Zobacz pełną wersję : mazda2


grawit
29-09-2008, 17:39
siema, jestesmy z zona na etapie wyboru dla niej samochodu do jazdy miescie, malego, który nie wiele pali, jej podoba się mazda dwa, co myslicie o tym samochodzie? Slyszeliscie cos o nim?

Pawel
29-09-2008, 17:44
siema, jestesmy z zona na etapie wyboru dla niej samochodu do jazdy miescie, malego, który nie wiele pali, jej podoba się mazda dwa, co myslicie o tym samochodzie? Slyszeliscie cos o nim?

Poczekaj na nową Fiestę. Lada dzień w salonach. :fcp1

mmmk
29-09-2008, 18:16
jezdzilem tym i wstyd sie przyznac (bo wole zdecydowanie wieksze samochody) ale jezdzi sie bardzo przyjemnie. wprawdzie byly to wersje na wschod (chyba litwa) no ale i wyposazeniowo i uzytkowo jest ok. jedno co mi sie troche dziwne wydawalo to niebieska kontrolka od temperatury silnika chwile po odpaleniu (bo samochod nie posiada wskaznika temperatury cieczy chlodzacej) no i zdarzalo mi sie,ze sprawdzalem czy nie mam dlugich swiatel :) no ale to z przepracowania bo po kilku czy kilkunastu godzinach jazdy samochodami juz sie czlowiek nie wpatruje dokladnie we wszystkie nowosci. z podobnej klasy samochodow jezdze tez hondami jazz i suzuki swiftami no i mazda wedlug mnie bije ich na glowe

grawit
30-09-2008, 12:44
a jakie spalanie ma ta dwojka, gdzies przeczytalem ze 5, prawda to?

mmmk
01-10-2008, 18:10
a tego to nie wiem bo ja mam z tym tylko kontakt od statku na ktorym to przyplywa, drogach wokol portu (tam jezdzimy z roznymi predkosciami czasami nawet autostradowymi) no i krecenie sie tym w miejscu jakim to parkuje czekajac az przyjada po nie odbiorcy. tankowac nigdy nie tankujemy