Zobacz pełną wersję : [Mk7] nieszczelna tylnia klapa


_Maciu_
14-12-2008, 14:04
Witam ! mam taki problem ze podczas jazdy szumi mi stylu auta i juz to sprawdzilem i wiem ze klapa jest nie szczelna, probowalem ja regulowac na zawiasach, zamkiem i takimi ogranicznikami ale jakos nie dalo rady, mial ktos cos podobnego moze ? albo czy jakis blacharz mi jest wstanie to dobrze dopasowac ??
Dzieki pozdro

Magik123
14-12-2008, 14:14
A co chcesz spawac klape do nadwozia?

motofan84
14-12-2008, 14:50
_Maciu_ na początek daj zamek do samego dołu i wyreguluj ograniczniki by się ładnie zamykało i klapa nie tarabaniła, potem zdejmij uszczelkę, weź gumowy młotek i popodbijaj od dołu rant na którym osadzona jest uszczelka tak by poszła do góry. U mnie pomogło :fcp4

_Maciu_
14-12-2008, 17:04
Oki sprobuje tak zrobic, co prawda z zamkiem juz walczylem ale jakos mi nie wychodzilo, zrobie jak napisales, zobaczymy mam nadzieje ze mi tez pomoze, Dziekowac, pozdro

Magik123
14-12-2008, 21:34
A nie masz przypadkiem luzu na zawiasach, u mnie jest spory i zebym nie wiem jak regulowal to i tak sie tlucze.

_Maciu_
16-12-2008, 21:41
Luzu nie mam, ale mialem z jednej strony wlozona zwykla sróbke ta ktora laczy obudwa zawiasy, wiec dorobilem sobie nowa taka na styl orginalnej i to tez dalo poprawe ale w weekend bede mial czas to troche postukam mlotkiem tak jak wyzej pisales :). Pozdro