Zobacz pełn± wersję : SAMA OTWIERA SIĘ TYLNA KLAPA POMOCY!!!


marcinx00
04-01-2008, 18:35
Witam mój problem jest od 3 dni nie mam pojęcia co się stało czy to moze przez te niskie temperatury a mianowicie dzieje się tak ze tylna klapa bagażnika sama się otwiera jak otworze auto i zazwyczaj wsi±dę przekręce kluczyk to klapa się otworzy wyjdę zamknę j± a może otworzyć się zaraz albo podczas jazdy co to moze być na dodatek do tej pory mikrostyk który jest do otwierania klapy z tyłu działał a teraz figa ręcznie nie mogęotworzyc z przycisku na pilocie otwiera się co zrobić zeby się sama nie otwierała moze mieli¶cie co¶ podobnego bo tu na forum jest sporo ale o tym ze nie da się otworzyć ale żeby sama się otwierała POMOCY

zala_z1
04-01-2008, 19:48
Witam,masz do wymiany albo switch pokrywy bagaznika albo zamek,ale obstawiam na 99% switcha,koszt okolo 120zl,wymiane mozna przeprowadzic samemu.Pozdrawiam

mister xx
05-01-2008, 11:23
witam mialem podobny problem z ta klapa okazalo sie ze robilo sie zwarcie na przewodzie idacym od klamki klapy cena 140 zl mozna wymienic samemu trzeba zdjac tapicerke z tylnej klapy i wymienic przewod

marcinx00
07-01-2008, 20:32
Dzięki za odpowiedzi zanim jednak je przeczytałem wziełem się do roboty rozebrałem listwę na tylnrj klapie wyjełem mikrostyk okazało się ze pod orginalnie zalan± gum± która zabezpieczała styki bylo zielono zaczeło korodować i robiło się zwarcie wyjełem ten mikrostyk oczy¶ciłem i na nowo przylutowałem kabelki zakleiłem gum± i wszystko działa ok

zala_z1
09-01-2008, 22:41
Witam czyli mialem racje ze to switch pokrywy bagaznika :fcp2
pozdrawiam