Zobacz pełną wersję : Witam - poszukuje machanika


Bierut77
02-02-2009, 15:13
Poszukuje mechanika do mojego fordzika zw okolicach Ostródy
może macie kogoś godnego polecenia

Zawory rano trochę mi klekoczą na zimnym - czy mam się martwić - chciałbym się poradzić?

motorek26
02-02-2009, 18:11
to podjedź na regulacje

wojci1
13-02-2009, 15:12
Witam. Jaka regulacja ty masz hydraulikę na zaworach. Będziesz je słyszał przez chwilę do puki nie dojdzie olej.

kristof70
03-02-2010, 06:32
Poszukuje mechanika do mojego fordzika zw okolicach Ostródy
może macie kogoś godnego polecenia

Zawory rano trochę mi klekoczą na zimnym - czy mam się martwić - chciałbym się poradzić?

moge ci polecić dobrego mechanika ale z olsztyna

CIABAH
03-02-2010, 11:35
kristof kogo?

kristof70
03-02-2010, 11:44
Już kiedyś pisałem o tym, z czystym sumieniem polecam zakład mechaniki na kanta, serwisowałem tam 2 swoje poprzednie auta, moi kumple też, ostatnio postawili na nogi auto mojego kolegi i wcale nie drogo, za części zakupione dostajesz fakturke, sam wybierasz czy chcesz oryginały czy zamienniki. Właściciel równy gość.

bohunik
03-02-2010, 12:29
bierut77 uzupełnij profil

Pawel
10-02-2010, 20:29
W Olsztynie jest bardzo dobry mechanik, ma serwis na Armii Krajowej, zaraz za CPN - em po prawej stronie jest wjazd ''POŁOCZAŃSKI'', w zasadzie jest on za tym CPN - em. Ma 7 lat doświadczenia w FORDZIE, naprawiałem swojego mondka, szybki czas naprawy, solidnie i przystępne ceny za części i robocizne

greenbooy
29-03-2010, 20:10
to Pana POŁOCZAŃSKIEGO wybieram się w środę właśnie. Dostałem jego ulotkę i sie zasnatawiałem, czy nie będzie lipy. Ale jak mówicie, że koleś jest ok to się cieszę. Czeka mnie wymiana oleju podpięcie do komputerka i niebawem wymiana końcówki stabilizatora bo niestety tłucze na dziurach, których nie brakuje u nas, a tam siedzi teraz jakis kiepski zamiennik. ;/

pupek86
22-05-2010, 21:02
Poszukuje mechanika do mojego fordzika zw okolicach Ostródy
może macie kogoś godnego polecenia

Zawory rano trochę mi klekoczą na zimnym - czy mam się martwić - chciałbym się poradzić?

Jasiukiewicz, Ostróda ul. Prusa 10. Naprawia elegancko, bierze trochę więcej niż amatorzy w garażach, stare części pokazuje po wymianie żeby nie było że coś podmienione. na nowe części pokazuje fakturę. Ja u niego serwisuje mondziaka i jestem bardzo zadowolony.