Zobacz pełną wersję : c-max poszukiwany


Koyot.
29-10-2008, 12:54
witam.
poszukuję C-maxa z okolic wawy.
chciałbym zobaczyc jak pracuje wspomaganie oraz czujnik deszczu.
pozdrawiam i dzieki za wszlkie info

Gabrycha
29-10-2008, 13:10
cz. deszczu to tak:
zostawiasz wycieraczki w poz. 1. czyli raz na jakiś czas praca przerywana bardzo powolna. I już. Jak woda chlapnie ci na czujnik - ciemne okienko na szybie poniżej lustereczka - to ścierki same ruszają - a jak dużo wody leci to same regulują szybkość. - i tyle.
Tak na marg. to w tym samym miejscu jest cz. natężenia światła - automat do świateł - ale przy naszych przepisach bezużyteczny - światła całodobowe. Co poniktórzy zacieniają te zmirzchówki i mają "zawsze ciemno" al nie uważam żeby to był fajny pomysł coby rozruch robić na światłach. Jeśli by to zapalało światła za czhilę po zapłonie to i owszem ale przed niezbyt mi się to podoba. wolę nieco oszczędzić AKUMULATOR - zimą i tak po garach dostanie.

Koyot.
29-10-2008, 23:01
Witam
wielkie dzieki za wyjasnienia. Ja wiem jak to dziala ale niestety cos sie popsulo u mnie i chcialem sprawdzic czy to sie popsul sam czujnik czy cala centralka stad poszukuję kogos kto to ma w swoim aucie.
jeszcze raz dzieki za wyjasnienie
pozdrawiam.

Koyot.
31-10-2008, 11:21
czyżby nie było zadnego c-maxa w okolicach wawy??
pozdrawiam

Gabrycha
31-10-2008, 11:23
na bank że jest ich dużo - tylko kierowcy-właściciele są "niepiśmienni" a z komuterem to mają tyle do czynienia co im się wyswietlacze w autkach jażą i żażą... HEY

Koyot.
31-10-2008, 13:52
haha to czyzbym byl jedynym kierowcą c-maxa przegladajacym forum :)
hehe
pozdro

cartrige
31-10-2008, 15:12
Witam czytam forum i widze ze kazdy pomaga na odleglosc napisz gg 8391721 to sie umowimy