Zobacz pełną wersję : [Galaxy 1994-2000] Pomocy silnik strzela w kolektor przy 4000 obr.


pawil2
08-11-2008, 07:35
Mam problem z strzelaniem w kolektor przy 4000 tyś. obr. vag pisze że skład mieszanki jest zły wymieniłem sondę i bez zmian
na gazie nie ma tego problemu . Paliwo idzie mi jak woda co z tym zrobić.Trace tygodniowo paliwa za 100 zł ,a używam tlko do zapalania i nie jeżdże na nim pomóżcie proszę (przepływomież sprawny ,ale pompa paliwa piszczy chyba się kończy )

motorek26
08-11-2008, 11:54
problem może polegać na tym że nie jeździsz na paliwie i wtryski sie zacieły i leją
pompa faktycznie jak piszczy to może być jej koniec chodź nie jest ona odpowiedzialna za tak duże spalanie uszkodzić sie mogła przez to że masz za mało paliwa w zbiorniku i nie ma odpowiedniego chłodzenia

subratri
08-11-2008, 14:57
pawil2, najpierw kable do przegladu i swiece, to podstawa!!
jakie jeszcze komunikaty masz z vaga? bo rozumiem ze sklad mieszanki poza granicami czy jakos tak, nie wyswietla Ci elektrozaworu filtra z weglem aktywnym??

pawil2
08-11-2008, 16:32
Jeżeli chodzi o vaga miałem jeszcze błąd czujnik chala g43 zwarcie do masy błąd sporadyczny, adaptacja sondy zła , ale sonda wymieniona i już błąd się nie pojawia. Jeżeli chodzi o wtryski to samichód od 3 miesięcy jeżdzi w gazie.Przewody i świece nowe łańcuchy nowe olej po wymianie. Mam już problem z odpaleniem muszę czekać aż pompa poda jak usłyszę że piszczy to samochód zapali