Zobacz pełną wersję : Do czego to służy?


dunczyk
05-05-2005, 15:54
taki jakby schowek na coś? nie mam pojecia do czego to ma służyć


http://img219.echo.cx/img219/996/pict37590bv.jpg

mikruss
05-05-2005, 16:05
W tym miejscu mozna zamontować np zegarek. Tak miałem kiedyś w escorcie z 86 roku. A pozatym to na drobne pieniądze, ewentualnie jeżeli palisz i masz już zapełnioną popielniczkę to tego użyj do strzepywania popiołu z papierosa :D :D :D :D :D

Therion
05-05-2005, 16:45
Oryginalnie to tam o ile wiem powinien być albo zegarek albo wyświetlacz kompa.

Cóż, lepsza taka kieszonka niż płaska, pionowa zaślepka.

Mayon
05-05-2005, 17:58
Jest to standardowa zaślepka wstawiana zamiast wyświetlacza diagnostycznego w modelach niewyposażonych w ten bajer. Lepiej, gdy jest w formie pułeczki niż np. płaskiej zaślepki.
Można np. małą maskotkę położyć

omEn
06-05-2005, 00:01
@duńczyk - jest to schowek na "coś" jak to ładnie określiłeś.
Bo nic normalnego tam nie pasuje:
- telefon, za małe - chociaż jak miałem motke V300 to nawet się mieściła (czasami na dziurach wylatywała)
- pieniądze, przejedziesz po dziurach, to będziesz ich szukał w zakamarkach pod fotelami :)
- fajki się nie zmieszczą
- prezerwatywy (chyba że zużyte :D)
- maskotka? (@mayon a jakie maskotki polecasz?)
- inne...

Może ma ktoś jakieś praktyczne zastosowanie tej półeczki to niech się podzieli?!

P.S. Ja obecnie na tej półeczce czasami kurz przewoże :)

tommus9
06-05-2005, 12:17
Tylko w wersji GHIA montowali tam ten kompouterek a w pozostalych wlasnie jest ta dziwna i mało przydatna puleczka.
W tym miejscu mozna zamontować np zegarek.
Po co montowac tam zegarek skoro fabrycznie jest tam zegarek elektroniczny...??? Raczej nie po to wymyslili ta puleczke- chyba nie mieli co zrobic z miejscem:)
POZDR

mikruss
06-05-2005, 12:28
tommus9, jak zauważyłeś napisałem "np". W moim escorcie kiedyś miałem tam zegarek i dlatego napisałem. Ale można przewozić to co napisał omEn,

Skolmi
06-05-2005, 12:30
Jest to standardowa zaślepka wstawiana zamiast wyświetlacza diagnostycznego

tzw. check panela :)

rogue
08-05-2005, 10:26
Może ma ktoś jakieś praktyczne zastosowanie tej półeczki to niech się podzieli?!

No to sie dziele:

Krok 1 - kupic sobie na Allego za 20zl termometr
http://www.autoo.pl/mkp/MKP200503099346.JPG

Krok2 - wyciac otwor
http://www.autoo.pl/mkp/MKP200503098159.JPG

Krok 3 - wcisnac i wkleic
http://www.autoo.pl/mkp/MKP200503096831.JPG

Czujnik poczatkowo zamocowalem w miejscu wskazanym przez zolta strzalke, ale potem przenioslem go pod kolumne kierownicy. Tam byl mniej narazony na wahania temperatury dzieki sasiadujacym kanalom wentylacyjnym. Caly artykul mozna przeczytac
TUTAJ (http://mkp.alfatel.pl/nuke/html/modules.php?name=News&file=article&sid=55)

pzdr

omEn
08-05-2005, 23:29
Całkiem praktyczne rozwiązanie :)
Ja się zastanawiałem nad czujnikami pakowania (też dostępne na allegro), ale jak dla mnie narazie to zbędny koszt w porównaniu do korzyści jakie by przyniósł.

Ale jak ktoś by montował - to też można by pokombinować żeby wstawić ten wyświetlacz od czujnika parkowania w to miejsce.

