Zobacz pełną wersję : Chip tuning Foki 1.8 tdci ?


Walk
29-06-2005, 10:44
Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś chip-tuningował Fokę 1.8 tdci? Jak się sprawuje, jaki jest przyrost mocy, jakie przyspieszenie, jakie spalanie, wreszcie ile to kosztuje i gdzie w Warszawie można to zrobić? Słyszałem że jest kilka sposobów, m.in. coś takiego jak "boxy"(?), nie znam się, więc proszę o porady. Pzdr!

Jacek
29-06-2005, 15:11
Jesli chodzi o koszty, sposoby i firmy w Warszawie, to sporo juz o tym bylo w innych dzialach. Poszukaj.

michu
29-06-2005, 17:29
a jestem z ostrołęki a w stolicy nie robiłem :) tylko w bardzo przyjaznej klientom firmie w krakowie

Pzy
29-06-2005, 20:13
Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś chip-tuningował Fokę 1.8 tdci? Jak się sprawuje, jaki jest przyrost mocy, jakie przyspieszenie, jakie spalanie, wreszcie ile to kosztuje i gdzie w Warszawie można to zrobić? Słyszałem że jest kilka sposobów, m.in. coś takiego jak "boxy"(?), nie znam się, więc proszę o porady. Pzdr!

Faktycznie sporo już atramentu wylaliśmy na klawiatury w temacie chiptuningu :wink:
Może na początek zacznij od lektury tego wątku (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=1942)...