Zobacz pełną wersję : Cykliczne spotkania - Kraków


misiek
10-01-2005, 12:56
Ello

Jako, że nasza strefa nie prosperuje najlepiej, wpadłem na pomysł połączenia sił z klubowiczami, forumowiczami mazda speed (jako sympatyk mazdy).
Z chłopakami juz 2 razy udało mi sie spotkać w Krakowie. Pomyślałem, że przecież FORD i MAZDA są ze soba spokrewnione i moja propozycja nie będzie w złym tonie.

Tak więc prawdopodobnie kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższy weekend. O szczegółach będe was informował. Liczę że uda sie zmobilizować i w końcu spotkać chociaż na kilka godzi.

Jeśli macie jakieś propozycje co do takowych spotkań to czekam (termin, miejsce). Im nas będzie wiecej tym lepiej.

Na ostatnim (sobotnim) spotkaniu udało mi się objechać jedną mazde :mrgreen:

Dj Brabus
10-01-2005, 13:47
Misiek wiesz, że ze mną jak z dzieckiem... Mówisz i masz! Rzuć hasło tylko gdzie się stawić, kiedy i o której a zrobię wszystko żeby być chociaż na chwilkę! :wink:

P.S. A wiesz co jest najciekawsze a zarazem bardzo przykre? To, że w statystykach pod względem ilości użytkowników Krak zajmuje 2 miejsce (40 użytkowników) a tak naprawdę na forum (mówię o ogólnym i hyde-parku a nie np. Mondeo czy Focus) aktywnych to jest nas chyba trzech (my no i jeszcze czasem jaro_krakow - od KAczuchy ze zlotu...). Bieda aż piszczy... :cry:

misiek
10-01-2005, 14:30
dlatego właśnie pomyślałem o kooperacji z mazdowiczami. Tam tez grubo nie jest. W sobote było nas 4. Tam jednak jest szansa, że pojawi się ich więcej.
Dj Brabus, coż zrobimy, zmuszać nikogo nie będziemy. Możemy podjąć proby by zachęcić krakowska populacje fordowiczow do spotkań.

szym
11-01-2005, 08:02
chlopaki :)
Je chetnie sie pojawie, ale poki co unieruchomilem sobie samochod :)
mam rozwalone sprzeglo, tak ze juz docisk poszedl sie jeb... wiec z jedynka siluje sie juz dlugo przed zmiana swiatel na zielone na skrzyzowaniach :P

misiek
11-01-2005, 08:40
no to zabieraj sie za auta, stawiaij na koła i czekamy.

misiek
14-01-2005, 09:33
No to co, mamy chetnych na spotkanie w ten weekend (tj, 15 lub 16 stycznia)?

Dj Brabus
14-01-2005, 14:32
No to co, mamy chetnych na spotkanie w ten weekend (tj, 15 lub 16 stycznia)?

Ja obowiązkowo - daj misiu tylko znać GDZIE i KIEDY (tj. o której?). Najlepiej smsem i najtaniej z neta! 8-)

P.S. Czyżyny airport? :)

misiek
14-01-2005, 15:13
narazie wstepnie ustawka będzie na parkingu przy cmentarzu w batowicach. Termin jeszcze nie okreslony do konca. Dam znac na kom, bo zdaje sie nie masz dostepu do netu w domu (chyba ze sie myle), oczywiscie zrobie to wczesniej niz godz. przed spotkaniem 8-)

misiek
15-01-2005, 16:11
Ustalono na niedziele (jutro) , godz 17.
Moze BP obook GEANT (ostatnio zobaczylem ze to centrum handlowe teraz nazywa sie KROKUS <lol> hahaha ) A na miejscu uzgodnimy co dalej.

misiek
16-01-2005, 20:57
Fajnie brabusik ze sie pojawiles, szkoda ze na krotko.

Po tym jak pojechales okazalo sie ze jedna z mad to byla rajowka, model 323 GTR ( http://www.mazdaspeed.pl/modele/323_gtxr.php tu mozesz poczytac).

Jej właściciel nas pozniej przewiozl. Jeszcze nie jechalem tak mocnym autkiem :) osiagi niesamowite, wrazenia z przejażdżki jeszcze bardziej ...
]
Przyznam ze wsiadlem pozniej do mondiego z drobnym niesmakiem ;) heh

Dj Brabus
17-01-2005, 09:05
Po tym jak pojechales okazalo sie ze jedna z mad to byla rajowka, model 323 GT
Ja też się cieszę, że wpadłem - przynajmniej chwilkę pogadaliśmy i poznałem kumpli "Maździarzy". Ta czerwona coś mi właśnie podejrzanie wyglądała... ;)

Przyznam ze wsiadlem pozniej do mondiego z drobnym niesmakiem ;) heh

Dobrze, że tylko z drobnym :D Zorganizuję sobie następnym razem więcej czasu (i pogonim innych Fordowiczów) to będzie dobrze!! :)

misiek
23-01-2005, 14:47
Z OSTATNIEJ CHWILI.

