Zobacz pełną wersję : wygląd zdjęć


jokrzycho
22-05-2005, 12:46
Czołem,
ostatnio wszystkie zdjęcia dołączone do postów widzę bardzo niewyraźnie :( Wyglądają tk jakby były to negatywy lub zdjęcia o bardzo niskiej rozdzielczości, czy jest to "moja" wina, czy zmieniły się jakieś ustawienia :?:

Pawel
22-05-2005, 19:15
To są "miniaturki". Jak klikniesz takie zdjecie, to otworzy sie nowe okno i obraz w pełnej gali.

jokrzycho
22-05-2005, 19:27
Dzięki za poradę- działa :D, ale problem w tym, że ja do tej pory i miniaturki widziałem normalnie tzn. bez potrzeby dodatkowego klikania :shock:

Pawel
22-05-2005, 19:35
U mnie to róznie było, ale najczęściej (w sumie prawie zawsze) musze je kliknąć , aby zobaczyć normalnie.

marek34
22-05-2005, 19:55
To macie i tak dobrze. U mnie wcale nie ma dołączonych zdjęć. W Hyde Parku są np. ankiety, w których trzeba się wypowiedzieć o załączonych zdjęciach. Ja tych zdjąć nie widzę. Jest tylko sam tekst i tyle. Obrazki w przeglądarce oczywiście mam włączone.

Jacek
22-05-2005, 23:08
marek34, mam wrazenie, ze jednak Twoja przegladarka ma jakis "bug" (logowanie u innych dziala prawidlowo, zdjecia tez widac). Moze jakas nowsza wersje sciagnij? Albo przeinstaluj?

marek34
23-05-2005, 17:41
Mam najnowszą Operę 8. Dzisiaj próbowałem na IE i też jest tak samo, muszę się logować przy odpowiedziach na posty za każdym razem i obrazków też nie widzę. Może to problem z Avastem lub Kerio?

Pawel
23-05-2005, 17:51
Miałem w pracy Avasta i były same problemy, łacznie z tym , że otwierajac strone w FF mówiła mi , ze żadne pliki nie są skojarzone z nią :566: :640:

Greg
23-05-2005, 18:45
Ja mam Avasta i wszystko oki jest . System to Xp , przegladarka IE , zadnych problemow .
Pzdr.

Jacek
23-05-2005, 19:42
A ja mam Kerio - wszystko smiga bez zarzutu.
Moze sprobuj przeinstalowac Avasta i Kerio?

e-tlumacz
16-07-2005, 10:57
Miałem to samo - musialem sie logowac za kazdym razem po przejsciu do innego dzialu, czy wątku. Rozwiązanie jest proste :) (choć mi zajęło ze 2 miesiace zanim sie zorientowalem o co chodzi) - cos ci blokuje cookies, albo avast albo firewall albo ewentualnie opera (tez jej uzywam) - posprawdzaj w kazdym z tych programow, czy nie masz zablkowanych cookies (ciasteczek).
Nie pamietam gdzie to sie robiło w avaście, a nie wiem jakiego masz firewalla, ale jeśli chodzi o operę to wchodzisz Narzędzia-->Preferencje-->Zaawansowane-->Ciasteczka i tam zaznaczasz, żeby zawsze akceptowal ciasteczka.
Pozdrawiam i powowdzenia :)