Zobacz pełną wersję : Ford Club Polska w serwisie "Nasza Klasa"


BolFrank
05-02-2009, 09:47
Witam, wpadlem na pomysl aby pokazac nasze forum w serwisie "Nasza Klasa" a co za tym idzie poznac sie troszke z innej strony, wszystkich chetnych & odwaznych prosze o dodawanie sie w trybie natychmiastowym poniewaz jest to nowe konto na "klasie" i niestety jest nas tam jeszcze malo, oby to sie szybko zmienilo :fcp4
Aby dodac sie prosze kliknac w linka ponizej a nastepnie w bialy napis Ford Club Polska
Masz Forda ? ... dolacz do Ford Club Polska na Naszej Klasie: http://nasza-klasa.pl/card/23004695/79cc83ce1a

PS. Mam nadzieje ze pomysl nie polegnie na starcie ... :fcp3
Prosze Adminów, Moderatorow, Klubowiczow jak i cala reszte Uzytkownikow forum o pomoc w rozreklamowaniu tej akcji ...
Mile widziane dodawanie komentarzy do profilu z nickem z FORUM wtedy bedzie wiedomo kto jest kim :fcp26
Akceptacje zaproszen bede wykonywal w wolnym czasie ... :fcp29
Piszcie co o tym sadzicie :fcp27

motorek26
05-02-2009, 18:52
Piszcie co o tym sadzicie :fcp27

myśle że fajnie by było sie poznać i tak jak wspomniałeś

niech każdy dołączy swój nick z forum :fcp2

Pinki
05-02-2009, 21:06
BolFrank, po pierwsze primo to polecam archiwum viewtopic.php?f=33&t=44647&hilit=nasza+klasa (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?f=33&t=44647&hilit=nasza+klasa)

Po drugie primo to chyba wypadało by wcześniej uzyskać zgodę właściciela Ford Club Polska, którym jest szczęśliwie Jacek a nie kolega BolFrank, z tego co sie orientuje

a poza tym
Piszcie co o tym sadzicie

to po utworzeniu to chyba nieco musztarda po obiedzie na tego typu pytania

BolFrank
05-02-2009, 21:22
Pinki, szkoda ze tak to odebrales ale to tylko konto fikcyjne ktorego na naszej kalsie wczesniej nie bylo, wiec pomyslalem ... zaloze
Nie wazne kto je utworzyl ale o to kto sie tam doda, ogolnie chodzilo mi raczej o cos innego ale OK ...
Konto moge oddac wlascicielowi Ford Club Polska jak mu na tym zalezy ... chcialem po prostu zobaczyc jak wygladacie po drugie zalozylem to konto z ciekawosci ilu nas sie tam doda ...

Jesli chodzi o archiwum to sie wczesniej zorientowalem ... uzytkownik Arturek dal linka do konta ale o nazwie Focus Klub Polska: http://nasza-klasa.pl/profile/19140074 a nie Ford Club Polska ...

Wyslalem ADMINOM i nie tylko! linka do 1 mojego posta ... zreszta konto na Naszej-Klasie zawsze mozna usunac ale po co ?
Nikt nikogo nie zmusza do tego aby sie tam dodac!

PS. Ludzie czasami zmieniaja zdanie ... tak wogole to nie pytalem czy moge to konto zalozyc, tylko to po prostu zrobilem nie myslac o tym jak to ktos odbierze, dalem prosbe abyscie dodawali sie do tego konta ...

Pinki
05-02-2009, 21:35
mi chodzi tylko, że wypada się zapytać, i raczej wątpię, żeby Jacek miał coś przeciw a tym bardziej chciał zajmować się zarządzaniem kontem na NK bo ma wystarczająco zabawy z forum a jest raczej zajętym człowiekiem.

