Zobacz pełną wersję : [Galaxy 2000-2006] [sharan] Palące się spryskiwacze


Klaif
28-11-2008, 11:14
Witam mała przestroga. Dziś jadąc rano do pracy włączyłem grzanie przedniej szyby [ogrzewane spryskiwacze też]. po ok 20km straszny smród nie mogłem patrzeć i aż tchu mi zabrakło... otworzyłem okno szybko wywietrzało. Myślałem że wjechałem w jakiś dym...
Wszystko działało więc jechałem dalej. W ciągu dnia zauważyłem że tylko jeden spryskiwacz pryska na szybę i to słabo. Okazało się że spryskiwacz od pasażera spalił się i to doszczętnie nadpalając przy okazji część podszybia i rurkę z płynem.
Więc mała przestroga uwaga na spryskiwacze. Teraz nie mogę nigdzie znaleść spryskiwaczy nawet używanych z podgrzewaniem... najlepiej komplet z oprze wodowaniem i rurką... Wie ktoś może gdzie to szukać?? na allegro nie znalazłem

D245
28-11-2008, 16:05
Dzwon do ludzi wystawiajacych czesci do twojego modelu - wiadomo ze mimo ze maja cale auto na czesci to nie wystawiaja kazdej pierdulki tylko najbardziej poszukiwane czesci bo musieliby od kazdej aukcji zaplacic oplate za wystawienie.

Stefano
28-11-2008, 18:00
Witam mała przestroga. Dziś jadąc rano do pracy włączyłem grzanie przedniej szyby [ogrzewane spryskiwacze też]. po ok 20km straszny smród nie mogłem patrzeć i aż tchu mi zabrakło... otworzyłem okno szybko wywietrzało. Myślałem że wjechałem w jakiś dym...
Wszystko działało więc jechałem dalej. W ciągu dnia zauważyłem że tylko jeden spryskiwacz pryska na szybę i to słabo. Okazało się że spryskiwacz od pasażera spalił się i to doszczętnie nadpalając przy okazji część podszybia i rurkę z płynem.
Więc mała przestroga uwaga na spryskiwacze. Teraz nie mogę nigdzie znaleść spryskiwaczy nawet używanych z podgrzewaniem... najlepiej komplet z oprze wodowaniem i rurką... Wie ktoś może gdzie to szukać?? na allegro nie znalazłem
U mnie szyba grzeje najwyżej 5 minut, sama sie włącza i wyłącza, to się pewnie podgrzewcze dysz nie zdążą spalić, można też sterować przyciskiem, ale nie wiem czy wtedy sama sie rozłaczy, muszę sprawdzić, a automatycznie to jedynie wtedy kiedy jest jej zimno, :552:
Pozdr.

wacek_pl
30-11-2008, 20:05
:fcp18 Witam u mnie jest to samo podgrzewanie szyby trwa około 5 min, ale spryskiwacze nie działają z powodu urwanych przewodów elektrycznych, i szukam gdzieś sprawnych :fcp18