Zobacz pełną wersję : Ford Euro car Kraków ul.Powstanców


Rob67
27-06-2008, 09:46
Witam wszystkich. Od roku jestem szczęsliwym (na razie) posiadaczem forda focusa kombi 1,6 benzyna z 2004 r. Kupiłem go jako uzywany w komisie Euro car-a.Ze sposobu sprzedaży i stanu autka jestem bardzo zadowolony, pokazali mi wszystko co z nim robili, zrobili przegląd przedsprzedażny itp. Teraz przed wakacjami chciałem zrobic przegląd po 100 tys. i mam dylemat - czy jechać do ASO Euro car czy robić to gdzie indziej. proszę o poradę. Czy ktoś wie co robi się w takim autku po 100 tys. i ile to kosztuje.
Pozdrawiam wszystkich

Robert z Krakowa

smook
27-06-2008, 13:47
Ja robiłem u nich przegląd przedsprzedażny autka nie od nich i też jestem zadowolony, już nawet czas oczekiwania (4 godziny) przeżyłem.
Po ok. godzinie dostałem wydruk błędów z pytaniem czy sprawdzamy dalej. Warto była sprawdzić bo błędy usunięto, a okazały się błahostkami, dodatkowo zrobiono nawet więcej niż trzeba, a ze względu na czas cena ustalona uległa ZMNIEJSZENIU o zauważalną wartość.

Trochę tylko namieszali jak zapytałem np. o montaż alarmu, który w późniejszej rozmowie okazał się o 100% wyższy, alarm więc założyłem lepszy i gdzie indziej.