Co do Focus Club Polska to jest ich sprawa i ew. Graga a Arturek pokazał tylko przykład.


chcialem poprostu zobaczyc jak wygladacie

Zapraszam na Zlot czy Spoty

BolFrank
05-02-2009, 21:43
mi chodzi tylko, że wypada się zapytać
Na pewno bym sie zapytal wiedzac ze wyjdzie z tego takie halo ...

raczej wątpię, żeby Jacek miał coś przeciw a tym bardziej chciał zajmować się zarządzaniem kontem na NK bo ma wystarczająco zabawy z forum a jest raczej zajętym człowiekiem.
Nie watpie ze Jacek jako admin ma malo na glowie, wrecz przeciwnie pewnie caly zarzad forum Ford Club Polska tak ma ... chce pomoc w rozwijaniu sie tego forum a nie wam to utrudniac ... dlaczego ? bo swietna z Was EKIPA i mam nadzieje ze nikt tego nie odbierze na opak a w szczegolnosci Admini & Moderatorzy ...

Zapraszam na Zlot czy Spoty
Nie wszyscy maja czas i pieniadze na takie wypady ... niestety ... a serwis Nasza-Klasa.pl to proste i szybkie rozwiazanie na to aby sie lepiej poznac choc odrobinke.
Mysle ze nie jeden uzytkownik tego forum zgodzi sie z tym ze mna ...

Pawel
05-02-2009, 22:21
1. pytanie? Kto ma prawa do nazwy Ford Club Polska?
2. wydaje mi sie, ze mamy tu odpowiednie działy do tego aby
proste i szybkie rozwiazanie na to aby sie lepiej poznac choc odrobinke.

3. Ja np. nie uznaje tego typu for co nasza-klasa i mysle, ze wielu takich jest.
4. Mysle ze nie jeden uzytkownik tego forum zgodzi sie z tym ze mna ...
Mysle, ze tyle samo bedzie przeciwnych, nie ma reguły.
5. Podejrzewam, ze liczysz na to aby na naszejklasie pochwalic sie, ilu to masz znajomych tworzac tego typu konto i taki temat.


Chcąc poznać kogos z tego forum, to pogadam sobie z nim tutaj, a chcąc poznać kogos z mojej byłej szkoły, to wejde na nasza klase, na inne forum wejde jesli bedę chciał poznać kogoś z innej dziedziny.

TiM
05-02-2009, 22:54
BolFrank w czym pomóc? Bardzo chętnie, ale nie bardzo rozumiem...
Jeśli chodzi o pomysł, dla mnie bezcelowy. Jesteśmy zrzeszeni tutaj i to wystarczy. A argument o spotach i wydatkach też jest nietrafiony - nawet jeśli w Twojej okolicy nie odbywają się spoty... zostań pionierem, zaproponuj! Spot nie wymaga zaangażowania, organizacji czy wkładu finansowego. Możesz rozruszać swoją okolicę! A jak już się rozruszcie to łatwiej Wam przyjdzie zainwestowanie w wyjazd na ogólnopolski spot, czy zlot. A jak się uprzecie, zorganizujecie taki u siebie! :fcp4
Pozdrawiam :fcp29

PAFFCIO
05-02-2009, 23:05
Osobiście w całej rozciągłości zgadzam się ze Slawko i Pinki zwłaszcza od strony formalnej i w kontekście wykorzystania nazwy, ewentualnie logotypu. Co więcej uważam, że brak choćby zapytania (bo nie rozumiem dlaczego najpierw to zrobiłeś, a później pytałeś, a nie odwrotnie?) jest zwyczajnie niestosowny. To nie jest "wielkie halo" to jest zwyczajne poczucie, że posłużyłeś się (bez względu na intencje) czymś co do Ciebie nie należy. Sam zajmuję się zawodowo "twórczością" i czasami jestem bezradny jak widzę, że ludzie nie widzą nic niestosownego w podobnych działaniach...
Tyle ogólnie, wyrażę jednak również prywatną opinię...wysyłanie na PW wiadomości tego typu uważam za zwykły spam. A OT w wątkach wrzucone przez Ciebie za spam podwójny...mówiąc delikatnie. Portal NK ma swój klimat, a to forum swój. Nie mam nic przeciwko byś inicjował takie akcje ale niekoniecznie w postaci wiadomości na PW z tytułem "Prośba o pomoc" :fcp7
Podzielam również pogląd Slawko dotyczący spotów czy zlotów, a Twoją argumentację uważam za lekko naciąganą (przypomnę jedynie, że w NK teoretycznie kontakty dotyczą ludzi, których już znasz) więc jeżeli nie masz czasu, ochoty itp. itd na spotkanie w realu, to NK tego nie zmieni, także w zakresie poznania kogoś... i tyle.

