Zobacz pełną wersję : VIII ogólnopolski zlot FCP w Łodzi, noclegi, plan imprezy


mouzes
28-08-2008, 19:23
NOCLEGI

tak jak juz pisałem w ogólnym temacie na temat zlotu na dzień dzisiejszy są dwie opcje noclegowe: Dom wczasowy Prząśniczka w Arturówku, oraz Dom wycieczkowy "Arturówek"
skłaniałbym się raczej w kierunku Domu Wycieczkowego "Arturówek", ponieważ z tego co zdążylismy sie zorientować są chyba troche lepsze warunki, za trochę mniejsze pieniądze. W razie czego nie ma problemu żeby podzielić cały zlot na dwa te domy, bo znajduja się one obok siebie po dwóch przeciwnych stronach ulicy.

Ceny w Prząśniczce to 50 zł za łóżko na dobę, wielkość pokoi nie gra tu roli (chyba), nie można tu wprowadzać zwierzą a na dzieci nie ma zniżek

W D.W. "Arturówek" sprawy mają się trochę inaczej i cennik jest już ciutkę bardziej rozbudowany:

domki 3 osobowe (6 domków), w domkach 2pokoje (w sypialni dwa tapczany, trzeci w salonie), kuchnia (lodówka, czajnik, maszynka elektryczna), łazienka, wc, telefon, TV w cenie 150zł za dobę

domek 3 osobowy (jeden) jeden duży pokój, 2 sypialnie z osobnymi łóżkami na pietrze. Kuchnia(lodówka, czajnik, maszynka), łazienka, TV w cenie 130zł za dobę

domek 5 osobowy (jeden) Brda (cholewa wie co to jest :P), 1 duży pokój, 2 sypialnie z osobnymi łóżkami na pietrze, kuchnia (lodówka, czajnik, maszynka) łazienka, TV w cenie 150 zł za dobę

domki 2 osobowe (trzy) Sypialnia z podwójnym łóżkiem, w drugim pokoju wersalka, łazienka, telefon, WC, TV w cenie 120 zł za dobę

Są również pokoje
1 osobowe (cztery) 1 łóżko, łazienka, TV, telefon, radio w cenie 85 zł za dobę
2 osobowe (cztery) podwójne łózko , TV, WC, telefon, radio w cenie 110 zł za dobę
2 osobowe (sześć) 2 osobne łózka, TV, WC, Telefon, radio w cenie 90 zł za dobę

w sumie 60 miejsc

do tego ośrodek oferuje również bazę sezonową, która jest trochę tańsza, lecz domki są bez ogrzewania, łazienek (niektóre mają natrysk) i ciepłej wody
ale w razie czego są to dodatkowe 43 miejsca

PLAN IMPREZY

piątek

Przyjazd do ośrodka, przed południem raczej nikogo się nie spodziewam, gdyż w piątek wszycy pewnie jeszcze pracują, a na zlot wybiorą sie dopiero po pracy, myślę że zjeżdzanie się wszystkich zacznie się mniejwięcej od godziny 18.00 (jeśli ktoś będzie wcześniej to na pewno nie będzie to stanowiło żadnego problemu :) ) po przyjeździe większej części ekipy grill lub ognisko jako spotkanie integracyjne i spać.

sobota

Rano pobudka powiedzmy o 8.00 gdyż na 10 planowałbym opuszczenie ośrodka w celu pokazania wam najciekawszych zabytków (przynajmniej według mnie) miasta Łodzi
tu nie wszystko jest jeszcze ustalone, w każdym razie planujemy upchnąć w to wszystko ulicę Piotrkowską z Placem Wolności i Dętką (5zł), Pałac Poznańskiego (7zł za osobę+40zł przewodnik), jadło w Manufakturze (tu każdy sobie weźmie to na co będzie miał ochotę) i Muzeum Manufaktury (2zł), oraz piwo w jednym z łódzkich pubów (najprawdopodobniej w Irisch Pub), po powrocie powtórka piątkowego wieczoru :fcp27

niedziela

Na niedzielę próbujemy załatwić Forda Kugę do ośrodka, na jakieś jazdy próbne czy coś w tym rodzaju i jakąś większą zabawę we wspólnym gronie :)
po południu wszyscy już się pewnie będą zrywali

i to by było na tyle
jeśli są jakieś pytania to proszę sie nie krępować :) w miarę możliwości odpowiem ja, Delikwent lub ktokolwiek inny w jakimś stopniu zwiazany z organizacją tego zlotu :)

jesli ktoś jest zainteresowany naszą propozycją to zapraszam do tego tematu : viewtopic.php?f=51&p=464388#p464388 (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?f=51&p=464388#p464388) (lista chętnych na zlot)

DELIKFENT
28-08-2008, 19:37
Dodam również w tym dziale aby wszyscy wiedzieli że termin zlotu planujemy na weekend 17,18 i 19 października :569: :fcp29

Pawel
28-08-2008, 20:18
Z praktyki mam pewne zastrzezenia. Moga sie przydac przy organizacji.

