Zobacz pełną wersję : Kilka pytań od nowego!


LeSzEk77
03-03-2008, 20:46
Witam wszystkich :fcp7 Wczoraj stałem się posiadaczem pięknego Forda C-Max 2.0 Tdci. Mam do was pare pytań związanych z tym modelem:
-Czy jest możliwość kupienia pokrowców na siedzenia ( poprzednio miałem opla Merive i był z tym niewielki problem)
-Posiadam nawigacje Denso czytałem pare postów na ten temat. Czy płyta TOYOTY 2007/08 działa w C-Maxie?? Sprawdzał ktoś??
-Czy ma ktoś może instrukcje po polsku do tej navi??
Na razie chyba tyle pytań. Pozdrawiam wszystkich i proszę o odpowiedz. To mój piewszy ford mam nadzieje że będę z niego zadowolony. :fcp2

Amfa
03-03-2008, 20:51
Taka navi jest działa mam forda z końca 2004 o pokrowcach nie wiem a nawigacje widziałem tylko w języku angielskim.

Robert44
04-03-2008, 21:04
Jeśli interesują Cię pokrowce typu "podkoszulka" dostosowane do foteli z boczną poduszką, to polecam pokrowce polskie produkowane przez firmę "Kegel-Błażusiak" Przyzwoita jakość i kolory, wygodne w zamontowaniu i praktyczne w użyciu. Pierwszy komplet używałem przez 3 lata, teraz kupiłem kolejny. Sprzedają je sklepy internetowe. Można do nich dotrzeć po wpisaniu w/w nazwy w wyszukiwarce.
Pozdrawiam.