Zobacz pełną wersję : autoalarm


zietek
02-02-2008, 19:57
Witam,
czy ktoś wie jak uzyskać instrukcję montażową alarmu clifford (fabryczny), u m,nie jest ale nie działa prawidłowo.
A może ktoś podpowie dobry serwis tych alarmów w Trójmieście?

pepe33
02-02-2008, 21:26
Napisz coś więcej w czym problem

zietek
03-02-2008, 11:52
Alarm jest zintegrowany z centralnym zamkiem, pilot w kluczyku. Próbowałem sprawdzić czy alarm działa lecz nie uruchomiła się syrena, tylko miganie kierunkowskazów. Może jest w jakiś sposób zdezaktywowana a może padła.

pepe33
03-02-2008, 11:57
Znajdz syrenke może ktoś ją wyłonczył (kluczykiem)

zietek
03-02-2008, 12:00
syrenka załączona, sprawdzałem

remo_55
13-02-2008, 21:38
U mnie, od tygodnia występuje podobny problem w autoalarmie kobra - przy uzbrajaniu i rozbrajaniu- działają impulsy świetlne, ale zaczęła szwankować syrena, - nie zawsze się aktywuje. Jak na razie nie znalazłem przyczyny. Życzliwi mówią - to wina zasilania - gdyby tak było to by się w ogóle nie aktywowała.

smoczek
13-02-2008, 22:32
U mnie, od tygodnia występuje podobny problem w autoalarmie kobra - przy uzbrajaniu i rozbrajaniu- działają impulsy świetlne, ale zaczęła szwankować syrena, - nie zawsze się aktywuje. Jak na razie nie znalazłem przyczyny. Życzliwi mówią - to wina zasilania - gdyby tak było to by się w ogóle nie aktywowała.

u mnie aktywacja i dezaktyacja chyba nie działa?? kręci sie kluczyk wokoło macieju czy to normalne czy nei bardzo? mam cobre seryjną.

pozdrawiam

Nakiel