Zobacz pełną wersję : [mk6] regulacja linki od SPRZĘGŁA


kosciak
24-12-2008, 14:07
jak podciągnąć linke?? przy pedale nie mam żadnej regulacji, i prosze jak ktoś chce pomóc to niech pisze a jak nie to niech sie nie przyczepia do wszystkiego byle by cos napisać .... żal jacy tu ludzie

radekbox
24-12-2008, 14:22
jesli nie ma regulacji na pedale, to juz nie ma zadnej fabrycznej regulacji...
a jesli sprzeglo jest jeszcze oki, to pozostaje tylko wymienic linke

brajdak
25-12-2008, 02:36
fabrycznie moze i nie ma regulacji ale chyba mozna przesunac np pod maska lape przy sprzegle bo ona jest na zabkowanym walku osadzona wiec o jeden zabek i sobie przestawisz. Ale pamietaj ze to nie jest dokladna regulacja. Mozesz tez np podlozyc nakretke pod linke albo pancerz ale proponije jednak pod koniec linki podlozyc. Nadciac nakretke zeby linka sie zmiescila, zalozyc na linke przy samym koniuszku i lekko zaklepac zeby ta nacieta szczelina zniknela. Nie sa to profesjonalne rozwiazania ale dla upartego nic trudnego i bedzie dzialalo jezeli chodzi ci o naciaganie linki.

kosciak
25-12-2008, 12:58
oki dzieki, sprubuje, jutro zmontuje sobie jakiś podescik, wjade essim i zobaczymy moze cos wykombinuje

kosciak
27-12-2008, 09:38
nie ma żadnych kurde regulacji, a kombinować też nie bede, postanowiłem wymienić linke i półksiężyc, teraz tylko jak :D napisałby ktoś tak mniej wiecej w kolejnosci jak i za co sie mam brac :PP

motorek26
27-12-2008, 10:16
przy skrzyni linke zdejmiesz bez problemu półksiężyc to troszke zabawy trza dać nura do pedałów odpinasz zapinke która jest na ośce wyjmujesz ośke tak żeby zdjąć pedał sprzegła jak go zdejmiesz masz dojście już do półksiężyca a drugi koniec linki jest właśnie na nim

kosciak
27-12-2008, 11:49
dobra chłopaki skonczone i działa :D

linki wymieniać nie trzeba było ( niepotrzebny zakup no ale przyda sie na przyszłość), cała wina tkwiła w półksiężycu, coś tam popękało chyba ( bo to plastki zwykły ) i nie przeskakiwał a jak pociągnołem to pękł w pół :/ troszke sie tam nakombinowałem ale w sumie w godzinke wszystko zrobiłem i pięknie biegi chodzą :)


ps acha dzieki dla kazdego ktory chciał pomóc