Zobacz pełną wersję : [mk3 - Wroclaw] Potrzeba zdiagnozować - N I E A S O


nedlog
20-01-2009, 17:43
Witam,
to moj pierwszy post na forum wiec przede wszystkim chcialbym przywitac sie z Wami serdecznie.
Pare dni temu stalem sie jak narazie bardzo szczesliwym posiadaczem mondeo 2.0 tdci.
Jak to zwykle po zakupie auta o nie do konca wiadomej przeszlosci serwisowej, chcialbym wymienic w nim
filtry, olej i inne czesci eksploatacyjne. Do tego mysle ze warto by podpiac moja czarna
bestie pod komputer celem wczesnego wykrycia (oby nie!) sypiacych sie wtryskow i/lub kola
dwumasowego.

Czy mozecie polecic jakis warsztat we Wroclawiu, gdzie moglbym tego dokonac w miare krotkim
czasie? Dodam jeszcze ze mieszkam za granica i we Wroclawiu bede zaledwie 2 gora 3 dni.

Od razu tez podziekuje za ew. skierwoanie do wroclawskich ASO forda z przyczyn chyba ogolnie znanych:)

Jacek
31-01-2009, 01:42
Witamy. Mozesz sprobowac tu: viewtopic.php?p=526722#p526722 (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?p=526722#p526722) . Rozrzad jest na lancuchu, wiec wymiana raczej zbedna.

basil_MKP
04-02-2009, 09:14
Witamy. Mozesz sprobowac tu: viewtopic.php?p=526722#p526722 (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?p=526722#p526722) . Rozrzad jest na lancuchu, wiec wymiana raczej zbedna.

Również polecam :)

Arti
04-02-2009, 09:23
Jak to zwykle po zakupie auta o nie do konca wiadomej przeszlosci serwisowej, chcialbym wymienic w nim filtry, rozrzad, olej i inne czesci eksploatacyjne.

Polecam Caros na Warsztatowej.

Do tego mysle ze warto by podpiac moja czarna
bestie pod komputer celem wczesnego wykrycia (oby nie!) sypiacych sie wtryskow i/lub kola
dwumasowego.

Czy mozecie polecic jakis warsztat we Wroclawiu, gdzie moglbym tego dokonac w miare krotkim
czasie? Dodam jeszcze ze mieszkam za granica i we Wroclawiu bede zaledwie 2 gora 3 dni.

Od razu tez podziekuje za ew. skierwoanie do wroclawskich ASO forda z przyczyn chyba ogolnie znanych:)

Nie skreślałbym tak ASO jeżeli chodzi o podpięcie pod kompa ponieważ miałem okazję pojeździć sobie po różnych warsztatach wrocławskich i miałem sporo nietrafnych diagnoz a nawet diagnozę (po podpięciu pod kompa), że trzeba całego kompa wymieniać.
Po takich przeżyciach pojechałem do ASO na diagnozę...fakt za 200zł ale trafna w 100%.

basil_MKP
05-02-2009, 12:55
Polecam Caros na Warsztatowej.



To Caros już MKIII diagnozuje?
Nie dawno brać się nie chcieli .

nedlog
11-02-2009, 23:54
a jaka cena diagnozy w Carosie i ogolnie "nie w aso"?

GrekuPL
13-02-2009, 20:58
podjedź na nowodworską do Pana Tomka...504024662 telefon do mecha...spokojnie podjedź na diagnozę...porozmawiasz z nim chwilę i zrozumiesz czemu on jest polecany...zna się na rzeczy... :fcp26