Zobacz pełn± wersję : jaki warsztat do TDCI w Poznaniu?


wilbert
19-11-2008, 22:38
Witam,
Mam problem z migaj±c± sprężynk±. Możecie polecić jaki¶ warsztat w Poznaniu (poza ASO), gdzie mi to dokładnie zdiagnozuj± (komputer, próba przelewowa) i ew. naprawi± wtryski.

Z góry dzięki

Wilbert

senor_cruel
05-12-2008, 23:26
Hej,
ja swojego mondka (2.0 TDCI, 115KM) serwisuje zawsze w ASO Nagórscy (autoryzowana stacja Fiat/Lancia/Alfa).
Robia kazdy model samochodu, 3 tygodnie temu regenerowali mi wtryski, naprawiali EGR i pare innych, drobnych rzeczy.
Serwis jest solidny, syn wlasciciela, ktory jest szefem serwisu kocha te robote, do napraw wklada serce...
Polecam
ASO Nagórscy
ul. Północna 33 Łęczyca, na drodze Poznań-Mosina

rafiraptor
06-12-2008, 00:37
Hej,
ja swojego mondka (2.0 TDCI, 115KM) serwisuje zawsze w ASO Nagórscy (autoryzowana stacja Fiat/Lancia/Alfa).
Robia kazdy model samochodu, 3 tygodnie temu regenerowali mi wtryski, naprawiali EGR i pare innych, drobnych rzeczy.
Serwis jest solidny, syn wlasciciela, ktory jest szefem serwisu kocha te robote, do napraw wklada serce...
Polecam
ASO Nagórscy
ul. Północna 33 Łęczyca, na drodze Poznań-Mosina Ja byłem tam raz i więcej nie pojadę. Dlaczego? Bo za samo sprawdzenie sprawno¶ci amorów wykasowali mnie 5 dych (chcieli 6, ale łaskawie opu¶cili dychę). Za tę sam± usługę w stacji diagnostycznej, kawałek dalej (Luboń) płaci się 20 zł.