Zobacz pełną wersję : Kupno KA BARDZO PILNE


lysy68
17-01-2009, 15:25
witam
moja mama chce kupić Ka ale nie bardzo wiem na co zwracać uwage przy kupnie tego autka?
-Jakie są jego wady i zalety
-co sprawdzić przed kupnem
-jakie są usterki standartowe tego autka
-czy koszty eksplatacji typu częsci i inne są wysokie
-czy ogólnie polecacie to autko
bardzo proszę o szybką pomoc i opinnie w tej sprawie gdyż jutro jade na giełde do słomczyna rozejzec sie za takim właśnie autkiem

lysy68
17-01-2009, 15:53
żeby niektórych nie urazić z forum to odrazu napisze że przepatrzyłem temat ka ale konkretnych i wyczerpujących odpowiedzi to nie doczytałem się na postawione przeze mnie pytanka :fcp1

Iwo
17-01-2009, 20:21
Od razu powiem - nie kupuj bo się sypie i jest drogi w utrzymaniu - miałem 7 lat więc coś o tym wiem :fcp3
Chyba, że nie starsze jak 2 lata - wtedy jeszcze ok 4 lata można pojeździć. Na resztę pytań odpowiedzi znajdziesz tu: www.kaklubpolska.pl (http://www.kaklubpolska.pl)

bary
24-01-2009, 20:34
Karoseria rdzewieje, wycieki oleju pod uszczelką zaworów.
Troche za dużo pali, problemy z wolnymi obrotami.
Ogólnie dobre auto dla kobiety.

lysy68
25-01-2009, 08:36
no troche poczytałem na jego temat i mam wachanie czy warto wogóle inwestowac w to auto :fcp9

bary
25-01-2009, 11:04
no troche poczytałem na jego temat i mam wachanie czy warto wogóle inwestowac w to auto :fcp9

Jeżeli w dobrym stanie - czemu nie?

Pawel
27-01-2009, 11:59
no troche poczytałem na jego temat i mam wachanie czy warto wogóle inwestowac w to auto :fcp9

Jeżeli w dobrym stanie - czemu nie?

Może uda się trafić na technicznie niezłe auto, ale walka z korozją i tak w przypadku Ka nikogo nie ominie. Moim skromnym zdaniem, lepiej poszukać czegoś innego.

maciek911
01-02-2009, 20:47
Jeśli ma się odrobinę samozaparcia i przymknie oczy na drobne usterki to Kaczka nie jest wcale taka zła.

Ogólnie największym zagrożeniem dla Ka jest korozja. Cała reszta psuje się chyba podobnie jak w innych markach.

Ale wybór należy do Ciebie ...

Pozdrawiam, 911.