Zobacz pełną wersję : [Galaxy 2000-2006] Kody usterek.05D4


szerman
21-11-2008, 13:35
Witam wszystkich. Ja dalej w kwestii dogrzewacza ,ktory zachowuje sie dziwnie,raz dymi,z rurki wydechu kapie ropa ,dymi,chuczy ,i zaraz cichnie,znalazlem i wymienilem na nowy,czujnik temperatury,ktury uruchamia dogrzewacz,ale nic to nie dalo.Po kolejnej prubie wogule zamilkl.PodlaczylemWAGA....gdzie pojawila sie informacja 05D4 BLOKADA FUNKCJI oraz0581 POWTARZAJACE SIE PRZERWANIE PODGRZEWANIA przeciesz to wiem..... Gdzie tkwi usterka .. moze mi ktos z kolegow cos podpowie..POZDRAWIAM...

dkdaniel
21-11-2008, 15:23
temat juz przerabiany, np. tutaj: viewtopic.php?f=25&t=22679&st=0&sk=t&sd=a (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?f=25&t=22679&st=0&sk=t&sd=a)

Stefano
22-11-2008, 08:55
Witam wszystkich. Ja dalej w kwestii dogrzewacza ,ktory zachowuje sie dziwnie,raz dymi,z rurki wydechu kapie ropa ,dymi,chuczy ,i zaraz cichnie,znalazlem i wymienilem na nowy,czujnik temperatury,ktury uruchamia dogrzewacz,ale nic to nie dalo.Po kolejnej prubie wogule zamilkl.PodlaczylemWAGA....gdzie pojawila sie informacja 05D4 BLOKADA FUNKCJI oraz0581 POWTARZAJACE SIE PRZERWANIE PODGRZEWANIA przeciesz to wiem..... Gdzie tkwi usterka .. moze mi ktos z kolegow cos podpowie..POZDRAWIAM...

A dlaczego ty tu tak obniżasz poziom tego forum, pisząc z ochydnymi błędami, popraw !

Masz niesprawny układ zapłonu piecyka, najprawdopodobniej to będzie wypalone sitko na świecy. Sprawdż też czy elektryczna pompka obiegu płynu działa prawidłowo, po wyłączeniu silnika powinieneś ją jeszcze jakis czas słyszeć, jest za filtem paliwa.