piatek
"...... po przyjeździe większej części ekipy grill lub ognisko jako spotkanie integracyjne i spać." hmmm .... spac.... o której, bo zreguły jest to 3-4 rano w sobote :D

sobota
"Rano pobudka powiedzmy o 8.00......" hmmmm ..... na pewno wszyscy nie wstana :D

niedziela
rano o 10:00 poprosze wiadro wody :d
wiekszośc bedzie sie zbierac do domu, zwłaszcza Ci co dalej mieszkaja, reszta ... :551: :553: :DDD


oczywiscie nie bierzcie tego sobie do serca, tylko róbcie swoje. W końcu wszyscy jakos sie dostosuja :)

DELIKFENT
28-08-2008, 20:32
Slawko nie zrozumiałeś :fcp27 to będzie wyglądało następująco:
przyjazd G R I L L :573: I :fcp29 N :fcp29 T :fcp29 E :fcp29 G :fcp29 R :fcp29 A :fcp29 C :fcp29 J :fcp29 A :fcp29 i dopiero spać.
Wiadomo że ta integracja troszeczkę potrwa. Ale jeśli masz jakiś pomysł co można by było w piątek wcisnąć to śmiało. Myślę że tobie zielonemu :fcp29 nie trzeba mówić że ten temat jest po to żebyś mógł o nim powiedzieć. Sobota myślę że będzie trochę aktywna ze względu na zwiedzanie.

Pawel
28-08-2008, 20:39
wszystko ok, ale na niedziele, to proponuje luźno towarzyskie rozmowy i sprawy techniczne.
Sobota ok, i od 10:00 mozna zaczac atrakcje :)

DELIKFENT
28-08-2008, 20:58
Tylko gdzie wcisnąć coś od dealera forda?? Jeśli nie w niedziele. Mouzes ma jeszcze działać z Mieszkiem i produkuję cię mail którego panie z Ford Brzezińska kazała nam wysłać na podany adres. Dobrze by było gdyby udało się zrobić jakąś prezentację Kugi. Może nawet jakiś konkurs. Gadżety związane z branżą (FORD :fcp27 ).

Pawel
28-08-2008, 21:03
DELIKFENT, jesli juz takie cos, to tylko w sobote.

Rafał A.(antek)
28-08-2008, 21:27
Jak pisze sławko , z praktyki nikt nie wytrzeźwieje, niemowiac ze nie wstanie o 8 w sobote, w niedziele beda sie ludzie rozjeżdzac, jesli prezentacja, to w sobote i to moze nawet przed południem, potem plan rozrywkowy.

Pawel
28-08-2008, 21:35
zaraz, zaraz. Nikt nie zamierza tam chlać, delikatnie po lampce wina, albo po małym piwku, a co niektórzy po kieliszeczku wódeczki, to gdzie te "nikt nie wytrzeźwieje" :fcp12

mouzes
28-08-2008, 21:51
hmmm no niby ok ale prawdę mówiąc nie jestem pewny do której w niedzielę otwarte jest Muzeum Miasta Łodzi (Pałac Poznańskiego), a kombinujemy to tak żeby w razie czego w sobotę nikt nie musiał wsiadać w samochód :fcp27 :fcp29

no i narazie najlepszym na to pomysłem jest trambus, tylko jak się okazuje jest on dosyć drogi...

Pinki
30-08-2008, 13:50
mouzes, ceny są ostateczne ? czy będziesz jeszcze coś negocjował bo:
a: duża grupa
b: 2 połowa październik = martwy sezon

Rafał A.(antek)
30-08-2008, 14:17
Pinki, osrodek Arturówek nie moze narzekac na martwy sezon, i nasza grupa duza niejest dla nich :P te 15% rabatu mozna liczyc jak bedzie grupa powyzej iluys tam osob.

maciek911
30-08-2008, 14:46
Popieram zapytanie Pinkiego, ceny to ostateczność ??

Może coś da sie urwać z nich ??

Pozdrawiam. 911

mouzes
30-08-2008, 15:30
niestety, ale my możemy liczyć tylko na ten 15%-owy rabat (ze względu na ilość uczestników)

na więcej niestety nie możemy, bo nie bedziemy tam dlużej niż 7 dni

jest to jedyny rabat jaki dają na większą iloś osob, reszta rabatów uzalezniona jest jedynie od długości pobytu

niemniej jednak mam nadzieję że uda sie zbić jeszcze z 5% ale tego nie jestem pewny :(

DELIKFENT
30-08-2008, 15:50
Myślę ze jak będziemy wiedzieć przybliżoną liczbę osób to będzie można coś pytać o rabat. No i oczywiście trzeba coś urwać z ceny parkingu. Jak zdecydujemy się jeszcze na jakieś atrakcje typu wynajęcie tego pola do grilla to będzie można końcowe ceny ustalić z ośrodkiem. Tym bardziej że jak na razie zainteresowanie zlotem jest na powiedzmy niskim poziomie :fcp27 a należało by w najbliższym tygodniu zarezerwować ewentualny termin i bliżej się określić i ilością osób.

