Zobacz pełną wersję : warsztat z okolic Tychów potrzebny


pikacz1
17-12-2007, 12:58
Witam Was . Jeśli macie jakiś namiar na warsztat z okolic Tychów który zajmuje się Windstarem ,ma komputer z programem do tego autka to proszę o namiary.
Potrzebuję zdjagnozować co się dzieje że mi pali ponad 20 litrów benzyny już od dłuższego czasu . Nie mam ciężkiej nogi , mieszcze się w przedziale do 2500 obrotów , nie powinien tyle mi łykać .Podajcie jakiś telefon ew.adres dobrego mechaniora jak możecie !!!
Dzięki
auto-stan@wp.pl
0607-659-124

Pawel
19-12-2007, 21:56
Tychy ,Urbanowice
Ul. Kościelna* przy skrzyżowaniu ze światłami


*na rozjezdzie w strone FSM :fcp1

tel. 0322169060

pikacz1
22-12-2007, 10:44
dzięki za pomoc ,włąśnie staram się z nimi skontaktować . Pozdrowienia :fcp1

qmarkus
24-12-2007, 01:46
Pisałem wcześniej posta na ten temat tylko że stwierdziło coś nie "ma takiego tematu "...
Więc od nowa, albo tak jak Gocur Ci napisał albo P`mix na mikołowskiej ewentualnie mam mechanika który mi naprawia windka ale nie ma on kompa ( ja mam czytnik obd2 i na tym bazuję ale programy pokazują mi tylko podstawowe błędy) i musiałbym spytać czy chce się zająć jeszcze czyimś samochodem. Praktykę to on ma i nie będę pisał gdzie on pracował bo i po co?? :fcp2

pikacz1
28-12-2007, 10:35
DZIĘKI WSZYSTKIM ZA POMOC!!!
Naszczęście muszę SIĘ POCHWALIĆ że sprzedałem tego chebla który mnie finansowo wykańczał !!!Palił 22 litry benzyny na 100 na gazie nie chciał chodzić ,szykowała się wymiana tylnych tuleji belki za prawie 400 zł i pewnie amorków i wiele innych...
Sprzedałem hebla i kupiłem japończyka ,jeszcze mi kasy zostało , kamień spadł mi z serca ,he he .Od razu portfel grubszy , na stacji zostawiam tylko" klepaki " !!!
nie polecam tego auta i nie kupię go już nigdy , może kiedyś Voyagera ale nie Windstara!!!
Trzymajcie i szukajcie lepiej "głupich" na swoje auta!! :fcp2