Zobacz pełną wersję : Ranking Serwisów


krzych
10-10-2003, 12:03
(Post wysłany przez Carlos)

Cześć,
Mam propozycję na stworzenie rankingu serwisów w całym kraju. Napiszmy kilka słów o serwisie / serwisach w których zostawiamy nasze samochody na przeglądy i naprawy, napiszmy o cenach , obsłudze, terminach, samochodach zastępczych itp. W ten sposób będziemy wiedzieć jakich serwisów należy unikać , a gdzie pracują fachowcy. Niestety nie mogę się podzielić moimi opiniami gdyż dopiero w grudniu odbieram samochodzik, ale zrobie to po pierwszym przegladzie .
Pozdrawiam,
Carlos

Jacek
10-10-2003, 21:50
To ja moze w uzupelnieniu - moze zrobic jakas jedna, wspolna ankiete? Np. po przegladzie mozna odpowiedziec na te same pytania w skali punktowej i beda to wyniki porownywalne.

krzych
14-10-2003, 06:57
(Post wysłany przez pirat)

z tego co wiem taka byla idea powstania tego nowego forum.
np w Katowicach monopolsta wydaje sie byc Multexim podczas gdy w promieniu 30 km jest kilku innych dealerów.
Prosty przyklad robocizna w Multeximie - 140PLN - a zaraz obok nowy dealer w Tychach - 89PLN, kameralnie bez kolejek i wydaje sie calkiem profesjonalnie.

krzych
14-10-2003, 11:56
(Post wysłany przez Carlos)

Hi,
Zaproponujesz coś? Skala punktów 1 (dno)-10 (super).
Moje propozycje:
Obsługa
Wykonanie zlecenia (fachowość)
Informacja o tym co,jak i dlaczego zrobili
Cena
Szybkość
Dodatkowe (mycie samochodu, samochód zastępczy, telefon itp.
Pozdrawiam,
Carlos

Jacek
14-10-2003, 17:22
No wlasnie jestem w trakcie tworzenia ankiety. Potem ja wrzuce na stronke i bedzie przedmiot do dyskusji czy cos dodac/ujac/zmienic. :)

Jacek
15-10-2003, 22:38
A jednak troche za duzo mieszania z umieszczaniem tego na stronie. Moje propozycje przedstawiam ponizej. Proponuje skale 1-5 (wydaje mi sie bardzo zwiezla). Oceniamy kazdy element z poszczegolnych kategorii.
**Ankieta**
Nazwa serwisu i adres, Data wypełniania ankiety, Naprawa/przegląd, Data wykonania usługi, Samochód, Rocznik, Prywatnie/Na firmę
- Ogólne: Dojazd, Oznakowanie, Parking, Estetyka
- Obsługa: Miła, Kompetentna, Fachowa
- Komfort: Uzgodnienie terminu przez telefon, Poczekalnia, Napoje, Radio/TV, Samochód zastępczy
- Usługa: Czas wykonania, Terminowość, Jakość, Informacja, Zwrot zużytych części, Cena, Możliwość negocjacji cen, Myjnia
Dodatkowe uwagi
****

krzych
17-10-2003, 10:48
(Post wysłany przez marko_z)

E tam - chyba musza miec jakies standarty - moze by tak cena zaczeli konkurowac z malymi warsztacikami

Jacek
17-10-2003, 23:41
Standardy standardami, ale... Jak mam do wyboru ASO ktore ktos polecil i takie ktore ktos odradzil to ktore wybiore? Ankieta to dobry pomysl. :)

krzych
14-11-2003, 07:50
(Post wysłany przez Prezes)

Witam wszystkich
Mysle, ze ankieta to swietny pomysl. Jestem pewien, ze nie jednemu sie przyda i pozwoli oszczedzic troche gotowki. W chwili obecnej sam poszukuje jakiegos warsztatu cieszacego sie dobra opinia z okolic Katowic a najlepiej Bytomia. Musze w miare szybko cos znalesc bo pujde z torbami.
(((Pirat - podaj namiary prosze na dealera Tyskiego)))
Pozdrawiam:
Prezes

krzych
14-11-2003, 08:48
(Post wysłany przez pirat)

GRAND MOTORS
starokoscielna 63, tychy
32-2180180

krzych
28-11-2003, 10:45
(Post wysłany przez slawek)

mam proble focusem zakupionym w 2002r model 1,8 TDDi 90KM, Po przjechaniu 80 tyś km, auto zaczęło komcić, spadła moc, pojawiła się dziura w obrotach, silnik zaczął pracować nierówno. odwiedziłem 4 serwisy Forda. Najciekawsze jest to że servisy nie dają 100% racji w swojej diagnozie. Jednym słowem są jak laicy i błądzą po omacku nie wiedza co robić z problemem są tak głupi jak ich komputery, które nic nie wskazują a wiedzą tyle co ja nie mają nic wspólnego z motoryzacją, Więc lidzie nie kupujcie tego ****ianego pasztetu. CO z tego że servisy ładnie wyglądają kiedy brak w nich komptencji i mertorycznej odpowiedzi
pozdrawiam Sławek

krzych
28-11-2003, 10:45
(Post wysłany przez slawek)

mam proble focusem zakupionym w 2002r model 1,8 TDDi 90KM, Po przjechaniu 80 tyś km, auto zaczęło komcić, spadła moc, pojawiła się dziura w obrotach, silnik zaczął pracować nierówno. odwiedziłem 4 serwisy Forda. Najciekawsze jest to że servisy nie dają 100% racji w swojej diagnozie. Jednym słowem są jak laicy i błądzą po omacku nie wiedza co robić z problemem są tak głupi jak ich komputery, które nic nie wskazują a wiedzą tyle co ja nie mają nic wspólnego z motoryzacją, Więc lidzie nie kupujcie tego ****ianego pasztetu. CO z tego że servisy ładnie wyglądają kiedy brak w nich komptencji i mertorycznej odpowiedzi
pozdrawiam Sławek

krzych
27-12-2003, 19:07
(Post wysłany przez Slawkuss)

Proszę o adresy serwisów polecanych w Wawie lub okolicach. Mam od dwóch tygodni MKIII TDDI i przegląd po 60 tys. musze zrobic a niestety nie mam doswiadczenia z serwisem Forda.
Pozdrawiam
Sławek

Jacek
28-12-2003, 19:11
A co masz MkIII?? Tak z ciekawosci...

krzych
28-12-2003, 20:26
(Post wysłany przez Slawkuss)

Tak
i czekam na wasze słuszne doswiadczenia z serwisami
ale widzę
że mało kwapicie się do pomocy
a nie ukrywam chciałem przed sylwkiem zrobić przegląd
a jaokśc serwisów jak wim jest rózna...

gips
09-01-2004, 11:34
Uważam , że MULTEXIM w Katowicach jest idealnym serwisem .Jestem bardzo zadowolony z obsługi i fachowości mechaników , trzeba pamiętać że to co dobre kosztuje. Mam do nich 65 km choć bliżej jest do Częstochowy 33 km . Zawsze wole jechać na Katowice .
Jeżdżę Fusionem 1.4 .