Rafał A.(antek)
30-08-2008, 16:01
to jest "panstwowy" osrodek, tam niema negocjacji cen. przerabialem to juz.

mouzes
30-08-2008, 16:01
o parkingu nie wspominam bo najprawdopodobniej załatwimy darmo no chyba ze będzie rapem z 10 aut to sobie nie pogadamy ...

Pawel
30-08-2008, 18:48
Pinki, a moze kolegów namówic na zawody http://www.mosir.lodz.pl/serwis/index.p ... =20&poz=56 (http://www.mosir.lodz.pl/serwis/index.php?str=46&id=20&poz=56) ostatnia pozycja :?: :)

oczywiscie jak nie bedzie za zimno i sprzetu nie zamkna w hangarze :)

Rafał A.(antek)
30-08-2008, 21:15
zamkna :(

Pinki
30-08-2008, 21:39
szkoda :( bo pobujać się na omedze to jest gratka :)
ale że to MOSiR czyli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji to napewno zamkną

Pawel
30-08-2008, 21:53
szkoda, bo ciekawie by było jakby zrobic jakies zawody na wodzie :(

DELIKFENT
30-08-2008, 23:47
Już o to pytaliśmy. Przystań ze sprzętem który jako tako nie tonie jest zamknięta juz od 1 września.

robal
01-09-2008, 06:31
A jak z własnym sprzętem? :)

Mogę zabrać dużą miskę, szczotkę i prześcieradło :fcp27 :fcp27

Pinki mnie tylko podszkoli w piątkowy wieczór z halsów itp. spraw :)

heko
01-09-2008, 13:47
szkoda :( bo pobujać się na omedze to jest gratka :)
ale że to MOSiR czyli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji to napewno zamkną


...a to szkoda...mam sentyment do omegi :fcp5

mouzes
01-09-2008, 14:02
co do własnego sprzętu to myśle ze da się załatwić :D

ale z miskami o pojemności mniejszej jak 35 litrów nie wpuszczamy :P

robal
02-09-2008, 06:39
co do własnego sprzętu to myśle ze da się załatwić :D

ale z miskami o pojemności mniejszej jak 35 litrów nie wpuszczamy :P

No to OK, bo do mniejszej i tak się nie zmieszczę :D

Dobra, kończymy ten OT :)

jagrall
08-09-2008, 20:02
panowie są już jakieś konkrety, typu komu i ile wpłacić itp??

Pawel
08-09-2008, 20:13
umarło :D

mikruss
09-09-2008, 10:11
No właśnie umarło. :fcp2

jagrall
09-09-2008, 19:56
to co mam czegoś szukać?? :D

Rafał A.(antek)
09-09-2008, 23:31
zara tam poszturchne chlopakami :) ja moge dopilnowac czasu jednak na zorganizowanie calosci nie znajde.

mouzes
10-09-2008, 16:30
ok dzisiaj Ford Mieszek dał mi odpowiedź że nie ma problemu z prywatną prezentacją Forda Kugi więc z tym jest luz

na jutro będę już wiedział czy i do kogo pieniądze (może się okazać że żadnych zaliczek nie będzie potrzeba, tylko wpłaty już na miejscu bezpośrednio po przyjeździe)

Pawel
10-09-2008, 16:36
(może się okazać że żadnych zaliczek nie będzie potrzeba, tylko wpłaty już na miejscu bezpośrednio po przyjeździe)

jesli nie ma rezerwacji i miejsca beda zagwarantowane, to ok. W przeciwnym razie nie radze nie pobierac wczęsniej wpłat.

mouzes
10-09-2008, 17:36
znaczy chodzi mi o to ze może sie uda zrobić rezerwacje bez przedp[laty

jutro mam zamiar to wdrożyć

jak nie to podamy numer konta, na które będzie trzeba wpłacać zaliczki

Pawel
10-09-2008, 20:29
mouzes, a co bedzie, jak zarezerwujesz a częśc ludzi nie przyjedzie :?: nie bedziesz musiał płacic za rezerwacje :?: jeśli tak, to przedpłaty nie sa potrzebne.

Po naszych doswiadczeniach z pierwszymi zlotami, przedpłaty musza byc i to w pełnej wysokości. Chyba, ze ewentualne braki bedziesz pokrywał z własnej kieszeni.

mouzes
10-09-2008, 23:13
wolałbym nie
ale zobaczymy co powiedzą w ośrodku, bo pewnie mają większe doświadczenie w organizacji takich imprez niż ja :P

Rafał A.(antek)
10-09-2008, 23:51
NIe kombinuj, przedpłaty maja byc i juz. Korzystaj z doswiadczenia.

mouzes
10-09-2008, 23:56
ok czyli przedpłaty będą i już :) i korzzystając z pełnego doświadczenia, będą w pełnej wysokości :)

jagrall
11-09-2008, 20:04
mouzes, zbieraj od razu całość, włącznie z posiłkami itp. z doświadczenia wiem że z tym jest później dużo latania i pilnowania