14
Jak sobie nie poradze to mysle ze nie odmowisz mi miejsca w swoim bolidzie

Grzesiu u mnie dwa miejsca zawsze znajdziesz! 8)

Jacek
07-04-2005, 20:33
Brabus, wplata od Ciebie do tej pory nie doszla. Wiec chyba masz sluszne wrazenie :wink:
Co to za ciekawy bank co przelewow nie realizuje??

Greg
09-04-2005, 14:10
Panowie i Panie jeszcze 7 dni do zlotu . Moj mlody juz sie doczekac nie moze :D
Moze by tak juz jakas mapke wstawic dla nowych zlotowiczow .
Pzdr.

misiek
09-04-2005, 14:40
jeszcze tydzien :D, ale szybko zleci :mrgreen:

Pawel
09-04-2005, 21:32
mam pytanie :) ile "napojów" brać i czy kalosze też, o kurtkach puchowych nie wspomnę :?: :D :D :D

Prognoza jest taka dla tamtych rejonów : 12°C i deszcz :( :( :( :evil: :evil: :evil:

denon2000
09-04-2005, 21:59
no to coś mi się zdaje, że wszystko skończy się tak jak ostatnio - w pokoju Kuny/Grega :D

ciekawy jak to przeżyją moje panny :roll:

A.S.
10-04-2005, 21:50
Witam!!
A przepraszam że pytam ......... jak to się wszystko skończyło w pokoju ??? Bo nawet na zdjęciach na forum to dość niezłe słońce widać ??? Drudiego dnia było nie za bardzo ale deszcz był tylko po to zeby nam auta umyć w drodze do Wyrazowa .....
A tak wracając do tematu ...... od poniedziałku wszystko odnośnie zlotu będzie już na FORUM :) .........

Jacek
10-04-2005, 22:48
Z pogoda prosze nie zapeszac :wink:

Plan imprezy tutaj (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=7042)

denon2000
10-04-2005, 22:51
A.S. miałem na myśli sobotni wieczór i noc :D

UWAGA ZLOTOWICZE !!!!!

Proszę wszystkich o przesłanie poniższych danych (w podanej kolejności, w oddzielnych linijkach):

- ilość identyfiaktorów
- nick z forum
- swoje imię
- czy uczestnik jest klubowiczem
- imiona pozostałych osób (towarzyszących) rozdzielone przecinkiem

Dane te zostaną wykorzystywane do zrobienia identyfikatorów (tak jak na I-szym zlocie).

Imiona proszę podawać w takiej formie w jakiej mają się znaleźć na identyfiaktorze.

Maila z tymi informacjami proszę przesłać na adres denon2000@o2.pl z tematem "zlot" najpóźniej do środy do 21-ej.

Yotez
11-04-2005, 09:57
Hej!
DENON - dane przesłane, JACEK - kaska wpłacona, ulotki - wydrukowane, mobilizacja 100%
Tylko co z tym laptopem? - mam brać? konfiguracja jest mocna PIII 1GHZ, 256MB RAM, 40GB HDD, LPT/COM (tylko w sobote)
Pozdrawiam.

Dj Brabus
11-04-2005, 10:56
Ja również potwierdzam - dena do danona (czy jakoś tak :wink: ) przesłane i kasa (wreszcie - zgrozo!!) przez pocztę przesłana!! Ulotek też jeszcze się ostało więc będziemy rozdawać wszystkim chętnym!

P.S. No i oczywiście "BARDZO SKROMNA" naklejka klubowa na Fusionie również będzie!! :lol: 8)

Greg
11-04-2005, 13:18
przepraszam że pytam ......... jak to się wszystko skończyło w pokoju ???
Wiec tak , po malej ilosci Zlotowiczy na dole " Magdy " :D W kilka osob poszlismy do mojego pokoju na jeszcze kilka dyskusji ;) Dyskusje byly bardzo owocne :D
Pzdr.

denon2000
12-04-2005, 00:02
taaaa...zwłaszcza w %-centy i to głównie dla Ciebie .... :D

Dj Brabus
12-04-2005, 08:29
A właśnie, że wcale nie ;) - pozwól, że Ci przypomnę, że %centy były na dole, a u Grega zaczęły się poważne rozmowy na temat "Kultura jazdy po Polsce, czyli wykłady ówczesnego profesora Kuny oraz doktora kuchcika" oraz "Jak rozbić się na rondzie we Francji" - wykład pod redakcją magistra 8) Brabusa...

