Zobacz pełną wersję : Przegląd po 60 tys. - 1.8 TdCi


elkbox
10-05-2005, 07:19
Witam !!!

Po 60 tys. Focus powinien przejść tzw przegląd rozszerzony. Czym rózni sie ten przegląd od przeglądów po 20, 40 tys. Co dodatkowo wchodzi w zakres takiego przeglądu.
Słyszałem coś o regulacji zaworów w silniku TDci. Czy jest to bezpieczny zabieg i konieczny ? Czy mogą coś w ASO spartolić przy tym zabiegu. Ile mniej więcej płaciliście za przegląd (robocizna).

Pozdrawiam

Ford Fusion
10-05-2005, 10:56
Wejdź na stronę: http://www.bemo-motors.pl/strony/2/i/3.php. Następnie rozwiń sobie przeglądy dla Focusa. Klikając na poszczególnych rodzajach przeglądów (podstawowe, rozszerzone i dodatkowe) uzyskasz informację dotyczącą tego, co sie powinno w przeglądzie sprawdzić. Tam też znajdziesz info na temat kosztów w Bemo (rózne ASO mają różne ceny).

PZDR Ford Fusion

[ Dodano: 2005-05-10, 12:01 ]
Sorry. Podany adres prawdopodobnie nie wywoła Ci strony z informacją. Trzeba to zrobić stopniowo. Najpierw: http://www.bemo-motors.pl. Potem wejdź w "serwis". Rozwiń sobie tabelkę dla Focusa. Itd.

Ford Fusion

Hildegard
11-05-2005, 19:06
Po 60 tys. Focus powinien przejść tzw przegląd rozszerzony. Czym rózni sie ten przegląd od przeglądów po 20, 40 tys.

Przeglad rozszerzony bedzie sie pewnie roznil wyzsza cena i to wszystko.
Z tego co slyszalem to przed przebiegiem 90 000 km , do zaworow wogole nie podchodza.
Jezeli bedziesz ten przeglad robil, to koniecznie postaraj sie przy nim byc, zeby miec pewnosc za co placisz i napisz ewentualnie co zrobili :lol: (sam jestem ciekawy)

michu
15-05-2005, 11:48
czytaliście te cenniki ???????????? JAkie jajca - kontrola stanu nadwozia 61 zł !!!!!!!!!!! HAHAAHAH ja pier.......lę czegoś bardziej durnego to dawno nie czytałem, a sam przegląd rozszerzony o wymianę filtra powietrza i paliwa to o 400zł drożej . Tego inaczej jak kradzierz nie da się nazwać

Hildegard
16-05-2005, 12:40
czegoś bardziej durnego to dawno nie czytałem

Zgadza sie, wyglada to na bardzo glupi zart .
680 zl. za to ,ze zobacza czy oswietlenie dziala ,albo klakson funkcjonuje to poprostu beszczelnosc ,w tej cenie wymieniaja filtr oleju ,ale bez oleju :shock:
Wiekszosc tych czynnosci sprawdzajacych ,ktore tam opisuja wykona sam prawie kazdy, i nie musi miec do tego wielkiego pojecia o samochodach.