Mayon
26-08-2005, 19:33
Można położyć różaniec

goral
26-08-2005, 22:28
No to sie dziele:

Krok 1 - kupic sobie na Allego za 20zl termometr ...

Ja kupilem taki termometr bardziej oldschoolowy :D tzn taki wskazowkowy i przykleilem w miejsce innej zaslepki, kolo przelacznika swiatel :D

friti
27-08-2005, 00:12
ja polecam wlozyc sobie tam hmmm naprzyklad lol sam neiwiem co ale ja tam woze hajc i nie wypada mzoe dlatego ze masz sztywna zawieche i nie szaleje po dziurach (oczywiscie nie za duzo tego hajcu zeby sam nie wylatywal po trzesnieciu drzwiami :PP) a pozatym mozna tam polozyc naprzyklad jakis ladny zapach :) sa takie drewniane zapach bardzo goraco polecam sa drewniane w ruznych ksztaltach i naprawde dlugo zapach trzymaja ja taki mam jeszcze z wczesniejszego autka i mam go jsuz jakies hmm 3 latka i nadal mi pachnie w autku :)


Pozdrawiam

Łukasz

omEn
27-08-2005, 01:04
friti, piniondze to z tamtąd nie wypadają jak nie ma ich zbyt dużo, ale problem bo strasznie hałasują na naszych polskich dziurach!
Lubin to niedaleko Wrocka :) ale dziury też pewnie macie...
Z zapachem no całkiem pomysłowa rzecz.. :idea: Ale ja mam taki co się na wywietrzniku wiesza, wiec mi tam nie potrzebny.

Ogólnie ta półka jest na coś małego rzeby wrzucić na szybko i potem wyjąć, albo samo na dziurach wypadnie :D ...

deniro
27-08-2005, 08:36
WITAK
W schoweczek można włożyć chimiczka ale tylko dżungurka bo jest mały a na front schowka nakleić jakąś siateczkę na malutkich zawiaskach :D :D :D :D :D

[ Dodano: 2005-08-27, 08:45 ]
...albo ołtarzyk ze świętyk KRZYŚKIEM podświetlany taką żaróweczką z czerwonym migotającym płomyczkiem :lol: :lol:

friti
27-08-2005, 14:33
omEn, nie no nasze drogi w lubinie saq ws[aniale koles ostatnio rozwalil cala zawiecha w alfie :PP bo nie ma dziureczek na drodze :PP ale ja nie szaleje i ja tam woze jakeis drobne yhyh wogule umnie w kazdym schowku sa jakies piniadze :P bo nigdy nie lubie miec w kieszeni jakiejsc reszty i to do schowka w dzwiach to wiesz gdzie popadnie a ten zapach drewniany naprawde polecam

Pozdrawiam

Łukasz

jagrall
27-08-2005, 14:45
ja tam mam paczkę gum do żucia, pasuje jak ulał

omEn
28-08-2005, 12:08
friti, to z tymi drogami tak jak u nas :) są idealne - nie opłaca się omijać dziur bo wpadnie się w jeszcze większe :/
A gdzie taki zapach można zakupić?

jagrall, a tic tac'i się zmieszczą?

friti
28-08-2005, 12:54
omEn, ja go kupilem na gieldzie w Lubinie teraz nieiwem bo dawno nie bylem na gieldzie mozna sie popytac na stacjach :) no ja msuze uwazac bo jak mnie dobije na dziurce to zaweieche zgubie :(( heheh dlatego msuze uwazac hehe

Pozdrawiam

Łukasz

TSnioch
29-08-2005, 15:33
Witam, gumy (nie tylko do zucia), TIC TACki etc. mieszcza sie super w schowku z lewej strony kierownicy (kolo kolana). Super sprawa np. na "praworecznych inaczej" :D

pawelm20
04-09-2005, 16:18
mozna sobie zdjęcie kochanki wstawić a jadąc z żona zaślepiać tym czymś :) http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62176919

bb
06-09-2005, 14:54
... to wole jedzic z kochanka :wink: