Zobacz pełną wersję : Woda w fordzie KA!!!!!!!!!!!!


Kate1972
30-03-2008, 15:50
Kupiłam używany z 2002, wiem że miał robiony przód. CZy możecie mi poradzić gdzie powinnam szukać pomocy w wykryciu i usunięciu nieszczelności w fordzie KA??? Czy mam się udac do serwisu forda czy innego zwykłego blacharza?
Dziś zauważyłam ogromne ilości wody od strony kierowcy, tapicerka wręcz nasiąknieta litrami!!!!!!!!!!

Pinki
30-03-2008, 16:43
opisz dokładnie gdzie jest mokro.
no i uzupełnij profil tak abyśmy wiedzieli z kąt jesteś
do ASO nie ma co jechać wystarczy zwykły blacharz tyle, że sprawdzony

Kate1972
30-03-2008, 16:57
Podłoga po stronie kierowcy. Filcowe wyłożenie jest nasiąknięte wodą. Wczoraj padało i stąd te podejrzenia. A ponad 2 tygodnie temu kiedy kupiłam od kogoś to auta, też pod gumową wycieraczką widziałam,że jest mokre, ale sądziłam że to naniesiony śnieg - dziś jednak jestem pewna, że tam przecieka.
Jestem z Sosnowca i niestety nie znam żadnego blacharza, bo nigdy nie było takiej potrzeby :( W związku z tym szczerze mówiąc wybierałam się juto do forda w S-cu.

jaro_krakow
26-04-2008, 12:01
moze przecieka po kablu antenowym? czasem na dachu robi sie nieszczelnosc pod antena i kropelka po kropelce leci po kablu do srodka , jak bedzie deszcz wjedz przedem na kraweznik tak zeby tyl byl nizej i zobacz czy bedzie mokro jezeli nie tzn ze cieklo po kablu .

jaamar1
24-05-2008, 19:47
Być może masz dziurawa podłogę i bez spawania się nie obejdzie :551: