Zobacz pełną wersję : Światła "długie" i "krótkie"


Mareko
04-02-2005, 15:29
Witam,

Nie wiem czy tez tak macie, ze jak przelaczacie z krotkich na dlugie i z powrotem to jesli sie przytrzyma przelacznik w pozycji na dlugich to jakby sie swiecily dwa zestawy zarowek a gdy juz puscimy to tylko te dlugie. Czyli ta przejsciowa pozycja to jakby gaszenie krotkich i zapalanie dlugich, w kazdym razie przez chwile mam wrazenie akby to wszystko razem sie swiecilo i wtedy jest naprawde jasno. Na samych dlugich juz nie jest tak fajnie.

Czy tez tak macie ?

P.S.
Jezdzilem troche Focusem i nie ma tego zjawiska.

Rafi ABC
04-02-2005, 15:32
poczytaj sobie tutaj ;)
http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=5603

Dj Brabus
04-02-2005, 15:57
"MINUS" dla Mareko za to, że śpi na forum i nie chce mu się czytać wszystkich tematów i postów... ;) :roll:

"PLUS" dla Rafiego za świeżość umysłu i wyprzedzenie mnie w napisaniu tego postu... :lol:

Mareko
04-02-2005, 20:08
:oops:

maniek
05-02-2005, 10:11
DJ. nie rządaj zbyt wiele od Mareko obecne wachania ciśnienia ociemniają umysł prawie każdemu tylko trafił się taki jeden Rafi na którego działa to odwrotnie ŻART nie brać serio

Mareko
05-02-2005, 11:02
A poza tym spojrzcie na to z drugiej strony :
Gdyby kazdy szukal w archiwach i nic nie gadal na forum to po pewnym czasie to forum by wymarlo bo w koncu w archiwach mozna w sumie wszystko znalezc. Z fajnego forum gdzie mozna pogadac zamienilo by sie to w forum czytajacych archiwa w milczeniu. :P

Nemezis
05-02-2005, 13:12
Ta sytuacja jest jak najbardziej normalna. Wcześniej jeździłem Skodą Felicją, Renault'em Megane, Oplem Corsą i Bóg jeden raczy wiedzieć czym jeszcze, a zawsze sprawa przełączania świateł wyglądała tak samo jak w Twoim opisie.
Palenie się dwóch włókien na raz zostało zastosowane po to aby czasami można było używać "mignięcia" światłami "długimi" w celach ostrzegawczych (np. po to aby ostrzec kogoś o tym, iż w danej okolicy "kręcą film" - if You know what I mean ;) )

Pozdrawiam.

Mareko
05-02-2005, 21:39
w celach ostrzegawczych (np. po to aby ostrzec kogoś o tym, iż w danej okolicy "kręcą film" - if You know what I mean ;) )

Pozdrawiam.

Dobre :) tego jeszcze nie slyszalem.

Rafi ABC
06-02-2005, 09:05
Żart - no dobra :lol: :lol: :lol: :564:

Hildegard
06-02-2005, 17:47
w kazdym razie przez chwile mam wrazenie akby to wszystko razem sie swiecilo i wtedy jest naprawde jasno. Na samych dlugich juz nie jest tak fajnie.

Dziwne ,ze w fusionie dali lampy H4, a w focusie H7 ,ja dlatego nie mam tego problemu po przelaczeniu na "dlugie" swieci sie wszystko 8) .

Dj Brabus
07-02-2005, 10:05
Mareko - dobrze jest! :))) Faktycznie lepiej, żebyśmy wypisywali różne bzdurki :wink: niż, żeby forum umarło... A to, że ktoś przeoczy jakiś topik, to każdemu może się zdarzyć! Pozdrawiam!

Mareko
07-02-2005, 10:24
I faktycznie czujesz przyrost mocy ? Jaki bylby u nich koszt zrobienia z mojej Fuzji tych 85KM i 200Nm ?

Dj Brabus
07-02-2005, 10:58
I faktycznie czujesz przyrost mocy ? Jaki bylby u nich koszt zrobienia z mojej Fuzji tych 85KM i 200Nm ?

Więcej szczegółów w topiku o chiptuningu - co do kosztów to musiałbyś się zwrócić do firmy V-Tech z Krakowa (http://www.vtech.pl) lub bezpośrednio do Piro.

P.S. Kopa ma i to jeszcze jaaaaakiego!!! :P :D