Zobacz pełną wersję : /// Ford Shelby Cobra GT 500


Qnrad
13-05-2005, 17:49
Kilka tygodni temu zaprezentowano GT 500,chyba nikt nie ma watpliwosci ze to jego dziadkami sa prawdziwe Muscle Cars. Moim zdaniem to auto stylistycznie jest zrobione w swietnym tonie, a to ze jego nazwa i WYGLAD nawiazuja do przeszłosci dodaje mu to ze wielu ludzi czuje do niego po pierwszym spojrzeniu wielki sentyment. Ostatnio w jednej z magazynow motoryzacyjnych przeczytałem po wprowadzeniu na rynek nowego Stanga " wreszcie jest znowu Mustang warty uwagi" hmmm a co wczesniejsze były do bani?! :?Jezeli ktos nie interesuje sie Mustangami to bedzie to dla niech poprostu kolejny samochod, ale jezeli ktos kojarzy wczesniejsze Mustangi to zauwazy ze to nie jest poprostu kolejna generacja (jak u golfa nie negujac VW) tylko kolejny potomek ;) ktory ma wiele cech swoich przodkow :)))

jumper1
16-05-2005, 07:51
Mustangi podobały mie sie te wczesniejsze z lat np siedemdziesiąteych, potem troche sie zepsuły wygladały jak wszystkie inne samochody bez wyrazu. Obecnie noy shelby jest wypas bardzo mi sie podoba że stytlistyka nawiazali do przeszłości. Miec tylko tyle kaski by kupic i utrzymac , niezastanawiałbym sie

Qnrad
18-05-2005, 15:55
No moge sie z toba zgodzic ...ale czesciowo bo jak na moj gust to lata od chyba '79 do ok '87 to nic szczegolnego bo te kanciaste klosze i tył auta ... no ale najwazniejsze jest to co jest teraz :D. Ostatnio tez mozna uslyszec o niemieckim "geiger" to niemiecki tuner i importer aut, fajnego mustanga ostatnio zrobił 400 KM i wyglad zajefajny :razz:

jumper1
19-05-2005, 07:47
Nie miałem na mysli tych kwadratowych. Powiem szczerze że mam sporo tapetek tych starych musyangów ale bez opisu rocznika, w każdym bądż razie z jednym sie zgadzami GT500 co jest konkret

Qnrad
20-05-2005, 17:30
GT 500 jest swietne a jego odmiana Super Snake jescze lepsza bo swierza.... Albo Eleanor z "60 sekund" chyba wszyscy go kojarza ale z SS rozni sie chyba tylko kolorystycznie i szczegułami

jumper1
23-05-2005, 14:55
Eleonor tez jest poprostu super, wlasnie ten samochodzi z 60 sekund pierwszy przyszedl mi na mysl po obejżeniu zdjęcia nowego gt

Qnrad
23-05-2005, 19:48
60 sec i normalnie[.........] poscig BMW 5 za Stangiem .... fabuła filmu chyba kazdy sie zgodzi ze nie nalezy do najlepszych :P ale i tak warto obejrzec ten film. Ja wypatruje teraz bullita ;) kiedy bedzie w telewizji :shock:, ale jak oni zrobili ta GT500 to mistrzostwo swiata...



Regulamin się kłania.

[ Dodano: 2005-06-27, 23:22 ]
Człowieki jezeli chcecie sobie zamówic taki mini katalog z mini cennikiem tz. oferte kupna Forda Mustanga... wszystko jest na zdjeciach pokazane Stang V6 i GT, cena, wszystkie dostepne rodzaje felg, kokpit w V6 i Gt itp. to wejdzcie sobie na link (doslownie 5 min. roboty) i jesli wszystkoo dobrze wypełnicie to po 2 tyg. powinien przyjsc do was prospekt zza atlantyku z waszym imieniem i nazw. w dolnym rogu "....for Jan Kowalsky" itd.
https://secure.fordvehicles.com/cars/mu ... /index.asp (https://secure.fordvehicles.com/cars/mustang/brochures/request1/index.asp)
tylko jedna mała uwaga ...wybierzcie New Yorki i wtedy wpiszcie zip kode 11222....wtedy sie uda Powoodzenia