Zobacz pełną wersję : Oferta serwisowa w NOVA


Kefir
18-11-2007, 11:01
Orientuje się ktoś co to za oferta? (http://www.nova.lublin.pl/transit/promocje-serwisowe.htm) . Chodzi mi m.in. o ten "FordKlub". Nie mogłem znaleźć żadnych dodatkowych informacji.

Andrzej10
19-11-2007, 07:58
To jest tak że jak jesteś szczajony choć trochę co i jak i nie jesteś pierwszy raz u nich to dadząci taki ceny ale trzeba się domagać bo czasem zapominają. Osobiście wole kupić orginalne części czy w Podkowie czy w innych sklepach z orginałami i sam zrobić to co oni by mi robili. Przynajmniej wiem co i jak zrobione. Co do serwisu to tylko diabnostyka i przegląd co 3 lata lub co 45000 km choć i tak na własnych gratach. Pozdrawiam

Dredy
23-11-2007, 13:08
Dostajesz zniżkę na części. Ale jak to powiedział Andrzej10 to i tak wychodzi taniej w podkowie czy w fordsklepie. A co do tych bezpłatnych usług to i tak wszystkie je wykonują podczas serwisowania auta. Także możesz to uznać za jeden wielki pic. Pracowałem w NOWEJ przez długi czas i akurat zajmowałem się także tym projektem i wiem, że spotkał się z prawie żadnym odgłosem. Poroniony pomysł. Pozdrawiam.