Zobacz pełną wersję : Część filtra powietrza


peter1819
16-05-2005, 12:21
Witam ponownie na forum.

Panowie i Panie mam do Was ogromną prośbę.
Jakiś czas temu zamieściłem na forum zapytanie dotyczące brakującego elementu przy filtrze powietrza w Focusie 1.8 Tddi. Okazało się, że powinna tam być plastikowa rura dochodzącą do filtra powietrza, która zasysa powietrze z przodu auta i jest zamocowana po lewej stronie na przednim wzmocnieniu. Składa się ona z trzech części. Trochę to skomplikowane ale zorientowani wiedzą o co chodzi. Podobno występuje tylko w Dieslu. U ojca w Focusie brakuje tej części.
Od półtora miesiąca przeglądam Allego i pytam ludzi, ale nikt nic takiego nie ma. U mnie w mieście nawet nie ma szans coś takiego kupić. Najbliższa duża giełda to Słomczyn 120km. lub Poznań 250km. Nie bardzo się opłaca jechać i nie być pewnym czy się kupi.
Stąd moja prośba czy może ktoś z forumowiczów ma możliwość zakupienia takiego elementu i wyśle go do mnie za pobraniem lub po wpłacie na konto. Lub może ktoś ma jakiś sprawdzony namiar na osobę, która będzie miała coś takiego.

Z góry serdecznie dziękuję

Pawel
16-05-2005, 16:24
Popytaj w http://www.abscar.com.pl
Kod części to:
1072266- cała ta rurka(nie jest rozrysowana na poszczególne części, więc myślę , że to całość. Ostatecznie dopytaj sie dokładnie)
oraz 7297583- to jakas guma do trzymania tej rury-wlotu(koszt niewielki)

peter1819
19-05-2005, 11:40
Witam i zgóry serdecznie dziejkuję wszystkim za dzisiejsze życzenia.

Napisałem Maila do tego sklepu który polecił mi kolega i trochą mnie zamurowało cenę owej rurki.
Za kawałek plastiku życzą sobie raptem ... 122 zł... plus koszt przesyłki!
Razem z uchwytem gumowym ponad 150 zł.
Czy nie ma ktoś na zbyciu takiego elementu w tańszej cenie?

Pozdrawiam

Pawel
19-05-2005, 12:01
peter1819, O to i tak tanio. Spytaj ile to koszyuje w ASO :D

Jacek
19-05-2005, 23:26
peter1819, w przyszlym tygodniu byc moze bede mogl zalatwic taniej. Nie wiem jeszcze ile. Dam Ci znac jak bede wiedzial.

peter1819
26-05-2005, 10:11
Super. Byłbym bardzo wdzięczny.
Czekam.