Zobacz pełną wersję : co mysllicie o takich zderzakach?


Pawel
13-01-2009, 09:24
panowie musze kupic zderzak do mondeo
co myslicie o tym cudzie?
http://moto.allegro.pl/item521066717_zd ... _nowy.html (http://moto.allegro.pl/item521066717_zderzak_przedni_belka_ford_mondeo_93 _96_wawa_nowy.html)
bo ja mam podejrzenia ze to wogole nie bedzie dobrze spasowana itd
kupowal ktos kiedys cos takiego?

Mariusz
13-01-2009, 09:33
Kup lepiej używkę na szrocie lub giełdzie. W tym z allegro trzeba podkład , uplastyczniacz itd. W używce zmatowić i pomalować z uplasyczniaczem. No i w używce pewność, że wszystko pasuje!

krogulc
13-01-2009, 17:42
Myślę że jak zwykle by coś nie pasowało z mocowaniami i także jestem za używką będzię pewniejsza :fcp1

satanael
13-01-2009, 19:53
jaro81, jak miałem jeszcze MKI kupiłem taki zderzak i pasował bardzo ładnie. Delikatnie gdzieś ostawał, chyba przy nadkolu. Po 2 zamienniki są twardsze niż oryginalne. Za oryginał na szrocie mu z 4 stówki zawołają

wojtbf1
13-01-2009, 20:04
Za oryginał na szrocie mu z 4 stówki zawołają

Ta, tylko trzeba go jeszcze zdobyć.
Ktoś niedawno szukał z naszych okolic orginału,sam nawet pomagałem w poszukiwaniach,ciężko trafić.
Nawet największe szczecińskie szroty nie miały czegoś takiego :fcp26

satanael
13-01-2009, 20:19
Za oryginał na szrocie mu z 4 stówki zawołają

Ta, tylko trzeba go jeszcze zdobyć.
Ktoś niedawno szukał z naszych okolic orginału,sam nawet pomagałem w poszukiwaniach,ciężko trafić.
Nawet największe szczecińskie szroty nie miały czegoś takiego :fcp26
u nas najłatwiej w xedosie koło stobna. Z tego co wiem to przeważnie na stanie mają dość często
Dlatego lepiej kupić zamiennik bo oryginał jest jak jajeczko:)

bambelo
14-01-2009, 15:54
... no do twardych nie należą :fcp5 ponieważ sam mam teraz popękany zderzak plus grill po kolizji z sarną przy małej prędkości - niektórzy wiedzą o czym pisze bo sami widzieli na żywo jak to wygląda :fcp26
Na razie tak jeżdzę bo gdy cieplej się zrobi to uszkodzenia usunę własnymi siłami.

wojtbf1
14-01-2009, 20:51
Za oryginał na szrocie mu z 4 stówki zawołają

Ta, tylko trzeba go jeszcze zdobyć.
Ktoś niedawno szukał z naszych okolic orginału,sam nawet pomagałem w poszukiwaniach,ciężko trafić.
Nawet największe szczecińskie szroty nie miały czegoś takiego :fcp26
u nas najłatwiej w xedosie koło stobna. Z tego co wiem to przeważnie na stanie mają dość często
Dlatego lepiej kupić zamiennik bo oryginał jest jak jajeczko:)
No właśnie w tedy jak szukalismy to nie mieli. :fcp26