Zobacz pełną wersję : przeprosiny ...


chromol
06-04-2005, 18:12
2 kwietnia, w temacie: "wyznajcie żałobę dla Ojca Świętego" napisałem list. list ten został usunięty przez "tajemniczą osobę" za treść mało inteligentną. chciałbym wszystkich przeprosić, którzy w jakikolwiek sposób poczuli się dotknięci i pokrzywdzenia moją pisaniną. mie znaczy to, że się wycofuję z tego co napisałem. z miłą chęcią podyskutuję prywatnie i wyjaśnię to co mnie zmusiło do napisania tych kilku słów. może powinienem jeszcze umieścić krótki komentarz ?? kto wie. z pewnością ustrzegłbym się całej sytuacji.
jeszcze raz przepraszam i liczę na wyrozumiałość z domieszką zrozumienia.

ps.
myślę, że ten list nie zostanie skasowany. może nie jestem inteligentny, ale zachować się jeszcze potrafię.
ps.2
piszę przeprosiny dopiero dzisiaj bo myślałem, że najpierw uda się mi porozmawiać z "tajemniczą osobą" usuwającą posty. niestety do tego nie doszło.

Pawel
06-04-2005, 21:07
Trzeba było zapytać. Czyjeś posty mogą usuwać tylko administratorzy i moderatorzy. A jak wiesz jest nas tylko czterech.

Usunąłem post Twój i jeszcze jeden, dlatego , ze nie pasowały merytorycznie do tematu.
Żeby nie było problemów. Znajac forumowiczów zrobiłby się wielki OT. Chciałem tego uniknąć.
Nie musisz przepraszać. Każdy ma swoje zdanie na pewne tematy. Gdyby nie dotyczyły Papieża to bym nie usuwał.