Zobacz pełną wersję : zakup focusa


Pawel
14-08-2008, 06:46
Witam
Mam prośbę zamierzam kupić Forda Focusa z 2002 roku, 1,8 TDDI, ma to być moje pierwsze auto, zainteresowała mnie jedna oferta:
http://otomoto.pl/ford-focus-2002-03r-k ... 07570.html (http://otomoto.pl/ford-focus-2002-03r-klima-piekny-C5907570.html)
uważacie, że samochód jest wart tej ceny? Czy może szukać innego modelu?
Pozdrawiam
Krzysztof

Nofy
14-08-2008, 06:55
z moich obserwacji zauważyłem tylko że znaczek TDDI naklejony jest w złym miejscu co może oznaczać lakierowanie klapy. Niestety na zdjęciach wnętrza nie da się nic zobaczyć co mogłoby powiedzieć więcej o aucie.

Krzysztoff
14-08-2008, 07:47
Witam,

Wydaje mi się że jak na diesla ma wykazany bardzo mały przebieg... Warto sprawdzic po numerze VIN w jakimś ASO czy był serwisowany, a jeśli tak to jaki miał przebieg przy ostatnim serwisie i kiedy to było.

Arti
14-08-2008, 12:12
Warto sprawdzic po numerze VIN w jakimś ASO czy był serwisowany, a jeśli tak to jaki miał przebieg przy ostatnim serwisie i kiedy to było.

Nie ma takiej możliwości.

dyha
14-08-2008, 16:05
Warto sprawdzic po numerze VIN w jakimś ASO czy był serwisowany, a jeśli tak to jaki miał przebieg przy ostatnim serwisie i kiedy to było.

Nie ma takiej możliwości.

Potwierdzam,
wiele osób twierdzi że można sprawdzić przez VIN serwis auta np. z niemiec. Nie licz kolego, że to Ci się uda. Chyba że skontaktujesz się z tym serwisem w którym były robione serwisy.

Autko faktycznie ładne na tych mało szczegółowych zdjęciach :fcp4 Weź pod uwagę, że osoby sprowadzające autka pod sprzedaż potrafią cuda zrobić tylko po to aby samochód super się prezentowało. Nie licz na to że sprzedawca w niemczech długo szukał autka w super stanie i teraz sprzedaje go okazyjnie. Jedź to jakiegoś dobrego serwisu nie koniecznie ASO, zainwestuj kilkaset peelenów i zrób dokłądny przegląd. Na pewno w twojej okolicy są serwisy spoza ASO które specjalizują się w Fordzie. Ja tak zrobiłem i coprawda wyszło kilka "kwiatków" ale drobnych i pomogło mi to w podjęciu decyzji na TAK. Teraz przynajmniej wiem co trzeba zrobić

Madaw
14-08-2008, 18:30
Jeśli sprowadzony to na pewno coś w nim nie jest ok. Tak jak mi mówił znajomy, który sprowadza samochody, że przecież Niemcy też mają rozum i nie sprzedają tylko dla tego, że chcą zmienic, a autko, które sprzedają jest w super stanie, oczywiście zdarzają się tacy ale to wyjątki, reszta pozbywa się dlatego, że albo miał jakąś przeszłośc (stłuczka itp.), albo coś w nim się popsuło.

Fadamaka
15-08-2008, 11:07
Zwróć uwage na wydech - końcówka jka nowa, a auto parę latek ma i w dodatku diesel.
Moim zdaniem to on miał ten "bezwypadek" z tyłu, bo wątpię, żeby ktoś po paru latach wydech zmieniał, a jeśli ma tylko końcowy tłumik zmieniony to prawdopodobnie był walnięty. Znaczek TDDI też nie pasuje w tym miejscu co jest. Radzę przejrzeć spód auta, bo poza tym z wierzchu wygląda OK.