Zobacz pełną wersję : [S-MAX 2006-2015] Gwizdy w z przedniej szyby!!!!!


frydr
17-11-2008, 07:38
Witam,

Jestem nowy na forum i chyba jak większość zarejestrowałem się ponieważ mam denerwujący problem. Przerażający gwizd z przedniej szyby przy prędkości 80 -140 km/h, o dziwo przy 180km/h czasem zanika. Samochód stał 3 tygodnie w blacharskim serwisie PGD (autoryzowany Forda) na Uczniowskiej w Warszawie. Podobno cięzko nad nim pracowali parę razy wklejali szybę, oklejali elementy i oczywiście nic. Czy ktoś mógłby mi pomóc może miał coś podobnego albo zna jakieś dobre ASO. Kocham ten samochód ale ten gwizd jest straszny. W PGD gdy odbierałem mówili mi że czasem tak jest ... może opony albo coś. Ale i tak pewnie szybciej znajdę tutaj odpowiedź.

Pomóżcie.....

TZ_TeZet
01-12-2008, 04:12
No niestety nie pomogę ..... bo u mnie podobnie. Różnica jest taka, że w moim maxie powyżej 140 km/h to się dopiero zaczyna a nie kończy. Gwizd, po prostu gwizd. O ile mnie ucho nie myli gwizd pochodzi gdzieś z miejsca górnej uszczelki przedniej szyby. Chyba tam jest problem. Doraźnie go rozwiązuję radiem :fcp4 . Po prostu odrobinkę głośniej daję. Z drugiej strony nie mam aż tylu okazji na naszych wspaniałych drogach do rozwijania kosmicznych prędkości.
Pozdr,
TZ