Zobacz pełną wersję : elektryk w wawie


artzly
13-11-2007, 23:58
witam
szukam dobrego i przede wszystkim sprawdzonego elektryka/elektronika w warszawie
bede wdzięczny za info

browar_1971
27-11-2007, 19:09
Też szukam jakby co daj info czy znalazłeś. :fcp29

frycu
27-11-2007, 20:03
Nie wiem czy Ci pomoże robiłem rozrusznik u niego jeszcze jak miałem mkII 2.5l na ul harfowej cena mnie nie zabiła czas krótki jakość pierwyj sort

Pawel
28-11-2007, 06:20
szukam dobrego i przede wszystkim sprawdzonego elektryka/elektronika w warszawie zależy co chcesz zrobic.
Bardziej elektryke, czy elektronike :?:

Dark Funeral
02-12-2007, 16:17
Ja np. potrzebuje elektryka z W-wy, bo niemoge dojsc do ladu z ogrzewaniem tylnej szyby i drugiej zimy nie mam ochoty tak jazdzic.Wszystkie inne sposoby na forum przerabialem i nic.Niedlugo bede w warszawie to moze uda sie zrobic.

W zeszlym roku bylem na natolinie podajze ul. Migdalowa ,jak uslyszalem cene to myslalem ze walne na miejscu.Koles zaspiewal 80 zl za godzine pracy i do tego zostawic auto.powiedziaalem kolesiowi ze roboty bedzie na 15 minut a policzy za 2h i podziekowalem.

Pawel
02-12-2007, 18:02
powiedziaalem kolesiowi ze roboty bedzie na 15 minut a policzy za 2h i podziekowalem.to sam zrób w 15 minut.


Kiedys był tajki kawał:
facetowi popsuł sie maluch, zajeżdza do mechanika, ten walnał młotkiem i auto zaczeło pracować idealnie.
No to facet sie pyta- ile ?
na to mechanik- 100zł
facet-cos pan zgłupiał, za walniecie młotkiem 100zł :fcp15
Na to mechanik-panie, za walniecie młotkiem to tylko 1zł, a za to ze wiedziałemgdzie, to 99zł.


Także przemyśl to.

Dark Funeral
02-12-2007, 18:39
Slawko wiem ze czasami potrzeba mniej a czasem wiecej czasu,i niemialbym zadnego problemu zeby zaplacic 80zl za godzine.Tylko jak facet mowi ze tak nie ma sprawy to drobnostka i niezajmie mu dlugo,niech pan poczeka zaraz spojrze bo chyba wiem co to.A po wyjsciu z garazu juz zmiana zdania.
Juz mialem ten problem w kilku warsztatach jak zobaczyli ze auto stoi na niemieckich blachach,to niektorzy chca nieco wiecej skasowac.

Ale co tam i tak jest w ojczyznie taniej niz u SS ,i przekrety robia tu jeszcze wieksze niz w Polsce.

Z warsztatu na szczotkarskiej jestem bardzo zadowolony,konkretna i fachowa obsluga,szkoda ze elektryki nierobia.