Zobacz pełną wersję : Zniknęły nieprzecztane posty :(


wrredusek
27-11-2007, 20:15
Wróciłem po 4 dniach nieobecności i to że zostały ograniczone moje nieprzeczytane posty, czyli skasowano 2000 nieprzeczytanych to ok. Ale zostało mi ponad 1700 które chciałem przejrzeć. Niestety po przeczytaniu jednego i powrocie do pozostałych został tylko jeden. No i niestety nie mam pojęcia co działo się jak mnie nie było. Wcześniej nie miałem takiego problemu.

goral
27-11-2007, 20:21
Jeżeli chodzi o nieprzeczytane posty, to nie było nic zmieniane w tej dziedzinie i wszystko jest "po staremu". Takze, nie wiem jak to wytlumaczyc. Moze przypadkowo oznaczylo Ci reszte postow jako przeczytane? Moze chwilowy blad serwera?. Czy ktos jeszcze spotkal sie z takim problemem?

Berecik26
27-11-2007, 22:32
Czy ktos jeszcze spotkal sie z takim problemem

Mi czasem po całym dniu nieprzeglądania forum, wyświetla się napis o przekroczonej liczbie nieprzeczytanych postów w ilości 1000. Naprawdę to nie wiem o co chodzi i czy faktycznie jest się z wiadomościami na bieżąco.

goral
27-11-2007, 23:02
Taka informacja pojawia sie, jezeli liczba nieprzeczytanych postow przekracza 1000. Wtedy wszystkie posty powyzej tego tysiąca, zostają oznaczone jako przeczytane (usniete z pamieci nieprzeczytanych przez Ciebie postow).

Informacja do wszystkich:

Na stronie glownej, podawana liczba przy linku "zobacz posty nieprzeczytane" oznacza liczbe postow, natomiast po jego klinieciu, sformulowanie "Znaleziono XX wyników" odnosi się już do liczby tematow (a wiadomo ze jeden temat moze zawierac kilka postow). Takze wszystko jest ok i nie nalezy laczyc tych dwoch liczb ze soba.

wrredusek
27-11-2007, 23:23
No mam nadzieję, że to przypadek a nie celowe działanie na moją niekorzyść. Nie chciałbym powoływać komisji śledczej :). Ok nie będę jak poprzednia ekipa rządząca doszukiwał się we wszystkim spisku i układu :) trudno zniknęły to pewnie tak miało być :) pozdro