Poza tym Szanowny Denonie - z tego co pamiętam, też byłeś w tej sali wykładowej. Czyżbyś o treści wykładów zapomniał i o obecności umysłowej?? :razz:

A.S.
12-04-2005, 11:13
Witam!!
Kurcze, no uparli się jak nie wiem co :) ....... ja nie pisałem o tym co było wieczorem tylko o całym zlocie bo po informacji O POGODZIE "denon" napisał że : " wszysko skończy sie jaj ostatnio" .... ale mniejsza z tym ;)

KTO MOŻE niech bierze LAPTOPA !!!! Ja mogę zabrać tylko całego kompa i próbować go odpalić na przetwornicy :( ....... a jak z nim jechać .... to już trudny temat :) .... Tak więc kto może niech weźmie !!!!!

Aaaa i pamiętać o "luźnych" wdziankach !!!!!

Yotez
12-04-2005, 11:25
OK - laptok spakowany :)

misiek
12-04-2005, 15:51
hmm, a moze by sie jakos porozumiec co do rodzaju spozywanych trunkow. Zeby nie ganiac pozniej na miejscu z wielkimi oczami.
Jak pamietam wiekszosc tu obecnych "czlonkow" preferuje pochodne chmielu, a moze ktops sie skusi na biale szalenstwo :mrgreen:

rjas
12-04-2005, 20:02
No tak, też racja bo jakby nie patrzeć - dzień bez chmielu, dniem straconym :D

Greg
12-04-2005, 20:13
misiek, Kazdy zaopatruje sie w to co pije . A ze na poprzednim zlocie , ludzie sie nie przygotowali i trzeba sie bylo kolumna zatrzymywac pod Monopolowym , to juz inna sprawa :D
Zlotowicze , wezcie ze soba napoje wspomagajace ( wedle uznanaia ) :D
Pzdr.

dzień bez chmielu, dniem straconym
O wlasnie ;)

Pawel
12-04-2005, 20:17
Jak znam życie to bedziemy mieszali, wiec misiek, ma racje. Jeśli chodzi o chmiel to wszystko jedno, ale jeśli chodzi o "żywą" wodę to lepiej aby była z jednego żródła :D

Witam Cie " Slawko " w moim poscie n
Jakiś mało kumaty dziś jestem :(

Greg
12-04-2005, 20:21
Hehe kombinuj , jasnowidz jakis czy cus :D
Ucze sie czarowac , to dopiero poczatki :twisted:
Pzdr.

AT
12-04-2005, 20:25
Witam Cie " Slawko " w moim poscie n
Jakiś mało kumaty dziś jestem :(
Coś Ty Slawko, ja tam widzę "AT" :D

Adam

Greg
12-04-2005, 20:31
to taki bajer byl , ale juz nie bedzie . Kazdy widzial co chcial , ale juz po wszystkiemu jest :D Wracamy do rzeczywistosci . Przepraszam za zdziwienie i zaklopotanie forumowiczy :D
Pzdr.

Pawel
12-04-2005, 20:46
Greg, ok , bo juz myślałem że cos ze mną nie tak. A tak przy okazji, z ta hondą to nie boli Cie :D

misiek
12-04-2005, 21:18
pytam, bo nie chcialbym byc jedynym z biala flacha :shock: czesto gesto warto sie porozumiec w pewnych sprawach.
To jak, ktos obstawia nr 2 :), slawko :mrgreen: , szmyks sie cos nie odzywa. brabus, brat zapewne sie skusi ?

Jacek
12-04-2005, 21:21
szmyksa nie bedzie niestety :(

misiek
12-04-2005, 21:25
aa no skzoda :( ale mysle ze to jakos bedzie. Moze faktycznie jak pisze slawko, jesli ktos relfektuje na biala ciecz, to mozna zrobic zakupy z jednego miejsca. Chyba ze nie chcecie to nie namawiam.
Slawko, z tym mieszaniem to tak zawsze wychodzi wiec i tym razem. Jesli o mnie chodzi to mge i mleko pic :mrgreen:

Jakub
13-04-2005, 14:32
Niestety z powodu choroby mojej coreczki jestem zmuszony odwołać swoja obecność. Zamiast mnie będzie Kevin Xy, też scorpio.
Ja może pojawię się na kilka godzin ;(