Zobacz pełną wersję : Sierra MK2 2.0 DOHC LPG


Pawel
27-11-2008, 20:06
w ta sobote jade ogladac Sierre MK2 2.0 DOHC EFI LPG
nigdy nie mialem stycznosci z tymi autami, prosze was o pomoc, na co zwracac uwage przy kupnie
prosze was ogolnie o rady.

z gory dzieki za pomoc i przepraszam jesli byl juz podobny temat ale nie mam czasu zeby przeszukac forum.

tomiscorpio
27-11-2008, 21:10
wez kogos kto sie zna, np ze sierrafanu.

Bo na wszystko trzeba zwracac uwage.

Pawel
27-11-2008, 23:02
zalogowalem sie na tamtym forum, i nie moglem założyć żadnego tematu :fcp5 albo jestem tepy albo .... juz sam nie wiem co ale nie moglem naprawdę nic napisać, patrzyłem się na stronę 5 min i ni hu hu

kat
28-11-2008, 07:48
musisz sie zarejestrowac i czekac na decyzje admina,a druga sprawa to na SF jest juz jeden nick -Bialy
a wracajac do samochodu
silnik-odpal na zimnym,zobacz jak dlugo swieci kontrolka oleju,czy mocno stuka po odpaleniu i jak dlugo,czy w trakcie pracy stukaja szklanki i jak zachowuje sie rozrzad(ma byc cicho pod deklem zaworowym, z przodu silnika i nic nie klekotac),czy ma plyn w zbiorniczku wyrownawczym itp.To tak w skrocie,jak zachowuje sie skrzynia itp.
zawieszenie-wahacze,gumy na wahaczach,o takich rzeczach jak tarcze ,klocki nie mowie,a i tak przypuszczam ,ze jak ktos sprzedaje to beda do wymiany.
blacha-nadkola tyl(lepiej kupic z odrobina rdzy i zrobic samemu dobrze, niz poprawiac po innych co robia na szybko zeby sprzedac)

_holek
28-11-2008, 08:16
Nie przejmuj się dużym przebiegiem. Mój ojciec miał właśnie taką sierrę i zrobił nią pół miliona kilometrów. Kilka lat temu sprzedał ale czasem ją jeszcze widzę na mieście ;-)

pawelszakal
28-11-2008, 08:47
Moja miala 640000 z czego duza czesc to na gazie przejechana. Tylko zaczela brac olej wiec na to uwazaj.

kat
28-11-2008, 12:09
najwazniejsza blacha,jak progi,podluznice zdrowe i nie ma gnicia to z mechanika i zawiasem zawsze sobie mozna dac rade

Pawel
28-11-2008, 14:02
ja ogolnie chce zeby mi autko posluzylo do lata, jak bedzie warto to bede chcial auto calkowicie do driftu przerobic.

ogolnie dzieki za rady