Zobacz pełną wersję : Czujnik cofania- montaż


dyha
04-02-2009, 14:27
Witam,
Czy macie jakieś namiary na kogoś kto umie porządnie i po względnie akceptowalnej kwocie zamontować czujniki cofania? pojeździłem trochę dzisiaj i koszt trochę mnie zaskoczył. Czujniki 170 - 230 zł a sam montaż 250 - 300 zł. Trochę rozbój,
Nigdy sam nie bawiłem się w takie rzeczy i choć nie wydaje się to skomplikowane to nie chciałbym np. wyciąć dziur w złym miejscu czy bawić się w odkręcanie zderzaka, zresztą nie mam na to wystarczająco czasu.

markotek
05-02-2009, 13:26
Powiem Ci że niestety takie są ceny jutro jestem u Kumpla na warsztacie to sie go dopytam czy jest szansa na zniżki dla FORDA :) a tak na marginesie podjedziesz dzisiaj się "przedstawić" znaczy cobyśmy autko poznali?

dyha
05-02-2009, 15:47
Szczerze mówiąc już byłem prawie zdecydowany i miałem się wpisać na listę, ale dwa dni temu dowiedziałem się że jeszcze czeka mnie nieplanowana wizyta w pracy na koniec dnia, muszę spełnić jeden z przykrych obowiązków no i nici z "przedstawienia się" w tym tygodniu. Jak mi się inaczej rozłoży plan zajęć na przyszły tydzień to zawitam z wielką chęcią.

A gdybyś dowiedział się czegoś w warsztacie to będę wdzięczny za "cynk" w tej sprawie

Wodniak
05-02-2009, 16:05
Dyha mi w aso jak chciałem jeden dokupić to za sztukę mi policzyli 300 zl :) to im podziękowałem ;p kupiłem gdzie indziej xD

dyha
05-02-2009, 16:08
Dyha mi w aso jak chciałem jeden dokupić to za sztukę mi policzyli 300 zl :) to im podziękowałem ;p kupiłem gdzie indziej xD

I dlatego nawet do nich nie zaglądam :fcp4

markotek
06-02-2009, 21:50
Witam
Byłem pytałem i przy okazji zagazowałem swoje MKIII
montaż około 150 zł a co do czujników to nie pytałem bo jest tego sporo więc najlepiej chyba w swoim zakresie ewentualnie możesz go dopytać.
tel 502544260 Krzysiu
zakład ma na Jerzmanowskiego koło myjni na wylocie do Wielickiej.

iAntonio
01-03-2009, 18:29
dziś kupiłem czujniki za 100 zł na giełdzie w Gliwicach.Montaż podobno łatwy tylko że instrukcja mało jasna a do tego po angielsku :) czy ktoś poradzi co-gdzie-jak? tzn w jakiej odległości od siebie, gdzie podłączyć zasilanie itd