Zobacz pełną wersję : Podnośnik - mocowanie


mrrruczek
27-07-2008, 12:20
Witam po raz pierwszy na tym forum!
Kupiłem Ka bez podnośnika do samochodu na wyposażeniu, teraz dokupiłem sam [link=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=401790848:3g6efg19]podnośnik[/link:3g6efg19] i mam mały problem z przymocowaniem go, próbowałem na wszystkie sposoby ale jakoś nie potrafię tego przykręcić, więc albo są różne wersje mocowania w zależności od rocznika albo on nie jest od forda Ka.
Czy mógłby ktoś zrobić z bliska fotkę jak to przymocować ..... mam ogólne zdjęcie bagażnika z instrukcji ale niewiele z niego wynika.
Pozdrawiam

Iwo
29-07-2008, 19:49
Patrząc na zdjęcie to ten podnośnik nie jest do Ka lub jest od nowego modelu. U mnie był zupełnie inny - mocowany oczywiście po lewej stronie bagażnika w pionie - uchwyt był tak wyprofilowany, że pasował do podnośnika tylko w jednej pozycji - ale nie było z zamocowaniem najmniejszych problemów - wręcz sam wskakiwał na swoje miejsce :fcp1 Zdjęć niestety nie mam.

mrrruczek
30-07-2008, 18:59
Dzięki za odpowiedź,
z tego wynika że gościu mnie oszukał :fcp16 , bo w komplecie był ten klips którym przykręca się podnośnik a w żaden sposób nie da się tego podnośnika nim przymocować.
Trudno, będę musiał umieścić go ........ pod przednim siedzeniem! tylko tam już brakuje mi miejsca hi hi

rafels
31-07-2008, 21:55
Ja swój przechowuję w torbie narzędziowej (Feu Vert) a w miejscu na lewarek zamocowałem gaśnicę, której też nie miałem gdzie wrzucić :)