Zobacz pełną wersję : [mk7] zakup kombi 1.8 benzyna


Oktawian89
05-10-2008, 12:20
Witam
Z racji tego iż moją astrę doprowadziłem do rozpaczy pozbyłem się jej . Patrząc na ofertę samochodów raczej z dolnej półki optymalnym wyborem dla mnie jest właśnie Mk7 1.8 benzyna . Oczywiście szukam samochodu na pełnym wypasie tzn. klima elektryka abs bo to podstawa ! No i oczywiście kombi bo do sedana już nie wrócę :)
Znalazłem interesujący mnie egzemplarz :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6073152

Z informacji uzyskanych telefonicznie dowiedziałem się iż :
- samochód miał robioną polerkę całego lakieru
-Cały środek był prany , łącznie z wyciąganiem foteli
- stuka podobno końcówka drążka kierowniczego właściwie jak to Pan określił raz puka raz nie ...
- co jakiś czas zapala się kontrolka poduszki powietrznej wg. Pana jest to rezultat wyciągania foteli coś tam może nie stykać .
- klima jest podobno nabita
- jak to fordach ogniska rdzy na tylnej klapie , lewym progu i przy relingu dachowym wg. właściciela nie są to jakieś wżery tylko i wyłącznie ogniska wielkości paznokcia .
- samochód ma 2 komplety kluczy i brak alarmu , zastanawia mnie to bo widzę diodę obok zegarka wiec chyba alarm kiedyś tam był ?

I teraz cena jest do negocjacji , akcyza opłacona ...
Co o nim sądzicie . Mam świadomość , że bez dokładnego obejrzenia tego samochodu nawet nie ma co się za niego brać
ale może macie jakieś obiekcje bądź spostrzeżenia ...

Pozdrawiam Oktawian


P.S.
A moze mieszka ktos z forumowiczów w poblizu .. i mogl by sie tam przejechać i sprawdzić czy oplaca mi sie migac te 200 km na sprawdzenie tego samochodu .

Crazy_Dog
06-10-2008, 02:37
Ta dioda jest od immo..a nie od alarmu.. sprawdź podłużnice czy nie są pognite..jak przełacznik zespolony działa..i jeszcze jedno.. nie wierzę że auto 11letnie ma 140 tyś przejechane:) wychodzi na to ze rocznie było robione 12 tyś km... chyba jak jeździł tylko do kościoła w niedzielę.. :/ wał, wał i jeszcze raz wał...

Oktawian89
06-10-2008, 18:15
Mam nadzieje ze ma chociaz 240 k km ... jak nie 340 :O
Musze sie zaopatrzyć w miernik lakieru , i oczywiscie podjechać nim na stacje diagnostyczna ... bo bez tego ani rusz ...

Oktawian89
16-10-2008, 16:47
Dorwałem drugi samochod ...
I teraz mam probę do forumowiczów jako , ze to 300 km ode mnie to czy jest ktos chetny i ma czas ? podjechac i zoabczyc co tam z nim jest ?

Link do aukcji http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6662991
o tyle lepiej ze odpada mi masa kosztow zwiazana z rejstracja w pl ...
wiem tylk oze niby z recznego komus zjechał ...i dlatego ma wymieniony blotnik ...