Zobacz pełną wersję : Niemiła wiadomość radary na 10


michu-6
07-06-2005, 14:59
Gminy zainwestowały w tanie zródło dochodów dokładnie Wyrzysk i Sadki trzepią fotki na całego , uwaga na stojace na poboczu samochody dostawcze z otwartymi drzwiami ( w Wyrzysku strary T4 ) - sprawdzone przyjemnośc dwie stówy

Bądzcie czujni

misiek
07-06-2005, 17:52
chcesz powiedziec ze sa w nieoznakowanym miejscu ? To tak mozna? do tej pory jak spotkalem sie z fotoradarami to zawsze byl wczesniej znak informujacy ze bedzie fotoradar.

robal
08-06-2005, 07:17
Wydaje mi się, że nie ma obowiązku informowania o fotoradarze. Tak samo jak w przypadku wideorejestratorów w nieoznakowanych policyjnych wozach :)

I jak mnie pamięć nie myli (gdy jechałem w poprzednie wakacje) przed miejscowością Golina za Koninem jest taki fotoradar, a tabliczki informującej przed nim nie było.

michu-6
08-06-2005, 08:27
Nie wiem jak dokładnie stanowia przepisy ale atrap jest cała masa , tablic fotoradar czy kontrola radarowa też , a całość przypomina zabawe w kotka i myszkę , ostatnio w Poznaniu widziałem scenkę strażnik siedział przy radarze z radiem a koledzy 200 m dalej pisali mandaty uwieżcie była kolejka po te mandaty z zewnatrz to ciekawie wyglądało ale niezazdrościłem pechowcom

misiek
08-06-2005, 08:59
Wszystkie ktore widzialem do tej pory byly wczesniej oznakowane, nie tylko w Krakowie. Raczej nie trzymam sie zbytnio przepisow, wiec powinienem nie jeden otrzymac.
Pamietam nawet burze ktora byla w tej sprawie na poczatku. Kiedy to postawili fotoradary, a nie mogli ich uruchomic bo nie mieli znakow infoacyjnych zeby postawic przed radarem.
Co do wideoradarow w radiowozach to co innego. Tam jestes zlapany na goracym uczynku. Ja mysle ze tu bardziej chodzi o to zebys nie mogl podwazyc ze byloby inaczej.