Zobacz pełną wersję : Chce kupic Galaxy, ale...


Pawel
13-04-2008, 17:12
Chce kupic Galaxy, ale...czy warto sprzedawac forda focusa dla galaxy, jakie moze miec spalanie, komfort, trakcje, zawieszenie, trwalosc???

tomi98
13-04-2008, 18:52
pewnie, że warto ja zamieniłem octavię na galaxy i jestem bardzo zadowolony :fcp1

jakie moze miec spalanie, komfort, trakcje, zawieszenie, trwalosc???
temat bardzo czesto poruszany , użyj szukajki znajdziesz wszystko na temat benzyny i diesla
:fcp4

andrzej$39
13-04-2008, 23:44
Warto!
Komfort Galaxy mile Cię zaskoczy. Ja przesiadłem się z Forda Scorpio, na Galaktykę, i uwierz nie jestem już naprawdę zainteresowany żadną klasyczną osobówką!
Pozdrawiam - Andrzej :fcp14 .

nieumialek
14-04-2008, 19:32
Jak masz klałstrofobie to polecam Galaktyke.

joszib
19-04-2008, 19:27
[quote="tomi98"]pewnie, że warto ja zamieniłem octavię na galaxy i jestem bardzo zadowolony :fcp1
[quote]



Ja przed galaktyką też miałem vana(espace) i powiem że galaktyka jest o niebo wygodniejsza i mniej awaryjna. :fcp2

bigi68
19-04-2008, 20:02
Kilka dni temu mój kolega przyprowadził nowego mondeo. Bardzo ładny samochód , wsiadłem do środka -super - tylko jakoś tak ciasno , szyba mała wszedzie blisko. 10 lat jeżdziłem mondeo ale teraz wiem że było by bardzo trudno do tego wrócić. Pisze tak po 2 miesiącach jeżdzenia Galaxy ( nowy model).

poll
19-04-2008, 20:09
Wcześniej jeździłem terenówką Range Rover Clasic ale Galaxy to teraz bym nie zamienił na nic innego ful wypas ! Miesca tyle że można się ganiać .

KonradVR6
20-04-2008, 10:38
ja miałem wcześniej Opla Omegę w sumie nadal go mam ale jak mam do wyboru pod domem Galusia czy Omkie to wsiadam w Foda oczywiście:) praktycznie nie czuje sie dziur a na polskich drogach to daje sie odczuć.. :(

wiec na pewno warto sie przesiąść

mekess
21-04-2008, 23:40
Ja mam pod domem do wyboru golfa IV TDI no i oczywiście Galcie.

Jak siadam do niej to czuje, że nikt nie jest w stanie mi nic zrobić, na wszystko mam z góry, lepsza widoczność.

Jak musze gdzieś na miejscu podskoczyć, to wole IV, ale gdzieś dalej to tylko galcia. Chyba, że mocno mi sie spieszy.