Jacek
05-02-2009, 23:42
To ja juz chyba nie musze wiele wiecej dodawac...
BolFrank, super ze chcesz cos zrobic dla forum, tylko troche kiepsko zaczales :) Faktycznie co najmniej wypadaloby najpierw zapytac, a potem robic. Gdyby tak bylo, to dowiedzialbys sie, ze nie mam nic przeciwko. No ale nawet nie probowales... Liczenie wiec na pomoc w tym przypadko jest bardzo optymistycznym zalozeniem.

Troche odrebna sprawa jest wysylanie PW - widze, ze zrobiles to na wieksza skale. Moja prosba - nie rob tego ponownie, bo uznamy to za spam.

BolFrank
06-02-2009, 02:05
Slawko,
Odpowiedzi:
1. Admin ale napisalem ze moge oddac to konto bez zastanowienia lub je usunac
2. Mozliwe ale ja to widze troszke inaczej niz Ty :)
3. OK nikt cie nie zmusza do tego abys sie tam dodal
4. Zgadzam sie ... nie ma reguly
5. Totalnie sie pomyliles bo Ja nawet nie mam swojego konta NK ale za to moja zona ma (dodalem tylko swoje fotki)

Nie jestesmy ludzmi przesciagajacymi sie w ilosci dodawanych znajomych jak to sie niekiedy zdarza na NK wiec poczulem sie troszke urazony ...

TiM,
W czym pomoc ? ... a chcialem pomoc odnosnie tej akcji "Nasza-Klasa" ale widze ze nie ma sensu poniewaz jestescie totalnie temu przeciwni :/ czego wlasnie najbardziej nie rozumiem, to przeciez nikomu nie szkodzi ...
Moja pomoc mialaby polegac chocby na akceptowaniu zaproszen bo na to trzeba miec checi i czas oraz utrzymaniu tam porzadku w komentarzach ...
Co do twojej teorii spotow ... napewno ciekawy pomysl ... moze kiedys :)

PAFFCIO,
Powtarzam ... NIE widze w tym nic niestosownego poniewaz napisalem ze MOGE ODDAC TO KONTO ADMINOWI albo zwyczajnie je USUNAC wiec prosze nie najezdzaj na mnie.
PW - moglo to wygladac na spam, ale to nie bylo moim celem, chcialem tylko aby ta informacja szybko dostala sie w wasze rece NIC WIECEJ ...
A co do zlotow mam nadal to samo zdanie, choc twierdze ze byloby ciekawie spotkac sie kiedzs razem ... ale pewnie po tej akcji byscie mnie wysadzili :573: :fcp3

Jacek,
Kiepsko zaczolem, hmm OK mozliwe :)
Sorka ze nie zapytalem o pozwolenie ale nie spodziewalem sie tak negatywnej reakcji z waszej strony ...
PW wyjasnialem juz wyzej, jeszce raz sorka ...

Nie mam zamiaru Wam robic problemu wiec zwyczajnie napisz czy ODDAC konto NK czy je USUNAC ?

Jacek
06-02-2009, 02:53
Mysle, ze sprawa zostala wyjasniona i nie ma jej co przedluzac. Temat zamykam.