Zobacz pełną wersję : ktoś mi porysował zderzak.........


kinga
17-12-2008, 21:34
dziś miałam mega pecha podczas zakupów w gdańskiej castoramie po powrocie do auta zauważyłam, że ktoś zawadził o mój samochód :(((((((((((((( porysował mi prawdą stronę zderzaka :(((((((( jestem okropnie zła i załamana bo nie udało sie pracownikom monitoringu odczytać z kamer numerów samochodu który zawadził o mnie:((((((( czy moglibyście polecić godny zaufania i nienajdroższy zakłąd lakierniczy w trojmieście na szczęście nie połamał zderzaka tylko paskudnie go otarł ....

z góry dzięki za pomoc
k i n g a

Janekpol
17-12-2008, 22:32
Niestety znam ten ból. Ja mam uszkodzony zderzak i blotnik (błotnik to nawet kolo kocioła:) mi ktoś uszkodził). Ulubiona stawka lakiernikow to ok 300zl. W przypdaku zderzaków polecam roboty nawet chałupnicze typu przetarcie tego oraz lakier w sprayu. Jeśłi Tobie to mocno nie przeszkadza to bym to odpuscil- niedlugo ktos znowu stuknie a taniej wyjdzie naprawa kilku rzeczy jednoczesnie.

kinga
19-12-2008, 23:42
na szczęście już po naprawie lakierniczej:) i śladu nie ma :) w związku z tym humor nareszcie mi powróćił:) :fcp1

pozdrawiam
k i n g a

t_bart
21-12-2008, 00:09
A podzielisz się może gdzie i za ile naprawiłaś? Bo może i ja się zdecyduję na drobną poprawkę.

kinga
28-12-2008, 22:01
naprawa kosztowała 100zł a warsztat znajduje się na ul. Kartuskiej 245 w Gdańsku na prv. mogę podać numer telefonu