Zobacz pełną wersję : Poszukiwany dobry zakład lakierniczy w Szczecinie / Policach


ddaannttee666
10-09-2008, 12:48
Jak w temacie.
Chcę wyrównać parę wgnieceń i pomalować całe auto (Mondeo MKII kombi).
Znacie jakis dobry zakład w Szczecinie lub Policach gdzie mają: bezgotówkowe rozliczenie z firmą ubezpieczeniową, komorę bezpyłową i auto zastępcze?
Najlepiej taki który robił (malował) już MKII, ponieważ ważne jest żeby ludzie wiedzieli gdzie są wszelkie zatrzaski (głównie tapicerka) i potrafili je zdemontować i zamontować ponownie bez wyłamywania.

Kolega po wizycie w lakierni (w Policach, ale nie wiem która) musiał potem jeździć i szukać zatrzasków i ludzi którzy potrafią je wymienić bo tapicerka trzymała sie w dwóch miejscach i cała podskakiwała na nierównościach. To samo było ze zderzakiem, który dosłownie wisiał z jednej strony bo jak stwierdzli "pękły zaczepy przy demontarzu, musi pan sobie wymienić" :573:

Dzięki i pozdrawiam wszystkich którzy jeżdżą Fordem :fcp7

xenon2626
12-01-2009, 16:53
Witam!!
Polecam lakiernie w Szczecinie w Podjuchach ul:Floriana Szarego przy pętli autobusowej w Podjuchach .
Mają tam komore lakierniczą ludzie tam znają się na rzeczy i współpracjują z ubezpieczalniami.
Pozdrawiam :fcp1

HardMetal
17-01-2009, 11:53
Ja miałem kontakt z zakładem który się nazywa Profil Auto II i jest koło Politechniki (wydział elektroniki na 26 kwietnia)

wiem ze się rozliczają z ubezpieczalniami.