Zobacz pełną wersję : uchwyt holowniczy ford mondeo


arkadiof
13-07-2008, 14:06
Witam . Poziadam Forda Mondeo 1,8 z 1997 roku imam pytanie . Gdzie w okolicach Lubina (Dolnośląskie ) można kupić uchwyt holowniczy do holowania montowany z przodu I czy da się zdobyc przyrząd do czasowego demontarzu haka holowniczego.
A moze można te elementy zrobić samemu .
Z góry dziękuje za odpowiedzi . Pozdrawiam

diyala
29-07-2008, 15:57
Ja przeszukałam swego czasu cały Wrocław. "Ucho" do holowania mieli tylko w serwisie Forda, koszt około 30zeta. W mniejszych miejscowościach nie wiem, czy ktoś ma. Zawsze też pozostaje Allegro ale wtedy trwa to kilka dni.

arkadiof
30-07-2008, 21:25
Ja przeszukałam swego czasu cały Wrocław. "Ucho" do holowania mieli tylko w serwisie Forda, koszt około 30zeta. W mniejszych miejscowościach nie wiem, czy ktoś ma. Zawsze też pozostaje Allegro ale wtedy trwa to kilka dni.
Dzięki za info widzę że nie pozostaje mi nic innego tylko udac sie do serwisu Forda w Lubinie .Pozdrawiam

basil_MKP
09-08-2008, 11:55
Ja przeszukałam swego czasu cały Wrocław. "Ucho" do holowania mieli tylko w serwisie Forda, koszt około 30zeta. W mniejszych miejscowościach nie wiem, czy ktoś ma. Zawsze też pozostaje Allegro ale wtedy trwa to kilka dni.
Dzięki za info widzę że nie pozostaje mi nic innego tylko udac sie do serwisu Forda w Lubinie .Pozdrawiam

Pod Wrocławiem jest klubowicz z mondeo klub polska , który handluje mondeo i takich "Uch" ma duużo.

Przyjedź na spota mondeo maniaków we Wrocławiu pod magnolię w 3 cią niedzielę miesiąca to ktoś ci użyczy tego Ucha :)

Marix
09-08-2008, 15:00
Ostatnio holowałem gościa Mondkiem mk2 kombi bez uchwytu z przodu... z tyłu miał

zaczepiiśmy line gdzieś pod zawieszeniem za jakąs belke pod wahaczem....


Było ryzyko ale chyba nic sie nie stało ;-)

Teoretycznie zawieszenie i tak przenosi duże obciążenia w róznych kierunkach