Zostało ustalone spotkanie fordowsko mazdowskie. Rozpocznie sie w dniu dzisiejszym o godz 18 w karczmie przy bloniach (karczma jest naskrzyżowaniu al. 3 maja (ulica między błońmi a rotundą) a ul. piastowską). Łatwo poznać po samochodach :)
Jak nas poznac w karczmie, no coż ja bede mial fajna żółtą kurtke, dosyc charatkerystyczna i rzuca sie w oczy.
W planach mamy jeszcze wypad na lotnisko, na przeciw GEANT, na male co nieco.

Zapraszam wszystkich chetnych.

General
25-01-2005, 21:01
K... to widze, ze przeczytalem info o meetingu z 2 dniowym opoznieniem, a pewnie bym wpadl, bo z tego co pamietam 23 zrobilem sobie calkowicie dzien wolny...

Trzeba zrobic cos w tym stylu jeszcze raz, a sam Geant - Krokus to spoko, bo mam naprawde b. niedaleko:)

Piro
01-02-2005, 14:21
To kiedy następne posiedzenie "Pod Blachą" ?

Dj Brabus
02-02-2005, 11:35
Najlepszy byłby termin np. na jakąś sobotę po południu lub wieczorkiem - tak właśnie około 18:00! "Blacha" fajna jest, więc na spokojnie pogadać można! Taka moja propozycja...

misiek
02-02-2005, 11:37
mam nadzieje ze niebawem. Moze jeszcze uda sie zalapac na sniegi :) Ja musze sie tylko wykurowac.

Dj Brabus
03-02-2005, 09:55
Misiek o śnieg to Ty się nie martw! Jakby brakło u Ciebie, to Ci troszku łopatą podrzucę... :P Przy okazji kuruj się bo mamy bardzo ważne sprawy do obgadania - ale to pewnie w sobotę w Projekcie jak się spotkamy... Dużo zdrówka!! :)

misiek
03-02-2005, 11:09
wpadne w sobote, na chwile. Dalej kiepsko sie czuje

General
07-02-2005, 13:49
Odswiezam. Sniegi juz sie raczej topia, a to co zostaje to jest raczej poszczerbiony lod (czyli nic ciekawego).

Na marginesie na drodze tyle dziur... ze np. na prostych od Komorowskiego obok Stokow, obok huty na cmentarz Grebalowski to az strach wyprzedzac, czy czasem w jakas dzire nie wjade... :573: ktora bedzie na przeciwnym pasie...

Ale jakis krotki meeting moze byc.

serdel
08-02-2005, 08:35
witam włascicieli Fordów Mondeo i nie tylko, chetnie wezme udzial w w waszych spotkaniach w Krakowie, jestem z Czestochowy ale studiuje w Krakowie wiec moge obleciec dwa wojewodztwa :) gdyby cos bylo wiadomo to prosze dac znac na forum,dzieki,

General
08-02-2005, 09:09
A co studiujesz? W trakcie sesji, czy po? heheh

serdel
08-02-2005, 11:53
oczywiscie ze w trakcie sesji :) studiuje prawo

General
08-02-2005, 15:16
oczywiscie ze w trakcie sesji :) studiuje prawo

Ja stosunki... miedzynarodowe hehe I juz wiem, ze bede miec tez sesje poprawkowa heheh No ale co to za studiowanie bez minimum jednej poprawki?

Spoko... no ludki, co z tym meetingiem?

misiek
08-02-2005, 15:24
Ja jestem dalej chory siedze w domu. Poza Brabusem i mna do niedawna nikt sie tu nie udzielał.
Ciesze się zę nasza strefa nieco się ożywiła.

serdel
08-02-2005, 15:28
trzeba jakos to rozruszac wszystko bo będzie marnie :)
p.s mnie pewnie tez czeka poprawka...

rjas
08-02-2005, 20:52
Taaak, studia to były czasy... sesje, poprawki, imprezki :P . Ale cóż latka lecą, życie płynie i trzeba się męczyć dalej. Fajne to były czasy - tak sobie myślę, że prawo i stosunki... to pewnie UJ. Mam rację czy coś pomieszałem ??

Pozdrawiam
rjas

serdel
08-02-2005, 21:23
jezeli chodzi o mnie to UJ :)

Struna
13-02-2005, 23:43
no to może i ja bym zawitał - jak coś to dajcie znać kiedy i gdzie. weekendy zazwyczaj wolne wiec.....

misiek
14-02-2005, 11:56
Elo Struna

Wszykti informacje zawsze wczesniej wstawiane sa na forum. Takze zapraszam :D

Struna
15-02-2005, 09:57
no to musze zacząć systematycznie odwiedzać :) do zobaczenia w takim razie :)

misiek
17-02-2005, 17:43
poki nie ma cyklicznych spotkan odsylam do drugiego tematu:
zimowe, śnieżne spoty (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?p=29542#29542)