Zobacz pełną wersję : SEFI a LPG ?


BARTEZ
30-08-2008, 13:38
Klaniam sie,
Jest taka sprawa mam Rangera z 2006r 4.0 V6
silnik FI SOHC(Sequential electronic fuel injection?)
czy do tego silnika mozna zalozyc instalacje lpg?
jesli tak to jaka polecacie?? a

z gory dzieki za odp.

BARTEZ
01-09-2008, 11:46
Nie wiem dlaczego ten temat zostal tu przeniesiony...?
celowo umiescilem go w dziale Mustanga bo to te same silniki..
liczac na pomoc mustangowcow ale bez odezwu
bez urazy ale WY Rangerowcy-Dieslowcy zapewne tez mi nie pomozecie :fcp4

drwalu
01-09-2008, 13:51
heh, ja mam jeszcze niefordowskie benzyny, ale generalnie do osobowki gazu bym nie pakował.

mam gaz w transicie, 2ga generacja :D

peweni do ciebie wpadnie jakas sekwencja czyli 4ta generacja, najlepiej pchac sie w landirenzo albo prinza ale to prakrtycznie to samo, na wtryskiwaczach siemensa ktore mają 500tys km gwarancji :)

BARTEZ
02-09-2008, 14:35
wlasnie myslalem o prince ,ta instalacje ma znajomy w F. Escape i wszystko mu dziala bez zarzutu
ps.a dzis bylem w Fordzie dowiedziec sie czegos o moim silniku(oczywiscie nie otrzymalem zadnych konkretnych informacji)odeslano mnie do auto-boss w bielsku
zadzwonilem tam podalem nr. VIN i uslyszalem takie o to informacje:
ABS,4X4,aut.skrzynia biegow... :fcp18 smiech na sali
o siniku nic konkretnie nie wiedza...
aha jeszcze powiedzieli ze do Fordow to sie wogole nie powinno zakladac gazu :fcp2

drwalu
02-09-2008, 18:39
kolegi sąsiad ma w explorerze 2007 gaz landirenzo i jest super extra zadowolony. tylko nie wiem jaki tam dokladnie jest silnik. Ale tylko i wylacznie jedna z tych 2 firm. Są dobre i sprawdzone w różnych autach (na szczescie nie moich :P ).

robal
03-09-2008, 08:11
Nie wiem dlaczego ten temat zostal tu przeniesiony...?
celowo umiescilem go w dziale Mustanga bo to te same silniki..


A bo miałem dylemat czy zostawić go w dziale Mustanga czy przenieść tutaj lub do działu Explorera. Zdecydowałem się na dział Rangera licząc, że może ktoś przegląda mając Rangera z USA (bądź trafi po słowach przez np. googla)

I widać, że zły był to chyba wybór :)

BARTEZ
03-09-2008, 15:57
a wiec tak ..wstawilem dzis auto do zagazowania wstepnie bylo ugadane za bedzie zamontowa instalacja prince(3600zl)
rano zostawilem auto ,jakis czas temu podjechalem na ten warsztat podpytuje mechanika ktorego tam zastalem o rozne rzeczy w tym o instalacje jaka tu zaklada a on na to ze SECa :fcp7 :fcp15
mowie jak to seka jak mial byc prince! on;prince jest drozszy
a cena to 5800zl!!
co wy o tym sadzicie bo mnie poprostu rece opadly

Przemo1903
04-09-2008, 09:10
No jakbyś miał instalkę PRINSA w takiej cenie toi gratuluje ale jak sam widzisz nie jest tak kolorowo. Moim zdaniem tylko ta firma wchodzi w grę wraz z wtryskiwaczami Keihina-japońskimi. Warto dać więcej i mieć spokój niż zniszczyć silnik.