Zobacz pełną wersję : Nie odpalił, skubaniec....


jarekvolvo
06-01-2009, 22:17
Witam !!!
Grrrrr... Wini zastrajkował... . Rano poszedłem go odpalić, by się nieco pogrzał i "rozluźnił" oleje... zapalił od pierwszego strzału, pochodził kilka minut. Wróciłem do domku, pożarłem śniadanko, wyszedłem, wsiadłem i ..... kicha. Rozrusznik kręci jak "gupi" a fura nie pali. Może na początku miał ze trzy zapłony.... . Ki diabeł - zapalił mimo mrozu minus 21, a za chwilę cisza ???
Złym okrutnie i nie mam pomysłu..... .
Miłego wieczorka !!
Jarek.

orzech1
07-01-2009, 20:40
:fcp9 - pompa paliwa podaje Ci paliwo ?? :fcp4

orzech1
07-01-2009, 20:41
:fcp9 - pompa paliwa podaje Ci paliwo ?? :fcp4

jarekvolvo
07-01-2009, 22:20
Brzęczeć - brzęczy. Z rury czuć paliwo. Jednak sporo jeździłem na rezerwie, mogło zassać śmieci albo wody :-(... . Nie miałem czasu ( ani chęci, brrrrr,,, ) do sprawdzania choćby bezpieczników... . Poczeka do "ciepełka" :-)
Miłej nocki !!
J.

orzech1
08-01-2009, 21:16
no jak z rury"czuć"paliwo to nie może być pompa! - sprawdź czy jest prąd na świeczkach :fcp4

jarekvolvo
09-01-2009, 08:30
No, właśnie.... . tak, jakby brakło iskry...czy możliwe jest "zamarznięcie" komputera-sterownika ??????

sirAW
10-01-2009, 00:03
Siemka!
"Pomerdaj" wszystkimi kablami i przewodami, sprawdź styki i wszelkiego rodzaju kostki łączeniowe.
Nie wiem czy uwierzycie ale u mnie, pod wpływem mrozu skórczył się przewód od kompa gazu i nie mogłem odpalić. Tak się skrócił, że wypiął się częściowo z wtyczki i komp nie rozdzielał sygnału na benzynę i gaz.Już też podejrzenia były na pompę paliwa pomimo, że "bzykała".
Pozdro!

jarekvolvo
10-01-2009, 10:06
Jak powróci ciepełko :fcp2 , to pomerdam - też skłaniam się ku takiej przyczynie - bo co innego, kiedy wcześniej było OK, a tu odciął, jak immo...