Zobacz pełną wersję : [MK6] Wskaźnik paliwa i światła


lukilodz83
31-12-2008, 07:31
Mam jeszcze 2 problemy:
1. W essim mam elektrycznie opuszczane światła (6 stopni), bo to wersja kombi więc jak jest duży bagaż to obniżam klosze, żeby nie świecić po oczach i wydaje mi się, że nie podnoszą się do końca i świecą za nisko. Czy ktoś miał coś takiego, wiem, że pewnie poradzicie jedź do warsztatu to ci sprawdzą ale nie o to chodzi, tylko czy sam mogę jakoś coś z tym zrobić?
2. Jak zatankuję do pełna albo prawie na full to z początku wskaźnik paliwa idzie do góry ale po zatrzymaniu się na światłach albo podczas jazdy spada i to daleko za zero na około -1/4 :fcp9 , a po chwil powoli wraca do góry, czy może to być pływak od wskaźnika i jak tak to czy trudno się do niego dostać, bo wnioskuje, że jest on w baku paliwa, czy może ma ktoś jakiś pomysł co to ?
Z góry dzięki za pomoc i Happy New Year

szawello
31-12-2008, 08:47
Podjedż pod ściane zapal światła ustaw na 0 otwórz maske i na reflektorach po lewej i prawej są plastikowe śruby jedna podnosi - opuszcza reflektor druga prawo-lewo możesz tak ustawić sobie sam (nie będzie to jednak nigdy super) . Jest w baku podnieś tylną kanape-pływak

lukilodz83
31-12-2008, 09:31
Dzieki wielkie za odpowiedz moze jeszcze dzis znajde troche czasu, wczesniej koncze prace to bedzie jeszcze widno i rzuce okiem co i jak.

brajdak
31-12-2008, 09:51
Co do siwatel to tak jak kolega pisal, ja po podniesieniu tylniego zaweiszenia musialem ustawic sobie swiatla i wystarczy poprostu przekrecic o tyle samo obrotow w jednej i drugiej lampie i powinno byc ok. Tylko nie pomyl srobek i w bok nie przestaw.